Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
06.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.02.2019. ::
Trajanje turnira
09.02.2019. :: - 11.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
2
28.12.2018. 21:48:47
NE

2. Markovina Duje (Split 1950)
6
06.02.2019. 09:42:37
NE

3. Rakonić Fran (Nova Gradika)
9
04.02.2019. 19:33:57
NE

4. Dubovečak Filip (Iteam)
10
06.02.2019. 07:58:13
NE

5. Levak Noa (Franjo Punec)
11
06.02.2019. 08:35:00
NE

6. Nazarov Abbas (Iteam)
12
06.02.2019. 11:25:31
NE

7. Jurlina Luka (Iteam)
13
03.02.2019. 21:19:23
NE

8. Stipetić Anton (Ogulin)
14
31.01.2019. 08:40:46
NE

9. Karačić Vilim (Terra)
21
05.02.2019. 21:32:06
NE

10. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
06.01.2019. 20:50:13
NE

11. Bulović Matija (Vulpes)
23
27.01.2019. 22:15:57
NE

12. Maričić Lovro (Top Spin)
25
23.12.2018. 09:39:35
NE

13. Markovina Roko (Split 1950)
26
06.02.2019. 09:44:57
NE

14. Kopić Ilija (Vinkovci)
27
05.02.2019. 06:27:33
NE

15. Jamić Jurica (Movens)
28
04.02.2019. 08:17:30
NE

16. Babić Roko (Franjo Punec)
29
25.01.2019. 20:52:50
NE

17. Cerezin Vito (Zagi)
31
04.02.2019. 09:09:35
NE

18. Sabolić Dominik (Didon)
34
04.02.2019. 11:51:43
NE

19. Kvakan Damjan (Iteam)
35
05.02.2019. 10:57:07
NE

20. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
36
06.02.2019. 08:50:00
NE

21. Neralić Luka (Ogulin)
37
05.02.2019. 17:33:29
NE

22. Pižurica Beka (Iteam)
43
06.02.2019. 13:02:07
NE

23. Cindrić Karlo (Varteks)
55
06.02.2019. 12:35:47
NE

24. Marić Hrvoje (Ponikve)
57
04.02.2019. 09:56:53
NE

25. Šveljo Marcos (Futur)
74
05.02.2019. 08:10:45
NE

26. Ćupić Bruno (Zadar 08)
87
04.02.2019. 20:48:47
NE

27. Burić Karlo (Vrbovec)
90
05.02.2019. 10:42:58
NE

28. Kreković Filip (Movens)
104
06.02.2019. 07:43:18
NE

29. Novaković Roko (HTK Zagreb)
107
29.01.2019. 11:28:47
NE

30. Ćupić Marin (Zadar 08)
114
04.02.2019. 20:49:10
NE

31. Šainović Luka (Top Spin)
126
05.02.2019. 12:25:43
NE

32. Pupić Martin (HTK Zagreb)
174
05.02.2019. 07:08:39
NE

33. Ivandić Andrija (Iteam)
NEMA
04.02.2019. 20:19:18
NE


1. Derniković Ria (Iteam)
4
04.02.2019. 12:07:25
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
5
05.02.2019. 18:12:57
NE

3. Olij Petra (Vinkovci)
6
31.01.2019. 08:29:48
NE

4. Cindrić Rebeka (Varteks)
7
06.02.2019. 12:33:20
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
14
04.02.2019. 12:07:54
NE

6. Persson Manuella (Opatija)
16
06.02.2019. 06:24:26
NE

7. Stojanović Sara (Iteam)
19
05.02.2019. 19:32:49
NE

8. Turčić Lucija (Iteam)
25
05.02.2019. 15:59:21
NE

9. Bedeković Ines (Zagi)
28
04.02.2019. 21:10:52
NE

10. Tomić Lorena (Terra)
29
05.02.2019. 18:49:45
NE

11. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
31
22.01.2019. 14:15:08
NE

12. Sivrić Iva (Ploče)
38
04.02.2019. 10:35:06
NE

13. Sikirica Nika (Top Spin)
44
06.02.2019. 09:14:21
NE

14. Les Mihaela (Zagi)
49
04.02.2019. 17:19:26
NE

15. Tomeljak Niki (Top Spin)
50
04.02.2019. 19:12:25
NE

16. Ćorić Sofija (Vulpes)
62
05.02.2019. 18:35:54
NE

17. Mažuran Lara (Futur)
67
04.02.2019. 20:02:20
NE

18. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
68
05.02.2019. 20:59:11
NE

19. Ćorković Iva (Ponikve)
72
05.02.2019. 10:58:17
NE

20. Bilić Lea (Zagi)
76
02.02.2019. 21:31:02
NE

21. Pešut Laura (San Spin)
77
05.02.2019. 08:28:07
NE

22. Mišić Mia (Purger)
82
04.02.2019. 16:34:15
NE

23. Šaban Paula (Zagi)
85
04.02.2019. 17:19:56
NE

24. Vidan Tara (Zagi)
90
23.01.2019. 10:33:04
NE

25. Sunara Nika (Zagi)
93
04.02.2019. 17:19:44
NE

26. Plavljanić Lana (Vulpes)
96
06.02.2019. 11:25:50
NE

27. Đuđik Iskra (Zagi)
119
04.02.2019. 17:19:15
NE

28. Božić Iva (Iteam)
122
01.02.2019. 22:52:47
NE

29. Radišević Greta (Zagi)
129
05.02.2019. 08:44:31
NE

30. Šoda Tea (Futur)
160
05.02.2019. 08:35:57
NE

31. FUTIVIć DORA (VIŽI)
264
05.02.2019. 21:54:28
NE

32. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
04.02.2019. 17:18:23
NE

33. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
04.02.2019. 17:18:32
NE

34. Hojnik Ella (VIŽI)
NEMA
29.01.2019. 07:47:34
DA


Salopek Dorian (Ogulin)
3
06.02.2019. 09:28:51
NE

Kuna Fran (Osijek)
16
05.02.2019. 20:56:29
NE

Bani?evi Marko (Dubrovnik)
17
07.02.2019. 16:59:55
NE

Kr?i Tin (Purger)
24
07.02.2019. 17:22:53
NE

Rasto?i Lucija (Zagi)
32
05.02.2019. 08:22:57
NE

Paliku Petra (Iteam)
84
06.02.2019. 15:27:55
NE

Matijevi Magdalena (Vinkovci)
109
07.02.2019. 16:23:21
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument