Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORKE 18
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
05.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.02.2019. ::
Trajanje turnira
09.02.2019. :: - 13.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Wurth Tara (Iteam)
1
27.01.2019. 13:25:41
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
2
20.01.2019. 15:41:49
NE

3. Svetac Sara (Split 1950)
3
02.01.2019. 13:24:41
NE

4. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
28.01.2019. 17:44:19
NE

5. Hunčak Kornelia (Opatija)
6
28.01.2019. 20:55:51
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
10.01.2019. 09:13:25
NE

7. Majetić Marijana (Victoria)
8
03.02.2019. 16:23:14
NE

8. Hraščanec Lara (Varteks)
10
28.01.2019. 09:34:58
NE

9. Vlainić Tani (Iteam)
11
31.01.2019. 12:18:51
NE

10. Marić Greta (Iteam)
12
19.01.2019. 18:35:56
NE

11. Bojić Milica (Top Spin)
13
04.02.2019. 12:06:43
NE

12. Pavković Marina (Split 1950)
14
19.01.2019. 11:47:59
NE

13. Vukičević Klara (Pomak)
15
03.01.2019. 12:58:43
NE

14. Matković Eva (Kvarner)
16
05.02.2019. 10:12:36
NE

15. Habeković Ita (HTK Zagreb)
17
01.02.2019. 22:48:43
NE

16. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
18
22.01.2019. 11:53:23
NE

17. Boderištanac Matea (Victoria)
19
10.01.2019. 12:18:46
NE

18. Bubalo Ema (Split 1950)
21
23.01.2019. 02:32:56
NE

19. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
25
02.02.2019. 16:55:42
NE

20. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
26
19.01.2019. 17:59:50
NE

21. Stanić Maja (Kastav)
27
25.01.2019. 21:22:20
NE

22. Žunić Mare (Dalmacija)
28
31.01.2019. 15:28:23
NE

23. Škegro Marina (Zagi)
29
16.01.2019. 08:58:53
NE

24. Marnika Angela (Dalmacija)
30
30.01.2019. 07:38:39
NE

25. Pintar Lorena (Ponikve)
31
26.01.2019. 08:13:30
NE

26. Vićan Mia Rae (Top Spin)
32
22.01.2019. 12:43:24
NE

27. Ćirić-Bagarić Lucija (HTK Zagreb)
38
09.01.2019. 06:29:07
NE

28. Hunčak Daniela (Opatija)
40
28.01.2019. 21:09:14
NE

29. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
43
04.02.2019. 10:32:29
NE

30. Cipetić Renata (Kaštela)
44
11.01.2019. 19:26:17
NE

31. Hunčak Renata (Opatija)
45
28.01.2019. 21:02:13
NE

32. Grulović Lara (Medveščak)
48
30.01.2019. 17:58:02
NE

33. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
49
03.02.2019. 10:51:51
NE

34. Žuvela Nora (Split 1950)
50
28.01.2019. 13:44:13
NE

35. Sindičić Dora (Medveščak)
52
16.01.2019. 08:46:38
NE

36. Vuletić Ivana Magdalena (Stobreč)
59
03.02.2019. 02:04:44
NE

37. Škegro Korina (Chromos)
64
12.01.2019. 21:40:59
NE

38. Brežanin Lana (Iteam)
66
05.02.2019. 11:01:54
NE

39. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
67
29.01.2019. 14:16:16
NE

40. Mandić Antea (Ragusa)
71
25.01.2019. 21:20:03
NE

41. Šeravić Maja (Pomak)
88
08.01.2019. 14:36:10
NE

42. Kralj Lora (HTK Zagreb)
101
05.02.2019. 08:48:50
NE

43. Komadina Morana (Dalmacija)
106
05.02.2019. 13:31:18
NE

44. Zalukar Sara (Zagi)
121
04.02.2019. 11:19:40
NE

45. Deranja Petra (Ragusa)
128
25.01.2019. 21:19:32
NE

46. Matijević Gabrijela (Slavonija-Žito)
NEMA
27.01.2019. 10:20:24
NE

47. Naimarević Jenifer (Stobreč)
NEMA
02.02.2019. 01:07:55
NE


Dundovi Nika (Kvarner)
9
06.02.2019. 16:58:00
NE

Jaslar Vanessa (Brod)

05.02.2019. 11:49:25
NE

Ivani?evi Petra (Loinj-Jadranka)

05.02.2019. 19:39:08
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument