Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI 18
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
05.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.02.2019. ::
Trajanje turnira
09.02.2019. :: - 13.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
20.01.2019. 07:50:31
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
06.01.2019. 08:38:07
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
3
10.01.2019. 20:30:17
NE

4. Bill Alen (Pro 2000)
4
29.01.2019. 10:15:47
NE

5. Bašić Nikola (Samobor 1890)
5
16.01.2019. 16:13:29
NE

6. Matić Mile (HTK Zagreb)
6
01.02.2019. 09:16:10
NE

7. Stipetić Roko (Ogulin)
7
03.02.2019. 16:21:44
NE

8. Erceg Lovre (Split 1950)
8
17.01.2019. 14:39:46
NE

9. Žeželj Nikola (Vulpes)
9
22.01.2019. 21:50:37
NE

10. Martinović Mateo (Kvarner)
10
18.01.2019. 19:35:47
NE

11. Šodan Ivan (Split 1950)
11
31.01.2019. 10:40:04
NE

12. Hržić Adrijan (Rukavac)
12
22.01.2019. 19:58:53
NE

13. Škreb Dorian (Vulpes)
13
22.01.2019. 21:50:11
NE

14. Krolo Karlo (Split 1950)
15
27.01.2019. 13:38:03
NE

15. Devald Borna (HTK Zagreb)
16
02.02.2019. 09:42:20
NE

16. Bašković Roko (Kvarner)
17
23.01.2019. 16:49:16
NE

17. Vukadin Noa (Iteam)
18
31.01.2019. 12:21:36
NE

18. Margetić Matija (Preko)
21
05.02.2019. 09:35:06
NE

19. Košćec Juraj (Varteks)
24
19.01.2019. 20:12:34
NE

20. Jamnicki Marin (Zadar 08)
26
16.01.2019. 00:59:52
NE

21. Inđić Marko (Vulpes)
28
22.01.2019. 21:50:59
NE

22. Barun Božo (Resnik)
29
19.01.2019. 11:01:42
NE

23. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
31
22.01.2019. 21:51:21
NE

24. Zorović Dominic (Kvarner)
32
27.01.2019. 18:20:15
NE

25. Horvat Roko (Top Spin)
33
01.02.2019. 07:39:17
NE

26. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
37
29.01.2019. 15:19:59
NE

27. Sabljak Filip (Ogulin)
39
21.01.2019. 09:57:30
NE

28. Samac Tin (Preko)
40
04.02.2019. 16:34:52
NE

29. Piper Nikola (Osijek)
41
27.01.2019. 10:44:27
NE

30. Kranjčević Andro (Opatija)
42
03.02.2019. 16:13:57
NE

31. Dujmović Grgo (Dalmacijacement)
43
04.02.2019. 11:53:44
NE

32. Jakić Marino (Split 1950)
44
02.01.2019. 12:18:39
NE

33. Vidović Luka (Varteks)
47
07.01.2019. 08:13:53
NE

34. Tkalec Robert (Medveak)
57
05.02.2019. 10:52:54
NE

35. Bilojelić Kristijan (Split 1950)
58
28.01.2019. 13:44:23
NE

36. Vukadin Damjan (Medveak)
63
05.02.2019. 11:14:36
NE

37. Cikojević Ante (Osijek)
69
22.01.2019. 21:02:27
NE

38. Sokolić Sven (Preko)
72
21.01.2019. 22:28:14
NE

39. Suevich Lovro (Zagi)
81
18.01.2019. 11:36:28
NE

40. Gušćić Sandro (Osijek)
83
24.01.2019. 19:12:14
NE

41. Blažić Filip (Preko)
89
26.01.2019. 16:10:41
NE

42. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
98
19.12.2018. 11:41:00
NE

43. Bek Matej (Osijek)
111
27.01.2019. 19:29:09
NE

44. Ivičić Đani (Preko)
133
04.02.2019. 21:45:10
NE

45. Gadžić Davor (Osijek)
143
18.01.2019. 19:00:12
NE

46. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
150
05.02.2019. 12:00:43
NE



Brki Vinko (Franjo Punec)
50
14.01.2019. 22:20:25
NE

Jurina Patrik (HTK Zagreb)
78
07.02.2019. 18:52:32
NE

Boban Viktor (Top Spin)
88
05.02.2019. 20:19:14
NE

Jaslar Vanessa (Brod)

22.01.2019. 11:27:27
NE

Mitrovi Fran (HTK Zagreb)

06.02.2019. 09:09:38
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument