Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 18.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Margetić Matija (Preko)
10
13.02.2019. 12:13:29
NE

2. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
11.02.2019. 22:20:52
NE

3. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
21
11.02.2019. 11:03:58
NE

4. Ferega Filip (Iteam)
24
09.02.2019. 22:09:49
NE

5. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
11.02.2019. 13:43:10
NE

6. Brkić Vinko (Franjo Punec)
33
22.12.2018. 14:56:00
NE

7. Jančić Daniel (San Spin)
35
12.02.2019. 23:10:02
NE

8. Jurlina Luka (Iteam)
37
03.02.2019. 21:19:54
NE

9. Djokić Stefan (Bale)
38
11.02.2019. 22:38:51
NE

10. Oliynykov Nazar (Ponikve)
40
13.02.2019. 09:38:05
NE

11. Bulović Matija (Vulpes)
50
11.02.2019. 12:14:14
NE

12. Karačić Vilim (Terra)
52
12.02.2019. 21:20:45
NE

13. Štabek Domagoj (Terra)
54
12.02.2019. 12:45:19
NE

14. Garifullin Ainur (Split 1950)
56
13.02.2019. 09:02:18
DA

15. Maričić Lovro (Top Spin)
58
23.12.2018. 14:22:24
NE

16. Ivanišević Vito (Zadar 08)
64
12.02.2019. 19:35:09
NE

17. Marić Vid (Top Spin)
67
13.02.2019. 10:56:14
NE

18. Jelušić Noah (Opatija)
72
25.01.2019. 19:14:32
NE

19. Viduka Noa (VII)
91
13.02.2019. 11:27:35
NE

20. Marić Hrvoje (Ponikve)
92
12.02.2019. 15:26:05
NE

21. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
131
19.12.2018. 11:42:21
NE

22. Jaki Borna (Krievci)
137
11.02.2019. 18:23:52
NE

23. Antončić Fran Anton (Futur)
148
12.02.2019. 22:25:10
NE

24. Horvat Vito (Top Spin)
159
13.02.2019. 10:56:38
NE

25. Marinović Dario (VII)
NEMA
11.02.2019. 17:07:56
NE

26. AVDIć EMIL (Kap)
NEMA
03.02.2019. 16:13:33
NE


1. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
20
11.02.2019. 07:31:59
NE

2. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
24
11.02.2019. 14:32:12
NE

3. Kovačić Valentina (Prečko)
37
13.02.2019. 13:30:40
NE

4. Stojanović Sara (Iteam)
41
13.02.2019. 11:28:55
NE

5. Brnić Maja (Iteam)
48
13.02.2019. 13:50:42
NE

6. Tomić Lorena (Terra)
54
13.02.2019. 13:11:20
NE

7. Medić Kata (Terra)
95
12.02.2019. 22:26:23
NE

8. Jovčić Nevena (Olimpija Osijek 1984)
102
12.02.2019. 15:27:19
NE

9. Hmelaš Nina (Vulpes)
129
12.02.2019. 22:49:33
NE


Klai Karlo (Ragusa)
23
12.02.2019. 15:27:39
NE

Plavljani Lana (Vulpes)
132
14.02.2019. 16:46:25
NE

Hojnik Ella (VII)

12.02.2019. 07:31:28
DA


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument