Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 18.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Dean Gledić i Davor Jaić
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
10.02.2019. 11:17:59
NE

2. Levak Noa (Franjo Punčec)
3
12.02.2019. 12:49:48
NE

3. Ivanišević Emanuel (Zagi)
12
11.02.2019. 17:29:32
NE

4. Pasarić Noa (Vulpes)
13
09.02.2019. 12:55:12
NE

5. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
13.02.2019. 10:56:54
NE

6. Lorković Fran (Uljanik)
24
13.02.2019. 09:50:26
NE

7. Hainš Domagoj (Tweener)
27
12.02.2019. 19:08:05
NE

8. Horvat Juraj (Prelog)
28
13.02.2019. 11:11:26
NE

9. Markan Jan (Iteam)
36
10.02.2019. 19:50:58
NE

10. Mahmet Jan (Medveščak)
38
12.02.2019. 14:42:07
NE

11. Bokun Natan (Iteam)
39
13.02.2019. 06:59:27
NE

12. Klaričić Niko (Medveščak)
43
12.02.2019. 14:42:25
NE

13. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
11.02.2019. 18:56:01
NE

14. Hasan Ivan (Ogulin)
55
11.02.2019. 08:59:20
NE

15. Kufner Fabijan (Špansko)
65
11.02.2019. 20:02:02
NE

16. Nadali Niko (Medveščak)
70
12.02.2019. 14:41:46
NE

17. YMERI DASAR (VIŽI)
71
05.02.2019. 10:42:17
NE

18. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
80
06.02.2019. 15:24:56
DA

19. Anđelković Tom (Iteam)
96
12.02.2019. 17:25:19
NE

20. Gačić Ivor (Karlovac)
NEMA
13.02.2019. 09:35:13
NE


1. Turčić Lucija (Iteam)
4
12.02.2019. 07:46:30
NE

2. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
12.02.2019. 10:14:58
NE

3. Ćorić Sofija (Vulpes)
8
12.02.2019. 22:56:50
NE

4. Lebo Lea (Zaprešić)
9
12.02.2019. 13:15:28
NE

5. Balent Tamara (Prelog)
11
11.02.2019. 20:00:07
NE

6. Stipčević Zara (Zaprešić)
12
11.02.2019. 18:47:26
NE

7. Tomeljak Niki (Top Spin)
13
13.02.2019. 07:45:15
NE

8. Les Mihaela (Zagi)
17
12.02.2019. 16:01:56
NE

9. Vukoja Rebeka (Medveščak)
22
12.02.2019. 14:41:18
NE

10. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
23
11.02.2019. 22:20:43
NE

11. Šaban Paula (Zagi)
32
12.02.2019. 16:02:06
NE

12. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
12.02.2019. 14:56:49
NE

13. Sunara Nika (Zagi)
41
12.02.2019. 10:20:20
NE

14. Resanović Nela (Samobor 1890)
42
11.02.2019. 15:55:16
NE

15. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
45
12.02.2019. 10:21:33
NE

16. Gojmerac Lea (Futur)
46
12.02.2019. 22:47:24
NE

17. Đuđik Iskra (Zagi)
50
12.02.2019. 16:01:46
NE

18. Vukić Klara (Zadar 08)
56
11.02.2019. 19:56:37
NE

19. Podravac Lucija (Didon)
57
12.02.2019. 07:14:19
NE

20. Kordić Lili (Iteam)
59
13.02.2019. 08:02:48
NE

21. Vidan Tara (Zagi)
62
23.01.2019. 10:33:37
NE

22. Hudinčec Ana (Futur)
65
11.02.2019. 20:30:32
NE

23. Kraljević Sara (Tweener)
71
12.02.2019. 22:17:02
NE

24. Damjanović Tara (Purger)
74
11.02.2019. 07:39:16
NE

25. Kordić Kalina (Tweener)
81
11.02.2019. 09:18:01
NE

26. Mileusnić Zara (Špansko)
86
11.02.2019. 20:00:50
NE

27. Šurija Kiara (Top Spin)
101
11.02.2019. 13:13:31
NE

28. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
13.02.2019. 11:41:46
NE

29. Murgić Maja (Iteam)
NEMA
13.02.2019. 12:38:20
NE

30. Digula Ana (Futur)
NEMA
13.02.2019. 11:56:57
NE

31. Ivković Paula (Top Spin)
NEMA
11.02.2019. 13:12:37
NE

32. Petrović Tija (Top Spin)
NEMA
11.02.2019. 13:13:00
NE

33. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
11.02.2019. 13:13:18
NE

34. Dmitrović Nora (Futur)
NEMA
12.02.2019. 22:46:34
NE

35. Radavić Naia (Špansko)
NEMA
12.02.2019. 18:45:37
NE

36. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
11.02.2019. 13:13:45
NE

37. Likić Lara (Varteks)
NEMA
12.02.2019. 07:58:38
NE

38. Perić Hana (HTK Zagreb)
NEMA
13.02.2019. 12:40:49
NE


Cerezin Vito (Zagi)
5
11.02.2019. 10:30:18
NE

Vukoja Nikolina (Top Spin)

12.02.2019. 13:51:21
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument