Turnir
DVORANSKO BABOLAT ZAGI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 18.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
5
Podloga
hard
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Zagi
  • Adresa: Z. Velesajam, Paviljon 6
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 016528506
  • Fax: 01 6528 506
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 5093 557
  • Fax:
  • E-mail: tkzagi@gmail.com

1. Levak Noa (Franjo Punec)
2
12.02.2019. 12:49:48
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
3
10.02.2019. 11:17:59
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
12
09.02.2019. 12:55:12
NE

4. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
17
06.02.2019. 15:24:56
DA

5. Klaričić Niko (Medveak)
20
12.02.2019. 14:42:25
NE

6. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
13.02.2019. 10:56:54
NE

7. Markan Jan (Iteam)
22
10.02.2019. 19:50:58
NE

8. Horvat Juraj (Prelog)
24
13.02.2019. 11:11:26
NE

9. Ivanišević Emanuel (Zagi)
26
11.02.2019. 17:29:32
NE

10. Lorković Fran (Uljanik)
28
13.02.2019. 09:50:26
NE

11. Bokun Natan (Iteam)
32
13.02.2019. 06:59:27
NE

12. Nadali Niko (Medveak)
35
12.02.2019. 14:41:46
NE

13. Hainš Domagoj (Tweener)
37
12.02.2019. 19:08:05
NE

14. Hasan Ivan (Ogulin)
41
11.02.2019. 08:59:20
NE

15. Mahmet Jan (Medveak)
43
12.02.2019. 14:42:07
NE

16. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
46
11.02.2019. 18:56:01
NE

17. Anđelković Tom (Iteam)
60
12.02.2019. 17:25:19
NE

18. Kufner Fabijan (pansko)
65
11.02.2019. 20:02:02
NE

19. YMERI DASAR (VII)
81
05.02.2019. 10:42:17
NE

20. Gačić Ivor (Karlovac)
140
13.02.2019. 09:35:13
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
2
11.02.2019. 20:00:07
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
5
12.02.2019. 07:46:30
NE

3. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
12.02.2019. 10:14:58
NE

4. Les Mihaela (Zagi)
11
12.02.2019. 16:01:56
NE

5. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
13.02.2019. 07:45:15
NE

6. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
11.02.2019. 18:47:26
NE

7. Ćorić Sofija (Vulpes)
17
12.02.2019. 22:56:50
NE

8. Lebo Lea (Zaprešić)
20
12.02.2019. 13:15:28
NE

9. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
21
11.02.2019. 22:20:43
NE

10. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
12.02.2019. 14:41:18
NE

11. Šaban Paula (Zagi)
30
12.02.2019. 16:02:06
NE

12. Vidan Tara (Zagi)
34
23.01.2019. 10:33:37
NE

13. Sunara Nika (Zagi)
35
12.02.2019. 10:20:20
NE

14. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
12.02.2019. 14:56:49
NE

15. Likić Lara (Varteks)
41
12.02.2019. 07:58:38
NE

16. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
42
12.02.2019. 10:21:33
NE

17. Resanović Nela (Samobor 1890)
48
11.02.2019. 15:55:16
NE

18. Gojmerac Lea (Futur)
51
12.02.2019. 22:47:24
NE

19. Đuđik Iskra (Zagi)
52
12.02.2019. 16:01:46
NE

20. Ivković Paula (Top Spin)
58
11.02.2019. 13:12:37
NE

21. Kraljević Sara (Tweener)
60
12.02.2019. 22:17:02
NE

22. Kordić Lili (Iteam)
61
13.02.2019. 08:02:48
NE

23. Podravac Lucija (Didon)
66
12.02.2019. 07:14:19
NE

24. Petrović Tija (Top Spin)
67
11.02.2019. 13:13:00
NE

25. Kordić Kalina (Tweener)
69
11.02.2019. 09:18:01
NE

26. Damjanović Tara (Purger)
75
11.02.2019. 07:39:16
NE

27. Hudinčec Ana (Futur)
78
11.02.2019. 20:30:32
NE

28. Vukić Klara (Zadar 08)
80
11.02.2019. 19:56:37
NE

29. Šoć Tara (Top Spin)
81
11.02.2019. 13:13:18
NE

30. Radavić Naia (Špansko)
87
12.02.2019. 18:45:37
NE

31. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
11.02.2019. 13:13:31
NE

32. Mileusnić Zara (Špansko)
95
11.02.2019. 20:00:50
NE

33. Murgiďż˝ Maja (Iteam)
119
13.02.2019. 12:38:20
NE

34. Dmitrović Nora (Futur)
126
12.02.2019. 22:46:34
NE

35. Digula Ana (Futur)
154
13.02.2019. 11:56:57
NE

36. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
11.02.2019. 13:13:45
NE

37. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
13.02.2019. 11:41:46
NE

38. Perić Hana (HTK Zagreb)
NEMA
13.02.2019. 12:40:49
NE


Cerezin Vito (Zagi)
5
11.02.2019. 10:30:18
NE

Vukoja Nikolina (Top Spin)
54
12.02.2019. 13:51:21
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument