Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 20.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Mašić Laura (Top Spin)
1
20.01.2019. 15:42:17
NE

2. Wurth Tara (Iteam)
2
27.01.2019. 13:27:41
NE

3. Svetec Nika (Varaždin 1181)
3
08.02.2019. 11:02:33
NE

4. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
5
25.01.2019. 13:57:39
NE

5. Marić Greta (Iteam)
6
05.02.2019. 21:44:38
NE

6. Svetac Sara (Split 1950)
7
05.02.2019. 14:48:42
NE

7. Pavković Marina (Split 1950)
9
19.01.2019. 11:50:27
NE

8. Mukić Ana (Varaždin 1181)
10
10.01.2019. 09:13:41
NE

9. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
11
03.02.2019. 10:52:20
NE

10. Habeković Ita (HTK Zagreb)
12
01.02.2019. 22:50:03
NE

11. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
13
19.01.2019. 18:00:15
NE

12. Boderištanac Matea (Victoria)
14
12.02.2019. 18:51:50
NE

13. Vlainić Tani (Iteam)
15
06.02.2019. 15:29:01
NE

14. Cipetić Renata (Kaštela)
16
14.01.2019. 11:50:39
NE

15. Hunčak Kornelia (Opatija)
17
04.02.2019. 19:40:09
NE

16. Hraščanec Lara (Varteks)
19
07.02.2019. 11:24:54
NE

17. Primorac Iva (Futur)
20
08.02.2019. 19:18:40
NE

18. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
21
09.01.2019. 12:30:33
NE

19. Jurković Lea (Futur)
23
11.02.2019. 11:44:30
NE

20. Pintar Lorena (Ponikve)
24
12.02.2019. 10:41:09
NE

21. Ćirić-Bagarić Lucija (HTK Zagreb)
25
28.01.2019. 08:11:28
NE

22. Matković Eva (Kvarner)
26
11.02.2019. 19:40:50
NE

23. Dundović Nika (Kvarner)
27
09.01.2019. 10:04:11
NE

24. Škegro Korina (Chromos)
28
14.01.2019. 16:03:30
NE

25. Vukičević Klara (Pomak)
30
21.01.2019. 14:44:49
NE

26. Škegro Marina (Zagi)
32
16.01.2019. 08:59:16
NE

27. Biondić Matea (Opatija)
35
12.02.2019. 10:14:13
NE

28. Vićan Mia Rae (Top Spin)
38
22.01.2019. 12:40:47
NE

29. Kralj Lora (HTK Zagreb)
39
09.02.2019. 13:05:20
NE

30. Faber Tea (Ponikve)
40
13.02.2019. 10:18:07
NE

31. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
42
20.01.2019. 20:16:35
NE

32. Brežanin Lana (Iteam)
43
11.02.2019. 08:13:28
NE

33. Majetić Marijana (Victoria)
46
13.02.2019. 13:20:37
NE

34. Jurašić Mia (Ogulin)
47
29.01.2019. 13:00:01
NE

35. Bagarić Leonarda (Iteam)
54
11.02.2019. 20:05:48
NE

36. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
55
11.02.2019. 07:20:08
NE

37. Krznarić Noa (Ponikve)
59
13.02.2019. 13:15:45
NE

38. Živković Laura (Iteam)
62
06.02.2019. 15:29:48
NE

39. Mišković Iva (Iteam)
80
11.02.2019. 18:30:37
NE

40. Mamić Matea (Dalmacijacement)
82
01.02.2019. 14:29:20
NE

41. Stanić Maja (Kastav)
88
11.02.2019. 16:18:39
NE

42. Sindičić Dora (Medveščak)
96
13.02.2019. 12:02:38
NE

43. Ruter Ema (Futur)
NEMA
11.02.2019. 12:44:30
NE

44. Barić Paula (Iteam)
NEMA
09.02.2019. 20:53:15
NE

45. Rajić Barbara (Iteam)
NEMA
08.02.2019. 18:55:58
NE


Bubalo Ema (Split 1950)
22
13.02.2019. 19:46:19
NE

Mari?i Bruna (HTK Zagreb)
31
13.02.2019. 15:08:15
NE

Sokolovi Hana (HTK Zagreb)
34
13.02.2019. 21:45:07
NE

Sain Francesco (Ogulin)
44
05.02.2019. 16:03:58
NE

?uni Mare (Dalmacija)
44
13.02.2019. 14:36:38
NE

?ari Lucia (Dalmacija)
58
13.02.2019. 19:53:56
NE

?eravi Maja (Pomak)
76
10.02.2019. 14:21:48
NE

Jaslar Vanessa (Brod)

13.02.2019. 11:09:18
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument