Turnir
DVORANSKO PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 20.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Mašić Laura (Top Spin)
1
20.01.2019. 15:42:17
NE

2. Wurth Tara (Iteam)
2
27.01.2019. 13:27:41
NE

3. Svetec Nika (Varaždin 1181)
3
08.02.2019. 11:02:33
NE

4. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
4
25.01.2019. 13:57:39
NE

5. Mukić Ana (Varaždin 1181)
5
10.01.2019. 09:13:41
NE

6. Marić Greta (Iteam)
6
05.02.2019. 21:44:38
NE

7. Svetac Sara (Split 1950)
7
05.02.2019. 14:48:42
NE

8. Hunčak Kornelia (Opatija)
9
04.02.2019. 19:40:09
NE

9. Pavković Marina (Split 1950)
10
19.01.2019. 11:50:27
NE

10. Vlainić Tani (Iteam)
11
06.02.2019. 15:29:01
NE

11. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
12
19.01.2019. 18:00:15
NE

12. Hraščanec Lara (Varteks)
13
07.02.2019. 11:24:54
NE

13. Habeković Ita (HTK Zagreb)
14
01.02.2019. 22:50:03
NE

14. Primorac Iva (Futur)
15
08.02.2019. 19:18:40
NE

15. Dundović Nika (Kvarner)
16
09.01.2019. 10:04:11
NE

16. Cipetić Renata (Kaštela)
17
14.01.2019. 11:50:39
NE

17. Jurković Lea (Futur)
19
11.02.2019. 11:44:30
NE

18. Ćirić-Bagarić Lucija (HTK Zagreb)
20
28.01.2019. 08:11:28
NE

19. Boderištanac Matea (Victoria)
21
12.02.2019. 18:51:50
NE

20. Matković Eva (Kvarner)
23
11.02.2019. 19:40:50
NE

21. Biondić Matea (Opatija)
25
12.02.2019. 10:14:13
NE

22. Vukičević Klara (Pomak)
26
21.01.2019. 14:44:49
NE

23. Pintar Lorena (Ponikve)
27
12.02.2019. 10:41:09
NE

24. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
28
03.02.2019. 10:52:20
NE

25. Škegro Marina (Zagi)
29
16.01.2019. 08:59:16
NE

26. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
32
09.01.2019. 12:30:33
NE

27. Vićan Mia Rae (Top Spin)
36
22.01.2019. 12:40:47
NE

28. Faber Tea (Ponikve)
37
13.02.2019. 10:18:07
NE

29. Škegro Korina (Chromos)
41
14.01.2019. 16:03:30
NE

30. Stanić Maja (Kastav)
42
11.02.2019. 16:18:39
NE

31. Kralj Lora (HTK Zagreb)
43
09.02.2019. 13:05:20
NE

32. Jurašić Mia (Ogulin)
45
29.01.2019. 13:00:01
NE

33. Brežanin Lana (Iteam)
46
11.02.2019. 08:13:28
NE

34. Bagarić Leonarda (Iteam)
55
11.02.2019. 20:05:48
NE

35. Krznarić Noa (Ponikve)
58
13.02.2019. 13:15:45
NE

36. Horvat Leonarda (Franjo Punčec)
59
20.01.2019. 20:16:35
NE

37. Živković Laura (Iteam)
62
06.02.2019. 15:29:48
NE

38. Sindičić Dora (Medveščak)
67
13.02.2019. 12:02:38
NE

39. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
75
11.02.2019. 07:20:08
NE

40. Mišković Iva (Iteam)
81
11.02.2019. 18:30:37
NE

41. Mamić Matea (Dalmacijacement)
83
01.02.2019. 14:29:20
NE

42. Majetić Marijana (Victoria)
86
13.02.2019. 13:20:37
NE

43. Barić Paula (Iteam)
NEMA
09.02.2019. 20:53:15
NE

44. Rajić Barbara (Iteam)
NEMA
08.02.2019. 18:55:58
NE

45. Ruter Ema (Futur)
NEMA
11.02.2019. 12:44:30
NE


Bubalo Ema (Split 1950)
18
13.02.2019. 19:46:19
NE

Mari?i Bruna (HTK Zagreb)
22
13.02.2019. 15:08:15
NE

?uni Mare (Dalmacija)
31
13.02.2019. 14:36:38
NE

Sokolovi Hana (HTK Zagreb)
33
13.02.2019. 21:45:07
NE

?ari Lucia (Dalmacija)
39
13.02.2019. 19:53:56
NE

?eravi Maja (Pomak)
79
10.02.2019. 14:21:48
NE

Sain Francesco (Ogulin)
107
05.02.2019. 16:03:58
NE

Jaslar Vanessa (Brod)

13.02.2019. 11:09:18
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument