Turnir
DVORANSKO OP DALMACIJA
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
20.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
23.02.2019. ::
Trajanje turnira
23.02.2019. :: - 25.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZADAR
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Dalmacija
  • Adresa: Ulica 159 .brigade
  • Grad: ZADAR
  • Telefon: 098313053
  • Fax: 023315641
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miroslav Nincevic
  • Tel: 098313053
  • Fax:023315641
  • E-mail: tkdalmacija@gmail.com

1. Šodan Ivan (Split 1950)
11
31.01.2019. 10:40:18
NE

2. Hržić Adrijan (Rukavac)
21
19.02.2019. 19:03:23
NE

3. Košćec Juraj (Varteks)
23
19.02.2019. 21:46:15
NE

4. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
08.02.2019. 10:01:05
NE

5. Piper Nikola (Osijek)
40
12.02.2019. 14:49:43
NE

6. Šimundža Josip (Split 1950)
42
13.02.2019. 17:37:09
NE

7. Vidović Luka (Varteks)
47
17.02.2019. 22:17:02
NE

8. Garifullin Ainur (Split 1950)
53
19.02.2019. 08:31:53
DA

9. Šarić Frane (Stobre)
90
17.02.2019. 07:33:58
NE

10. Maričić Lovro (Top Spin)
108
19.02.2019. 15:15:40
NE

11. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
155
19.12.2018. 11:42:31
NE

12. Stilinović Fran (HTK Zagreb)
158
19.02.2019. 14:23:16
NE

13. Stanović Vitor (Dalmacija)
NEMA
30.01.2019. 13:56:02
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
3
26.01.2019. 05:36:34
NE

2. Vlainić Tani (Iteam)
11
16.02.2019. 15:28:53
NE

3. Marić Greta (Iteam)
12
16.02.2019. 15:29:25
NE

4. Vukičević Klara (Pomak)
15
18.02.2019. 20:02:31
NE

5. Bubalo Ema (Split 1950)
21
13.02.2019. 19:49:50
NE

6. Žunić Mare (Dalmacija)
28
18.02.2019. 20:45:01
NE

7. Škegro Marina (Zagi)
29
16.01.2019. 08:59:30
NE

8. Marnika Angela (Dalmacija)
30
18.02.2019. 14:48:32
NE

9. Kos Dora (Ponikve)
42
20.02.2019. 12:56:36
NE

10. Žuvela Nora (Split 1950)
50
29.01.2019. 13:09:34
NE

11. Knez Stella (Kaštela)
51
20.02.2019. 11:06:43
NE

12. Derniković Ria (Iteam)
57
16.02.2019. 15:30:31
NE

13. Šarić Lucia (Dalmacija)
61
18.02.2019. 14:39:24
NE

14. Čirjak Leonarda (Zadar 08)
75
19.02.2019. 20:40:06
NE

15. Šeravić Maja (Pomak)
88
14.02.2019. 18:56:47
NE

16. Komadina Morana (Dalmacija)
106
19.02.2019. 21:28:20
NE


Markovina Roko (Split 1950)
81
21.02.2019. 13:40:38
NE

Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
94
21.02.2019. 11:27:25
NE

Smoljan Roko (Peine)

21.02.2019. 18:02:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument