Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
20.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
23.02.2019. ::
Trajanje turnira
23.02.2019. :: - 25.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: [email protected]

1. Salopek Dorian (Ogulin)
3
11.01.2019. 09:18:28
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
10
19.02.2019. 15:02:56
NE

3. Karačić Vilim (Terra)
11
19.02.2019. 16:54:32
NE

4. Cindrić Karlo (Varteks)
16
20.02.2019. 09:50:01
NE

5. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
19.02.2019. 20:13:39
NE

6. Dubovečak Filip (Iteam)
21
20.02.2019. 11:35:59
NE

7. Slivar Lukas (Zagi)
24
20.02.2019. 13:04:05
NE

8. Kolić Kristijan (Ogulin)
25
23.01.2019. 09:16:25
NE

9. Bulović Matija (Vulpes)
29
20.02.2019. 12:15:08
NE

10. Cerezin Vito (Zagi)
33
19.02.2019. 20:48:19
NE

11. Bradvić Marko (Gem)
43
18.02.2019. 20:54:44
NE

12. Neralić Luka (Ogulin)
48
16.01.2019. 15:06:27
NE

13. Bogdan Stjepan (Ragusa)
54
18.02.2019. 23:07:07
NE

14. Geets Antony (Dalmacijacement)
62
19.02.2019. 13:42:07
NE

15. Babić Roko (Franjo Punec)
65
10.02.2019. 20:43:11
NE

16. Skenderović Vid (Varteks)
68
19.02.2019. 07:53:21
NE

17. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
81
20.02.2019. 09:41:35
NE

18. Hasan Ivan (Ogulin)
137
20.02.2019. 11:18:14
NE

19. Biletić Ivan (Terra)
140
16.02.2019. 19:04:34
NE

20. Brozović Deni (Ogulin)
155
19.02.2019. 18:44:30
NE

21. Marinović Mateo (VII)
NEMA
18.02.2019. 14:55:26
NE


1. Cindrić Rebeka (Varteks)
2
20.02.2019. 09:48:23
NE

2. Sladaković Tara (Smrikve)
6
19.02.2019. 20:52:02
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
9
20.02.2019. 11:07:15
NE

4. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
19
19.02.2019. 17:14:52
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
22
19.02.2019. 22:11:46
NE

6. Granić Nika (Makarska rivijera)
23
18.02.2019. 09:57:08
NE

7. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
37
18.02.2019. 21:38:06
NE

8. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
39
19.02.2019. 21:27:14
NE

9. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
43
19.02.2019. 12:56:37
NE

10. Magdić Tena (Ogulin)
57
18.02.2019. 11:20:39
NE

11. Rastočić Lucija (Zagi)
63
19.02.2019. 08:36:39
NE

12. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
77
19.02.2019. 16:14:23
NE

13. Plavljanić Lana (Vulpes)
86
19.02.2019. 21:17:37
NE

14. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
120
18.02.2019. 12:42:33
NE

15. Šoda Tea (Futur)
141
19.02.2019. 08:38:40
NE

16. Hojnik Ella (VIŽI)
NEMA
04.02.2019. 16:29:00
DA

17. FUTIVIć DORA (VIŽI)
NEMA
18.02.2019. 11:15:15
NE

18. Babić Anastazija ()
NEMA
18.02.2019. 16:22:58
NE


Jerolimov Chiara (Zadar 08)
7
21.02.2019. 12:22:54
NE

Mari?i Lovro (Top Spin)
15
21.02.2019. 12:26:28
NE

Radi?evi Greta (Zagi)
152
20.02.2019. 11:34:55
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument