Turnir
DVORANSKO OP SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
20.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
23.02.2019. ::
Trajanje turnira
23.02.2019. :: - 25.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tk "Split 1950"
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 099 3013 012
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
14
20.02.2019. 08:05:40
NE

2. Terze Bruno (Stobre)
16
19.02.2019. 21:17:44
NE

3. Mardešić Dario (Split 1950)
19
19.02.2019. 19:45:12
NE

4. Sučić Frano (Stobre)
23
01.02.2019. 11:18:30
NE

5. Erceg Marko (Split 1950)
30
19.02.2019. 08:35:50
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
19.02.2019. 19:06:09
NE

7. Tadiďż˝ Roko (Tweener)
32
20.02.2019. 11:36:23
NE

8. Šarić Ivano (Stobre)
40
13.02.2019. 12:04:58
NE

9. Padovan Toma (Pomak)
48
19.02.2019. 23:24:40
NE

10. Krešić Marino (Metkovi)
59
19.02.2019. 11:48:21
NE

11. Baldoni Kristian (Zadar 08)
61
18.02.2019. 16:50:49
NE

12. Poljak Lovre (Split 1950)
66
06.02.2019. 18:44:48
NE

13. Jabuka Anton Marko (Split 1950)
68
20.02.2019. 10:59:01
NE

14. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
72
20.02.2019. 10:34:01
NE

15. Kraljević Anton (Katela)
94
19.02.2019. 15:02:39
NE

16. Zahirović Roko (Split 1950)
95
19.02.2019. 23:38:07
NE

17. Čotić Teo (Pomak)
103
19.02.2019. 20:12:22
NE

18. Višić Ivica (Dalmacijacement)
NEMA
19.02.2019. 12:25:42
NE


1. Justić Ema (Zadar 08)
18
19.02.2019. 19:07:32
NE

2. Bilota Manuela (Resnik)
24
19.02.2019. 21:30:31
NE

3. Henjak Nika (Zadar 08)
27
20.02.2019. 10:01:57
NE

4. Bulić Katarina (Pomak)
34
19.02.2019. 12:34:28
NE

5. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
36
12.02.2019. 14:43:54
NE

6. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
17.02.2019. 08:06:35
NE

7. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
40
20.02.2019. 07:35:09
NE

8. Šerić Lara (Pomak)
48
10.02.2019. 09:29:05
NE

9. Babić Kristina (Pomak)
68
01.02.2019. 18:01:16
NE

10. Pereža Laura Chiara (Resnik)
70
20.02.2019. 04:41:34
NE

11. Šverko Iva (Split 1950)
73
27.01.2019. 18:38:21
NE

12. Hrvačić Lana (Resnik)
91
19.02.2019. 14:23:32
NE

13. Šimunović Anea (Zadar 08)
NEMA
19.02.2019. 19:07:12
NE

14. Frleta Paula (Zadar 08)
NEMA
19.02.2019. 19:06:55
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument