Turnir
DVORANSKO OP OGULINA - TT CUP
Kategorija
12
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
27.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
02.03.2019. ::
Trajanje turnira
02.03.2019. :: - 04.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Ogulin
Broj terena
2
Podloga
Tvrda
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Ogulin
  • Adresa: Bolnička 9a
  • Grad: Ogulin
  • Telefon: 091 1522 584
  • Fax: 047 522 846
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (091) 1522 584
  • Fax:(047) 522 846
  • E-mail: szgo@szgo.hr

1. Stipetić Anton (Ogulin)
3
27.02.2019. 12:58:39
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
5
19.02.2019. 20:49:09
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
12
25.02.2019. 18:50:51
NE

4. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
26.02.2019. 15:02:28
NE

5. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
17
18.02.2019. 12:40:16
DA

6. Markan Jan (Iteam)
22
26.02.2019. 08:02:22
NE

7. Hasan Ivan (Ogulin)
41
25.02.2019. 10:54:01
NE

8. Ladić Lukas (Franjo Punec)
44
27.02.2019. 10:29:48
NE

9. Brozović Deni (Ogulin)
48
21.02.2019. 19:47:07
NE

10. Baldoni Kristian (Zadar 08)
53
25.02.2019. 17:59:53
NE

11. Petrušić Dominik (Ogulin)
80
26.02.2019. 09:15:03
NE

12. Šarić Niko (Futur)
112
26.02.2019. 17:00:08
NE

13. Mikulec Matija (Vulpes)
126
25.02.2019. 19:26:34
NE

14. Gačić Ivor (Karlovac)
140
26.02.2019. 11:21:41
NE

15. Salopek Roman (Ogulin)
158
26.02.2019. 23:03:08
NE

16. Kolić Dominik (Ogulin)
NEMA
22.01.2019. 16:22:54
NE

17. Halilagić Fatih (Ogulin)
NEMA
27.02.2019. 09:15:21
DA


1. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
15
25.02.2019. 12:37:13
NE

2. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
24.02.2019. 16:06:56
NE

3. Ćorić Sofija (Vulpes)
17
27.02.2019. 09:08:53
NE

4. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
21
26.02.2019. 11:32:42
NE

5. Zupičić Lucija (Rabac)
22
23.02.2019. 16:25:34
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
26.02.2019. 00:10:36
NE

7. Vidan Tara (Zagi)
34
26.02.2019. 10:25:22
NE

8. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
27.02.2019. 13:47:04
NE

9. Likić Lara (Varteks)
41
25.02.2019. 21:12:16
NE

10. Rašan-Buha Milana (Movens)
44
21.02.2019. 08:39:46
NE

11. Čupić Ani (Rabac)
46
23.02.2019. 16:24:25
NE

12. Hrvatin Viktoria (Rabac)
47
23.02.2019. 16:24:42
NE

13. Resanović Nela (Samobor 1890)
48
26.02.2019. 14:55:18
NE

14. Ivković Paula (Top Spin)
58
26.02.2019. 10:14:11
NE

15. Kunac Nika (Movens)
70
26.02.2019. 12:00:56
NE

16. Baki Nika (Pećine)
72
25.02.2019. 16:25:24
NE

17. Laušić Lucija (Movens)
74
21.02.2019. 13:17:24
NE

18. Hudinčec Ana (Futur)
78
27.02.2019. 09:12:57
NE

19. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
26.02.2019. 13:48:35
NE

20. Sinković Iskra (Rabac)
93
23.02.2019. 16:25:00
NE

21. Kovačić Sofia (Pećine)
96
25.02.2019. 16:24:55
NE

22. Mihalić Marinela (Ogulin)
104
26.02.2019. 18:59:46
NE

23. Kežman Lana (Movens)
106
22.02.2019. 17:04:59
NE

24. Runje Tea (Vulpes)
108
25.02.2019. 19:26:09
NE

25. Paskaš Tatjana (Ogulin)
114
18.02.2019. 21:31:03
NE

26. Barko Doris (Ogulin)
123
25.02.2019. 21:52:16
NE

27. Vuletović Una (Rabac)
129
23.02.2019. 16:25:19
NE

28. Belušić Nina (Rabac)
130
23.02.2019. 16:23:57
NE

29. Berisha Emma (Pećine)
NEMA
25.02.2019. 16:25:45
NE

30. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
13.02.2019. 11:42:57
NE


Les Mihaela (Zagi)
11
27.02.2019. 20:27:09
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument