Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
06.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.03.2019. ::
Trajanje turnira
09.03.2019. :: - 12.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Karačić Vilim (Terra)
14
06.03.2019. 06:44:43
NE

2. Oliynykov Nazar (Ponikve)
15
13.02.2019. 09:38:39
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
23
23.12.2018. 14:24:07
NE

4. Bulović Matija (Vulpes)
25
25.02.2019. 10:33:16
NE

5. Sabolić Dominik (Didon)
28
05.03.2019. 19:16:25
NE

6. Jamić Jurica (Movens)
30
04.03.2019. 13:45:35
NE

7. Bradvić Marko (Gem)
31
05.03.2019. 23:21:26
NE

8. Babić Roko (Franjo Punec)
38
04.03.2019. 17:02:22
NE

9. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
06.03.2019. 11:20:55
NE

10. Pižurica Beka (Iteam)
53
04.03.2019. 12:54:19
NE

11. Kvakan Damjan (Iteam)
58
05.03.2019. 07:56:27
NE

12. Burić Karlo (Vrbovec)
65
06.03.2019. 09:17:11
NE

13. Kreković Filip (Movens)
87
04.03.2019. 12:12:24
NE

14. Novaković Roko (HTK Zagreb)
110
05.03.2019. 20:45:16
NE

15. Bokun Marko (Iteam)
111
06.03.2019. 09:10:26
NE

16. Puškar Alem (Tweener)
143
06.03.2019. 08:00:17
NE

17. Golec Niko (Iteam)
178
06.03.2019. 09:07:03
NE

18. Tumbas Kajgo Kristian (Ploe)
NEMA
05.03.2019. 16:25:46
DA

19. Ivandić Andrija (Iteam)
NEMA
05.03.2019. 12:48:01
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
5
05.03.2019. 11:48:10
NE

2. Brnić Maja (Iteam)
23
06.03.2019. 13:50:23
NE

3. Tomić Lorena (Terra)
24
06.03.2019. 09:27:36
NE

4. Držanić Doris (Iteam)
27
06.03.2019. 07:19:43
NE

5. Turčić Lucija (Iteam)
33
05.03.2019. 07:55:57
NE

6. Bedeković Ines (Zagi)
35
06.03.2019. 10:59:49
NE

7. Rastočić Lucija (Zagi)
41
19.02.2019. 08:43:08
NE

8. Sikirica Nika (Top Spin)
44
06.03.2019. 11:03:31
NE

9. Ćorić Sofija (Vulpes)
55
06.03.2019. 13:28:24
NE

10. Mažuran Lara (Futur)
59
06.03.2019. 08:26:01
NE

11. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
60
06.03.2019. 11:30:24
NE

12. Lebo Lea (Zaprešić)
62
06.03.2019. 09:59:16
NE

13. Bilić Lea (Zagi)
73
05.03.2019. 20:36:23
NE

14. Šantić Ema (Didon)
74
05.03.2019. 10:41:47
NE

15. Vukić Marta (Ponikve)
75
06.03.2019. 13:23:03
NE

16. Dragičević Nika (Didon)
76
06.03.2019. 12:49:07
NE

17. Sabljić Ruta (Iteam)
77
05.03.2019. 07:56:11
NE

18. Vukoja Rebeka (Medveščak)
78
05.03.2019. 20:31:34
NE

19. Pešut Laura (San Spin)
81
04.03.2019. 08:31:49
NE

20. Plavljanić Lana (Vulpes)
83
06.03.2019. 11:28:48
NE

21. Šimić Ana (Franjo Punčec)
85
05.03.2019. 18:01:36
NE

22. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
96
05.03.2019. 13:16:16
NE

23. Mišić Mia (Purger)
127
04.03.2019. 15:56:31
NE

24. Radišević Greta (Zagi)
133
06.03.2019. 10:42:43
NE

25. Šoda Tea (Futur)
144
06.03.2019. 08:52:03
NE

26. Božić Iva (Iteam)
147
05.03.2019. 08:05:18
NE

27. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
157
06.03.2019. 07:30:12
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument