Turnir
OP TK ZADAR 08
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
06.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.03.2019. ::
Trajanje turnira
09.03.2019. :: - 12.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: Sutomiška 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: tkzadar08@gmail.com

1. Stiblik Dorian (Šubićevac)
26
04.03.2019. 11:05:43
NE

2. Erceg Marko (Split 1950)
30
04.03.2019. 08:31:51
NE

3. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
05.03.2019. 19:26:04
NE

4. Baldoni Kristian (Zadar 08)
61
04.03.2019. 10:33:48
NE

5. Brozović Deni (Ogulin)
64
06.03.2019. 13:40:01
NE

6. Kraljević Anton (Kaštela)
94
06.03.2019. 13:23:31
NE

7. KELAVA NOA (Zadar 08)
NEMA
05.03.2019. 12:13:29
NE

8. Kažinić Andreas (Tweener)
NEMA
06.03.2019. 12:29:57
NE

9. Grdinić Lovro (Iteam)
NEMA
06.03.2019. 08:42:50
NE

10. Diklić Rok (Zadar 08)
NEMA
05.03.2019. 12:15:01
NE


1. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
04.03.2019. 12:56:49
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
16
05.03.2019. 18:59:41
NE

3. Justić Ema (Zadar 08)
18
04.03.2019. 15:57:23
NE

4. Giergia Ela (Zadar 08)
21
04.03.2019. 11:15:30
NE

5. Henjak Nika (Zadar 08)
27
06.03.2019. 13:08:50
NE

6. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
36
18.02.2019. 21:50:47
NE

7. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
05.03.2019. 14:05:41
NE

8. Bumbak Nika (Dalmacija)
47
05.03.2019. 20:54:45
NE

9. Šerić Lara (Pomak)
48
24.02.2019. 09:17:46
NE

10. Serdarević Ema (Zadar 08)
51
04.03.2019. 15:59:22
NE

11. Vukić Klara (Zadar 08)
56
04.03.2019. 15:59:53
NE

12. Babić Kristina (Pomak)
68
09.02.2019. 14:08:27
NE

13. Šurija Kiara (Top Spin)
101
05.03.2019. 11:53:42
NE

14. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
13.02.2019. 11:44:45
NE

15. Ševerdija Lola (Šubićevac)
NEMA
06.03.2019. 11:16:20
NE

16. Brok Elen (Zadar 08)
NEMA
06.03.2019. 10:32:23
NE

17. BACCI LAURA (Zadar 08)
NEMA
04.03.2019. 11:29:19
NE

18. Frleta Paula (Zadar 08)
NEMA
04.03.2019. 16:00:17
NE

19. Šimunović Anea (Zadar 08)
NEMA
04.03.2019. 16:00:41
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument