Turnir
OP TK DALMACIJACEMENT
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
13.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.03.2019. ::
Trajanje turnira
16.03.2019. :: - 18.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: tenis.dc@gmail.com

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
10.03.2019. 16:29:56
NE

2. Sikirica Matej (Split 1950)
6
12.03.2019. 18:00:31
NE

3. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
07.03.2019. 14:43:06
NE

4. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
11
13.03.2019. 10:39:50
NE

5. Stiblik Dorian (ubievac)
15
12.03.2019. 20:34:54
NE

6. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
20
12.03.2019. 20:45:41
NE

7. Mardešić Dario (Split 1950)
26
12.03.2019. 20:18:40
NE

8. Padovan Toma (Pomak)
48
12.03.2019. 08:47:32
NE

9. Angelini Marco (Split 1950)
49
10.03.2019. 16:54:36
NE

10. Baldoni Kristian (Zadar 08)
54
11.03.2019. 13:28:53
NE

11. Šarić Ivano (Stobre)
55
12.03.2019. 04:46:25
NE

12. Kraljević Anton (Katela)
56
06.03.2019. 19:13:57
NE

13. Jabuka Anton Marko (Split 1950)
60
10.03.2019. 18:51:07
NE

14. Krešić Marino (Metkovi)
71
06.03.2019. 18:52:08
NE

15. Vajcl Jure (Vinkovci)
72
13.03.2019. 09:53:22
NE

16. Poljak Lovre (Split 1950)
77
06.03.2019. 17:03:43
NE

17. Mrše Luka (Stobre)
78
11.03.2019. 18:28:36
NE

18. Zahirović Roko (Split 1950)
80
10.03.2019. 18:56:42
NE

19. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
85
13.03.2019. 10:45:04
NE

20. Čotić Teo (Pomak)
86
11.03.2019. 22:01:21
NE

21. Biuk Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
06.03.2019. 07:26:26
NE

22. Višić Ivica (Dalmacijacement)
NEMA
12.03.2019. 15:00:23
NE

23. Vidović Vranac Mauro (Dalmacijacement)
NEMA
12.03.2019. 14:33:50
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
12.03.2019. 09:35:13
NE

2. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
05.03.2019. 19:01:40
NE

3. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
11.03.2019. 13:29:50
NE

4. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
12.03.2019. 23:39:44
NE

5. Henjak Nika (Zadar 08)
16
12.03.2019. 13:33:13
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
18
11.03.2019. 13:29:30
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
06.03.2019. 12:06:54
NE

8. Bilota Manuela (Resnik)
24
12.03.2019. 14:04:05
NE

9. Šerić Lara (Pomak)
29
24.02.2019. 14:12:46
NE

10. Dunković Dea (Osijek)
30
13.03.2019. 12:36:50
NE

11. Bulić Katarina (Pomak)
35
11.03.2019. 10:56:41
NE

12. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
17.02.2019. 08:06:48
NE

13. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
13.03.2019. 12:38:30
NE

14. Bumbak Nika (Dalmacija)
47
13.03.2019. 08:11:41
NE

15. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
49
18.02.2019. 21:49:53
NE

16. Lončar Antonija (Stobreč)
50
12.03.2019. 20:15:06
NE

17. Asanović Lena (Dalmacijacement)
59
13.03.2019. 10:09:47
NE

18. Pereža Laura Chiara (Resnik)
61
12.03.2019. 03:58:46
NE

19. Babić Kristina (Pomak)
65
09.02.2019. 14:09:19
NE

20. Šimunović Anea (Zadar 08)
73
12.03.2019. 13:32:44
NE

21. Jelenić Natali (Stobreč)
77
12.03.2019. 19:31:31
NE

22. Šverko Iva (Split 1950)
85
18.02.2019. 18:40:50
NE

23. Brok Elen (Zadar 08)
86
12.03.2019. 13:32:59
NE

24. Marcelić Marija (Zadar 08)
99
13.03.2019. 09:11:26
NE

25. Ševerdija Lola (Šubićevac)
112
13.03.2019. 09:32:53
NE

26. Zorić Lorena (Dalmacijacement)
NEMA
08.03.2019. 13:18:43
NE

27. Jelenić Patricia (Stobreč)
NEMA
12.03.2019. 19:27:50
NE

28. Marković Mirta (Dalmacijacement)
NEMA
10.03.2019. 21:53:25
NE

29. Kuran Lana (Dalmacijacement)
NEMA
08.03.2019. 19:02:03
NE


Vuki Klara (Zadar 08)
72
12.03.2019. 16:24:55
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument