Turnir
OP DALMACIJACEMENT
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
13.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.03.2019. ::
Trajanje turnira
16.03.2019. :: - 18.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8
  • Organizator:TK Dalmacijacement Solin
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: 021 212 442
  • Fax: 021 210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:021 210 213
  • E-mail: [email protected]

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
10.03.2019. 16:29:56
NE

2. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
07.03.2019. 14:43:06
NE

3. Sikirica Matej (Split 1950)
11
12.03.2019. 18:00:31
NE

4. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
14
13.03.2019. 10:39:50
NE

5. Mardešić Dario (Split 1950)
19
12.03.2019. 20:18:40
NE

6. Stiblik Dorian (ubievac)
26
12.03.2019. 20:34:54
NE

7. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
12.03.2019. 20:45:41
NE

8. Angelini Marco (Split 1950)
35
10.03.2019. 16:54:36
NE

9. Šarić Ivano (Stobre)
40
12.03.2019. 04:46:25
NE

10. Padovan Toma (Pomak)
48
12.03.2019. 08:47:32
NE

11. Krešić Marino (Metkovi)
59
06.03.2019. 18:52:08
NE

12. Baldoni Kristian (Zadar 08)
61
11.03.2019. 13:28:53
NE

13. Poljak Lovre (Split 1950)
66
06.03.2019. 17:03:43
NE

14. Jabuka Anton Marko (Split 1950)
68
10.03.2019. 18:51:07
NE

15. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
72
13.03.2019. 10:45:04
NE

16. Vajcl Jure (Vinkovci)
81
13.03.2019. 09:53:22
NE

17. Kraljević Anton (Katela)
94
06.03.2019. 19:13:57
NE

18. Zahirović Roko (Split 1950)
95
10.03.2019. 18:56:42
NE

19. Mrše Luka (Stobre)
98
11.03.2019. 18:28:36
NE

20. Čotić Teo (Pomak)
103
11.03.2019. 22:01:21
NE

21. Biuk Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
06.03.2019. 07:26:26
NE

22. Vidović Vranac Mauro (Dalmacijacement)
NEMA
12.03.2019. 14:33:50
NE

23. Višić Ivica (Dalmacijacement)
NEMA
12.03.2019. 15:00:23
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
12.03.2019. 09:35:13
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
11.03.2019. 13:29:50
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
13
12.03.2019. 23:39:44
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
16
05.03.2019. 19:01:40
NE

5. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
06.03.2019. 12:06:54
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
21
11.03.2019. 13:29:30
NE

7. Bilota Manuela (Resnik)
24
12.03.2019. 14:04:05
NE

8. Henjak Nika (Zadar 08)
27
12.03.2019. 13:33:13
NE

9. Lončar Antonija (Stobreč)
28
12.03.2019. 20:15:06
NE

10. Dunković Dea (Osijek)
29
13.03.2019. 12:36:50
NE

11. Bulić Katarina (Pomak)
34
11.03.2019. 10:56:41
NE

12. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
36
18.02.2019. 21:49:53
NE

13. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
17.02.2019. 08:06:48
NE

14. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
40
13.03.2019. 12:38:30
NE

15. Bumbak Nika (Dalmacija)
47
13.03.2019. 08:11:41
NE

16. Šerić Lara (Pomak)
48
24.02.2019. 14:12:46
NE

17. Asanović Lena (Dalmacijacement)
49
13.03.2019. 10:09:47
NE

18. Babić Kristina (Pomak)
68
09.02.2019. 14:09:19
NE

19. Pereža Laura Chiara (Resnik)
70
12.03.2019. 03:58:46
NE

20. Šverko Iva (Split 1950)
73
18.02.2019. 18:40:50
NE

21. Marcelić Marija (Zadar 08)
76
13.03.2019. 09:11:26
NE

22. Marković Mirta (Dalmacijacement)
NEMA
10.03.2019. 21:53:25
NE

23. Šimunović Anea (Zadar 08)
NEMA
12.03.2019. 13:32:44
NE

24. Brok Elen (Zadar 08)
NEMA
12.03.2019. 13:32:59
NE

25. Kuran Lana (Dalmacijacement)
NEMA
08.03.2019. 19:02:03
NE

26. Zorić Lorena (Dalmacijacement)
NEMA
08.03.2019. 13:18:43
NE

27. Jelenić Patricia (Stobreč)
NEMA
12.03.2019. 19:27:50
NE

28. Jelenić Natali (Stobreč)
NEMA
12.03.2019. 19:31:31
NE

29. Ševerdija Lola (Šubićevac)
NEMA
13.03.2019. 09:32:53
NE


Vuki Klara (Zadar 08)
56
12.03.2019. 16:24:55
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument