Turnir
LOšINJ-JADRANKA KUP
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
13.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
15.03.2019. ::
Trajanje turnira
15.03.2019. :: - 18.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
MALI LOSINJ
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32
  • Organizator:TK Loinj-Jadranka
  • Adresa: Sunčana uvala 2
  • Grad: MALI LOSINJ
  • Telefon: +385992486703
  • Fax: 992486703
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: +385992486703
  • Fax:
  • E-mail: [email protected]

1. Nikolić Erik (Purger)
2
28.12.2018. 22:00:24
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
26.02.2019. 21:00:19
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
15
24.02.2019. 15:39:03
NE

4. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
10.03.2019. 11:16:16
NE

5. Jurlina Luka (Iteam)
19
18.02.2019. 18:38:01
NE

6. Kržić Tin (Purger)
26
04.03.2019. 20:40:39
NE

7. Bulović Matija (Vulpes)
29
10.03.2019. 20:27:03
NE

8. Bradvić Marko (Gem)
43
19.02.2019. 14:39:08
NE

9. Bogdan Stjepan (Ragusa)
54
10.03.2019. 11:12:48
NE

10. Bekić Antun (Ragusa)
61
10.03.2019. 11:12:28
NE

11. Geets Antony (Dalmacijacement)
62
13.03.2019. 12:03:54
NE

12. Babić Roko (Franjo Punec)
65
10.02.2019. 20:43:42
NE

13. Kvakan Damjan (Iteam)
74
08.03.2019. 11:22:42
NE

14. Kreković Filip (Movens)
77
04.03.2019. 12:12:44
NE

15. Biondić Luka (Opatija)
99
13.03.2019. 13:19:24
NE

16. Karlić Matteo luca (Ragusa)
131
12.03.2019. 11:32:44
NE

17. Navratil Roan (Loinj-Jadranka)
212
12.03.2019. 17:54:00
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
5
07.03.2019. 11:29:13
NE

2. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
7
12.03.2019. 13:51:52
NE

3. Knez Stella (Dalmacijacement)
9
04.03.2019. 17:30:38
NE

4. Olij Petra (Vinkovci)
10
12.03.2019. 18:48:05
NE

5. Biondić Dora (Opatija)
13
12.03.2019. 16:38:21
NE

6. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
19
11.03.2019. 09:57:09
NE

7. Persson Manuella (Opatija)
20
11.03.2019. 20:16:15
NE

8. Ivković Luna (Iteam)
22
11.03.2019. 10:14:34
NE

9. Mišković Dora (Vulpes)
25
10.03.2019. 20:13:23
NE

10. Sikirica Nika (Top Spin)
35
10.01.2019. 13:06:33
NE

11. Turčić Lucija (Iteam)
36
07.03.2019. 07:56:01
NE

12. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
37
10.03.2019. 11:34:38
NE

13. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
43
10.03.2019. 14:08:33
NE

14. Mažuran Lara (Futur)
50
12.03.2019. 14:37:59
NE

15. Zupičić Lucija (Rabac)
53
11.03.2019. 17:23:00
NE

16. Piškulić Nina (Rukavac)
62
13.03.2019. 13:13:17
NE

17. Piškulić Roza (Rukavac)
88
13.03.2019. 13:12:43
NE

18. Čupić Ani (Rabac)
132
11.03.2019. 17:23:26
NE

19. Petrović Nika (Opatija)
151
12.03.2019. 18:37:33
NE

20. Čulmanova Barbora (Lošinj-Jadranka)
170
08.03.2019. 14:45:43
NE


Te?anki Nera (Olimpija Osijek 1984)
12
14.03.2019. 10:55:52
NE

Horvati Max Ivan (Ponikve)
18
14.03.2019. 14:19:45
NE

Grani Nika (Makarska rivijera)
23
12.03.2019. 23:33:07
NE

Tomeljak Niki (Top Spin)
47
12.03.2019. 23:35:00
NE

?orkovi Iva (Ponikve)
59
11.03.2019. 20:23:04
NE

Serdarevi Antonio (HATK Mladost)
81
14.03.2019. 11:43:06
NE

Tumbas Kajgo Kristian (Ploe)

03.02.2019. 14:01:30
DA


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument