Turnir
LOšINJ-JADRANKA KUP
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
13.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
15.03.2019. ::
Trajanje turnira
15.03.2019. :: - 18.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
MALI LOSINJ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32
  • Organizator:TK Loinj-Jadranka
  • Adresa: Sunčana uvala 2
  • Grad: MALI LOSINJ
  • Telefon: +385992486703
  • Fax: 992486703
  • WiFi:DA

1. Nikolić Erik (Purger)
1
28.12.2018. 22:00:24
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
26.02.2019. 21:00:19
NE

3. Jurlina Luka (Iteam)
10
18.02.2019. 18:38:01
NE

4. Baničević Marko (Dubrovnik)
13
10.03.2019. 11:16:16
NE

5. Kržić Tin (Purger)
18
04.03.2019. 20:40:39
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
23
24.02.2019. 15:39:03
NE

7. Bulović Matija (Vulpes)
25
10.03.2019. 20:27:03
NE

8. Bradvić Marko (Gem)
31
19.02.2019. 14:39:08
NE

9. Babić Roko (Franjo Punec)
38
10.02.2019. 20:43:42
NE

10. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
10.03.2019. 11:12:48
NE

11. Bekić Antun (Ragusa)
41
10.03.2019. 11:12:28
NE

12. Kvakan Damjan (Iteam)
58
08.03.2019. 11:22:42
NE

13. Kreković Filip (Movens)
87
04.03.2019. 12:12:44
NE

14. Geets Antony (Dalmacijacement)
96
13.03.2019. 12:03:54
NE

15. Biondić Luka (Opatija)
118
13.03.2019. 13:19:24
NE

16. Karlić Matteo luca (Ragusa)
133
12.03.2019. 11:32:44
NE

17. Navratil Roan (Loinj-Jadranka)
225
12.03.2019. 17:54:00
NE


1. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
4
12.03.2019. 13:51:52
NE

2. Preis Lana (Zlatar)
5
07.03.2019. 11:29:13
NE

3. Olij Petra (Vinkovci)
8
12.03.2019. 18:48:05
NE

4. Knez Stella (Kaštela)
9
04.03.2019. 17:30:38
NE

5. Biondić Dora (Opatija)
16
12.03.2019. 16:38:21
NE

6. Ivković Luna (Iteam)
17
11.03.2019. 10:14:34
NE

7. Persson Manuella (Opatija)
22
11.03.2019. 20:16:15
NE

8. Mišković Dora (Vulpes)
26
10.03.2019. 20:13:23
NE

9. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
30
11.03.2019. 09:57:09
NE

10. Turčić Lucija (Iteam)
33
07.03.2019. 07:56:01
NE

11. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
10.03.2019. 14:08:33
NE

12. Piškulić Roza (Kvarner)
39
13.03.2019. 13:12:43
NE

13. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
10.03.2019. 11:34:38
NE

14. Sikirica Nika (Top Spin)
44
10.01.2019. 13:06:33
NE

15. Piškulić Nina (Kvarner)
50
13.03.2019. 13:13:17
NE

16. Zupičić Lucija (Rabac)
52
11.03.2019. 17:23:00
NE

17. Mažuran Lara (Futur)
59
12.03.2019. 14:37:59
NE

18. Čupić Ani (Rabac)
111
11.03.2019. 17:23:26
NE

19. Čulmanova Barbora (Lošinj-Jadranka)
175
08.03.2019. 14:45:43
NE

20. Petrović Nika (Opatija)
178
12.03.2019. 18:37:33
NE


Te?anki Nera (Olimpija Osijek 1984)
13
14.03.2019. 10:55:52
NE

Horvati Max Ivan (Ponikve)
20
14.03.2019. 14:19:45
NE

Grani Nika (Makarska rivijera)
25
12.03.2019. 23:33:07
NE

Tomeljak Niki (Top Spin)
49
12.03.2019. 23:35:00
NE

?orkovi Iva (Ponikve)
67
11.03.2019. 20:23:04
NE

Serdarevi Antonio (HATK Mladost)
90
14.03.2019. 11:43:06
NE

Tumbas Kajgo Kristian (Ploe)

03.02.2019. 14:01:30
DA


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument