Turnir
DVORANSKO OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
13.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.03.2019. ::
Trajanje turnira
16.03.2019. :: - 18.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
12.03.2019. 17:32:31
NE

2. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
12.03.2019. 14:59:13
NE

3. Mavračić Mauro (Iteam)
25
13.03.2019. 06:41:07
NE

4. Markan Jan (Iteam)
30
10.03.2019. 19:25:50
NE

5. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
31
07.03.2019. 07:30:24
DA

6. Horvat Juraj (Prelog)
34
13.03.2019. 11:38:08
NE

7. Bokun Natan (Iteam)
36
12.03.2019. 19:33:55
NE

8. Brozović Deni (Ogulin)
44
13.03.2019. 12:58:22
NE

9. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
07.03.2019. 19:01:59
NE

10. Ladić Lukas (Franjo Punec)
58
12.03.2019. 10:03:34
NE

11. Vučić Marc (Novigrad)
61
11.03.2019. 12:52:28
NE

12. YMERI DASAR (VII)
65
07.03.2019. 11:57:27
NE

13. Kufner Fabijan (pansko)
67
12.03.2019. 19:14:41
NE

14. Mesarić Borna (Terra)
98
11.03.2019. 19:48:26
NE

15. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
12.03.2019. 20:46:47
NE

16. Mikulec Matija (Vulpes)
112
11.03.2019. 17:21:39
NE

17. Kažinić Andreas (Tweener)
117
12.03.2019. 20:46:10
NE

18. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
123
12.03.2019. 08:58:11
NE

19. Lepen Noa (Franjo Punec)
130
12.03.2019. 10:04:01
NE

20. Duilo Roko (Tweener)
NEMA
12.03.2019. 20:52:47
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
13
12.03.2019. 19:08:01
NE

2. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
12.03.2019. 11:47:23
NE

3. Dragičević Nika (Didon)
25
12.03.2019. 08:27:21
NE

4. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
13.03.2019. 07:01:57
NE

5. Sunara Nika (Zagi)
33
06.03.2019. 10:10:11
NE

6. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
12.03.2019. 14:35:43
NE

7. Kardum Andrea (Iteam)
39
12.03.2019. 11:41:25
NE

8. Gojmerac Lea (Futur)
40
13.03.2019. 12:22:03
NE

9. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
12.03.2019. 23:19:40
NE

10. Vidan Tara (Zagi)
42
06.03.2019. 19:22:10
NE

11. Balić Helena (Zlatar)
53
12.03.2019. 23:52:23
NE

12. Kordić Lili (Iteam)
56
12.03.2019. 10:11:22
NE

13. Bonovil Ana (San Spin)
60
12.03.2019. 10:51:01
NE

14. Podravac Lucija (Didon)
63
12.03.2019. 07:49:09
NE

15. Kunac Nika (Movens)
69
05.03.2019. 16:38:22
NE

16. Likić Lara (Varteks)
70
13.03.2019. 08:54:39
NE

17. Vukić Klara (Zadar 08)
72
12.03.2019. 16:25:17
NE

18. Glogolja Nola (Tweener)
74
12.03.2019. 20:45:45
NE

19. Kordić Kalina (Tweener)
76
05.03.2019. 16:53:19
NE

20. Drempetić Dora (Iteam)
80
11.03.2019. 14:24:40
NE

21. Ivković Paula (Top Spin)
84
11.03.2019. 18:39:58
NE

22. Petrović Tija (Top Spin)
89
11.03.2019. 18:40:13
NE

23. Šurija Kiara (Top Spin)
93
11.03.2019. 18:40:43
NE

24. Mileusnić Zara (Špansko)
111
12.03.2019. 19:16:09
NE

25. Radavić Naia (Špansko)
113
11.03.2019. 21:14:53
NE

26. Kežman Lana (Movens)
115
13.03.2019. 11:05:16
NE

27. Laušić Lucija (Movens)
116
12.03.2019. 13:15:23
NE

28. Dmitrović Nora (Futur)
118
13.03.2019. 12:04:03
NE

29. Murgić Maja (Iteam)
130
11.03.2019. 14:24:11
NE

30. Puškar Hana (Tweener)
NEMA
13.03.2019. 10:14:13
NE

31. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
11.03.2019. 18:40:29
NE

32. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
13.03.2019. 13:45:43
NE


Sindi?i Katarina (Medveak)

13.03.2019. 10:24:02
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument