Turnir
OP HRVOJE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
27.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
30.03.2019. ::
Trajanje turnira
30.03.2019. :: - 01.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SESVETE
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Hrvoje Sesvete
  • Adresa: Brestovečka 150
  • Grad: SESVETE
  • Telefon: (01) 2009 661
  • Fax: (01) 2009 661
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Hrvoje Kontent
  • Tel: (098) 232 239
  • Fax:(01) 2009 661
  • E-mail: hrvojetenissesvete@gmail.com

1. Dumbović Ivan (VII)
14
25.03.2019. 09:12:22
NE

2. Šagovac Erik (Ponikve)
16
27.03.2019. 08:14:02
NE

3. Klaričić Niko (Medveak)
20
27.03.2019. 09:00:45
NE

4. Horvat Juraj (Prelog)
24
27.03.2019. 05:42:30
NE

5. Nadali Niko (Medveak)
35
27.03.2019. 09:00:07
NE

6. Hainš Domagoj (Tweener)
37
26.03.2019. 19:58:35
NE

7. Tadić Roko (Tweener)
38
26.03.2019. 15:36:43
NE

8. Mahmet Jan (Medveak)
43
27.03.2019. 09:00:25
NE

9. Ladić Lukas (Franjo Punec)
44
25.03.2019. 13:37:57
NE

10. Dubovečak Jakov (Iteam)
51
26.03.2019. 13:07:23
NE

11. Mesarić Borna (Terra)
68
26.03.2019. 22:07:27
NE

12. Trčak Antun (VII)
69
13.03.2019. 09:59:14
NE

13. Grbić Marko (Zagi)
71
24.03.2019. 20:40:33
NE

14. Bauer Minkara Alex (Tweener)
100
26.03.2019. 18:14:16
NE

15. Korečić Ivan Dominik (Vulpes)
105
20.03.2019. 10:26:55
NE

16. Šimek Noa (Varteks)
106
27.03.2019. 13:01:16
NE

17. Kasunić Lovro (Sirela)
108
27.03.2019. 14:12:07
NE

18. Mikulec Matija (Vulpes)
126
20.03.2019. 10:27:33
NE

19. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
138
27.03.2019. 10:15:00
NE

20. Duilo Roko (Tweener)
NEMA
26.03.2019. 18:19:04
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
2
26.03.2019. 14:19:25
NE

2. Dragičević Nika (Didon)
12
25.03.2019. 16:56:51
NE

3. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
27.03.2019. 10:50:06
NE

4. Šantić Ema (Didon)
24
22.03.2019. 09:57:25
NE

5. Vidan Tara (Zagi)
34
27.03.2019. 10:36:47
NE

6. Balić Helena (Zlatar)
36
26.03.2019. 07:58:30
NE

7. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
27.03.2019. 07:27:41
NE

8. Likić Lara (Varteks)
41
25.03.2019. 20:26:25
NE

9. Resanović Nela (Samobor 1890)
48
25.03.2019. 12:54:36
NE

10. Vukoja Nikolina (Top Spin)
54
27.03.2019. 09:05:31
NE

11. Ivković Paula (Top Spin)
58
25.03.2019. 09:07:22
NE

12. Petrović Tija (Top Spin)
67
25.03.2019. 09:07:40
NE

13. Kordić Kalina (Tweener)
69
26.03.2019. 09:26:12
NE

14. Kunac Nika (Movens)
70
26.03.2019. 21:32:34
NE

15. Laušić Lucija (Movens)
74
26.03.2019. 21:37:01
NE

16. Drempetić Dora (Iteam)
76
27.03.2019. 00:44:02
NE

17. Šoć Tara (Top Spin)
81
25.03.2019. 09:07:53
NE

18. Glogolja Nola (Tweener)
82
26.03.2019. 09:16:33
NE

19. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
25.03.2019. 09:08:13
NE

20. Kežman Lana (Movens)
106
27.03.2019. 07:38:20
NE

21. Murgiďż˝ Maja (Iteam)
119
27.03.2019. 00:44:25
NE

22. Nojić Iskra (HATK Mladost)
125
15.03.2019. 13:57:36
NE

23. Nojić Erika (HATK Mladost)
128
25.03.2019. 16:56:31
NE

24. ZOREC LORENA (HTK Zagreb)
NEMA
25.03.2019. 17:36:53
NE

25. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
25.03.2019. 09:05:27
NE

26. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
13.03.2019. 10:25:58
NE


Vukoja Rebeka (Medveak)
28
28.03.2019. 15:19:35
NE

Allen August Jack (Split 1950)
33
22.03.2019. 08:42:00
DA

Ra?an-Buha Milana (Movens)
44
27.03.2019. 13:47:53
NE

Ka?ini Andreas (Tweener)
99
27.03.2019. 20:07:38
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument