Turnir
DVORANSKO OP DALMACIJACEMENT
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
06.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.02.2019. ::
Trajanje turnira
09.02.2019. :: - 11.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Solin
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: Solin
  • Telefon: (021)212 442
  • Fax: (021)210 213
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Željana Čagalj
  • Tel: 021 212 442
  • Fax:
  • E-mail: tenis.dc@email.t-com.hr

1. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
9
06.02.2019. 10:57:50
NE

2. Terze Bruno (Stobreč)
16
05.02.2019. 13:31:04
NE

3. Mardešić Dario (Split 1950)
19
06.02.2019. 09:18:35
NE

4. Sučić Frano (Stobreč)
23
01.02.2019. 11:18:04
NE

5. Stiblik Dorian (Šubićevac)
26
06.02.2019. 12:18:14
NE

6. Erceg Marko (Split 1950)
30
05.02.2019. 13:15:05
NE

7. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
31
06.02.2019. 13:17:48
NE

8. Angelini Marco (Split 1950)
35
05.02.2019. 16:48:25
NE

9. Šarić Ivano (Stobreč)
40
29.01.2019. 17:06:16
NE

10. Padovan Toma (Pomak)
48
04.02.2019. 23:01:46
NE

11. Krešić Marino (Metković)
59
04.02.2019. 08:04:09
NE

12. Baldoni Kristian (Zadar 08)
61
04.02.2019. 12:32:08
NE

13. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
72
05.02.2019. 11:35:18
NE

14. Kraljević Anton (Kaštela)
94
06.02.2019. 12:45:56
NE

15. Zahirović Roko (Split 1950)
95
06.02.2019. 13:44:19
NE

16. Mrše Luka (Stobreč)
98
03.02.2019. 19:46:58
NE

17. Čotić Teo (Pomak)
103
05.02.2019. 18:52:28
NE

18. Višić Ivica (Dalmacijacement)
NEMA
06.02.2019. 12:43:24
NE

19. Čolak Marko (Ploče)
NEMA
06.02.2019. 11:54:30
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
06.02.2019. 12:43:05
NE

2. Justić Ema (Zadar 08)
18
06.02.2019. 13:09:44
NE

3. Bilota Manuela (Resnik)
24
05.02.2019. 21:13:09
NE

4. Henjak Nika (Zadar 08)
27
05.02.2019. 17:41:50
NE

5. Lončar Antonija (Stobreč)
28
05.02.2019. 19:38:07
NE

6. Bulić Katarina (Pomak)
34
30.01.2019. 09:53:23
NE

7. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
35
04.02.2019. 17:27:17
NE

8. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
04.02.2019. 15:05:35
NE

9. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
40
06.02.2019. 11:06:12
NE

10. Šerić Lara (Pomak)
48
26.01.2019. 17:40:58
NE

11. Serdarević Ema (Zadar 08)
51
06.02.2019. 12:30:48
NE

12. Vukić Klara (Zadar 08)
56
06.02.2019. 11:48:01
NE

13. Babić Kristina (Pomak)
68
01.02.2019. 17:58:29
NE

14. Pereža Laura Chiara (Resnik)
70
06.02.2019. 00:08:56
NE

15. Šverko Iva (Split 1950)
73
02.02.2019. 17:23:52
NE

16. Hrvačić Lana (Resnik)
91
05.02.2019. 20:56:37
NE

17. Orlić Anabel (Resnik)
NEMA
06.02.2019. 13:09:59
NE

18. Šimunović Anea (Zadar 08)
NEMA
06.02.2019. 13:50:19
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument