Turnir
DVORANSKO OP STOBREČ
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
13.02.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
16.02.2019. ::
Trajanje turnira
16.02.2019. :: - 18.02.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
0/32/0
  • Organizator:TK Stobre
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Sikirica Matej (Split 1950)
6
13.02.2019. 13:20:32
NE

2. Terze Bruno (Stobre)
14
13.02.2019. 09:20:29
NE

3. Stiblik Dorian (ubievac)
15
13.02.2019. 13:24:37
NE

4. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
20
12.02.2019. 19:47:34
NE

5. Erceg Marko (Split 1950)
23
12.02.2019. 19:14:31
NE

6. Mardešić Dario (Split 1950)
26
13.02.2019. 13:23:13
NE

7. Sučić Frano (Stobre)
29
01.02.2019. 11:18:16
NE

8. Padovan Toma (Pomak)
48
12.02.2019. 20:07:24
NE

9. Baldoni Kristian (Zadar 08)
54
11.02.2019. 13:37:21
NE

10. Šarić Ivano (Stobre)
55
13.02.2019. 12:04:10
NE

11. Krešić Marino (Metkovi)
71
11.02.2019. 15:38:00
NE

12. Zahirović Roko (Split 1950)
80
12.02.2019. 21:47:09
NE

13. JerkoviĆ Mateo (Dubrovnik)
85
12.02.2019. 18:10:11
NE

14. Čotić Teo (Pomak)
86
13.02.2019. 09:48:09
NE

15. Čolak Marko (Ploe)
NEMA
12.02.2019. 17:30:52
NE


1. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
13.02.2019. 11:40:31
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
12.02.2019. 21:52:43
NE

3. Henjak Nika (Zadar 08)
16
13.02.2019. 11:44:47
NE

4. Giergia Ela (Zadar 08)
18
12.02.2019. 21:52:11
NE

5. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
13.02.2019. 11:05:36
NE

6. Bilota Manuela (Resnik)
24
12.02.2019. 22:15:59
NE

7. Šerić Lara (Pomak)
29
26.01.2019. 17:45:34
NE

8. Bulić Katarina (Pomak)
35
10.02.2019. 18:19:55
NE

9. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
36
11.02.2019. 12:28:36
NE

10. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
04.02.2019. 15:06:05
NE

11. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
12.02.2019. 19:15:34
NE

12. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
49
12.02.2019. 14:42:31
NE

13. Lončar Antonija (Stobreč)
50
13.02.2019. 10:51:10
NE

14. Pereža Laura Chiara (Resnik)
61
13.02.2019. 12:52:46
NE

15. Babić Kristina (Pomak)
65
01.02.2019. 18:00:25
NE

16. Hrvačić Lana (Resnik)
67
12.02.2019. 20:51:58
NE

17. Šverko Iva (Split 1950)
85
27.01.2019. 18:37:58
NE

18. ALILOVIĆ ELA (Makarska rivijera)
106
13.02.2019. 12:46:21
NE


Kraljevi Anton (Katela)
56
15.01.2019. 10:44:15
NE

Poljak Lovre (Split 1950)
77
13.02.2019. 10:33:10
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument