Turnir
OP TK OPATIJA
Kategorija
16
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
06.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
09.03.2019. ::
Trajanje turnira
09.03.2019. :: - 12.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 0911853594
  • Fax: (051)271 075
  • WiFi:DA

1. Bill Alen (Pro 2000)
1
26.02.2019. 11:49:46
NE

2. Margetić Matija (Preko)
10
06.03.2019. 13:13:21
NE

3. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
17
03.03.2019. 18:44:49
NE

4. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
18
06.03.2019. 13:40:47
NE

5. Majcan Lovro (Samobor 1890)
19
06.03.2019. 13:45:57
NE

6. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
20
26.02.2019. 20:35:46
NE

7. Ivkić Emanuel (Opatija)
22
05.03.2019. 13:44:01
NE

8. Ferega Filip (Iteam)
24
05.03.2019. 08:57:24
NE

9. Soldatić Leon (Kvarner)
26
05.03.2019. 14:53:51
NE

10. Jagetić Borna (Varadin 1181)
30
04.03.2019. 21:25:55
NE

11. Brkić Vinko (Franjo Punec)
33
18.02.2019. 22:31:22
NE

12. Šimundža Josip (Split 1950)
36
03.03.2019. 22:21:31
NE

13. Jurlina Luka (Iteam)
37
18.02.2019. 18:37:32
NE

14. Štabek Domagoj (Terra)
54
03.03.2019. 13:56:34
NE

15. Kljaić Noa (Iteam)
57
06.03.2019. 00:12:13
NE

16. Biondić Dorijan (Opatija)
61
05.03.2019. 13:42:52
NE

17. Jelušić Noah (Opatija)
72
05.03.2019. 13:44:18
NE

18. Popović Mario (Kvarner)
81
03.03.2019. 16:41:44
NE

19. Miniri Edvin (Victoria)
87
03.03.2019. 13:05:19
NE

20. Subotić Leon (Kvarner)
89
03.03.2019. 13:06:37
NE

21. Priskić Ian (Opatija)
94
05.03.2019. 13:57:17
NE

22. Lukač Patrik (Pro 2000)
112
26.02.2019. 11:50:34
NE

23. Jaki Borna (Krievci)
137
04.03.2019. 18:11:09
NE

24. Antončić Fran Anton (Futur)
148
06.03.2019. 12:52:09
NE

25. Desanti Leonardo (Loinj-Jadranka)
NEMA
28.02.2019. 13:56:06
NE


1. Hunčak Kornelia (Opatija)
3
05.03.2019. 13:43:45
NE

2. Dundović Nika (Kvarner)
4
11.02.2019. 17:14:25
NE

3. Marnika Angela (Dalmacija)
15
06.03.2019. 13:40:55
NE

4. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
05.03.2019. 13:33:23
NE

5. Sladaković Tara (Smrikve)
18
06.03.2019. 10:52:56
NE

6. Biondić Matea (Opatija)
21
05.03.2019. 13:41:57
NE

7. Persson Manuella (Opatija)
30
05.03.2019. 06:04:04
NE

8. Derniković Ria (Iteam)
31
06.03.2019. 00:11:49
NE

9. Hunčak Daniela (Opatija)
32
05.03.2019. 13:43:12
NE

10. Hunčak Renata (Opatija)
39
05.03.2019. 13:43:29
NE

11. Ivković Luna (Iteam)
40
06.03.2019. 00:12:35
NE

12. Piškulić Roza (Kvarner)
65
05.03.2019. 16:44:17
NE

13. Biondić Dora (Opatija)
66
05.03.2019. 13:42:26
NE

14. Piškulić Nina (Kvarner)
73
05.03.2019. 16:43:21
NE

15. Komadina Morana (Dalmacija)
88
04.03.2019. 18:56:51
NE

16. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
120
05.03.2019. 15:47:24
NE

17. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
02.03.2019. 14:32:33
NE


Nikoli Erik (Purger)
7
07.03.2019. 07:54:51
NE

Stani Maja (Kastav)
28
06.03.2019. 21:56:27
NE

Kova?i Valentina (Preko)
37
07.03.2019. 17:20:22
NE

Kr?i Tin (Purger)
43
06.03.2019. 20:54:03
NE

Sindi?i Dora (Medveak)
58
05.03.2019. 16:50:24
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument