Turnir
OP TK RABAC
Kategorija
18
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
20.03.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
23.03.2019. ::
Trajanje turnira
23.03.2019. :: - 25.03.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
RABAC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Rabac
  • Adresa: Ulica slobode 89
  • Grad: RABAC
  • Telefon: (099) 4400 078
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Bojan Baznik
  • Tel: (099) 4400 078
  • Fax:00000000000
  • E-mail: bojan.baznik@gmail.com

1. Šarunić Anton (Opatija)
4
15.03.2019. 13:33:30
NE

2. Bill Alen (Pro 2000)
5
26.02.2019. 11:52:05
NE

3. Škreb Dorian (Vulpes)
6
19.03.2019. 16:17:12
NE

4. Krolo Karlo (Split 1950)
9
07.03.2019. 19:50:49
NE

5. Erceg Lovre (Split 1950)
10
19.03.2019. 17:55:03
NE

6. Šodan Ivan (Split 1950)
11
19.03.2019. 21:45:56
NE

7. Martinović Mateo (Kvarner)
13
19.03.2019. 07:02:35
NE

8. Vukadin Noa (Iteam)
14
12.03.2019. 08:43:52
NE

9. Bašković Roko (Kvarner)
15
18.03.2019. 18:01:16
NE

10. Žeželj Nikola (Vulpes)
16
19.03.2019. 16:20:11
NE

11. Jakić Marino (Split 1950)
19
14.03.2019. 19:55:05
NE

12. Hržić Adrijan (Rukavac)
21
19.02.2019. 19:05:33
NE

13. Košćec Juraj (Varteks)
23
17.03.2019. 09:16:04
NE

14. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
15.03.2019. 10:18:05
NE

15. Zorović Dominic (Kvarner)
26
19.03.2019. 20:06:08
NE

16. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
27
18.03.2019. 13:44:40
NE

17. Sabljak Filip (Ogulin)
28
19.03.2019. 07:27:59
NE

18. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
30
19.03.2019. 16:15:55
NE

19. Piper Nikola (Osijek)
40
17.03.2019. 19:58:40
NE

20. Djokić Stefan (Bale)
44
13.03.2019. 10:57:08
NE

21. Vidović Luka (Varteks)
47
26.02.2019. 22:30:29
NE

22. Tkalec Robert (Medveak)
50
17.03.2019. 13:59:13
NE

23. Bagarić Niko (Rukavac)
51
16.03.2019. 08:44:28
NE

24. Soldatić Leon (Kvarner)
57
18.03.2019. 15:07:44
NE

25. Sain Francesco (Ogulin)
61
14.03.2019. 14:20:06
NE

26. Kljaić Noa (Iteam)
68
18.03.2019. 16:53:13
NE

27. Kranjčević Andro (Opatija)
73
16.03.2019. 21:31:03
NE

28. Vukadin Damjan (Medveak)
76
10.03.2019. 13:02:27
NE

29. Subotić Leon (Kvarner)
79
20.03.2019. 08:34:20
NE

30. Schmidt Jan (Vulpes)
88
19.03.2019. 16:16:54
NE

31. Ivkić Emanuel (Opatija)
91
19.03.2019. 09:53:16
NE

32. Tipura Dorian (Rukavac)
105
20.03.2019. 07:00:23
NE

33. Jelušić Noah (Opatija)
113
12.03.2019. 21:13:42
NE

34. Lukač Patrik (Pro 2000)
125
26.02.2019. 11:51:04
NE

35. Franković Andro (Vulpes)
136
19.03.2019. 16:16:28
NE

36. Žiković Ian (Uljanik)
148
17.03.2019. 13:41:37
NE

37. Priskić Ian (Opatija)
NEMA
19.03.2019. 20:18:46
NE


1. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
19.03.2019. 11:13:04
NE

2. Hunčak Kornelia (Opatija)
6
18.03.2019. 22:30:44
NE

3. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
19.03.2019. 14:18:13
NE

4. Dundović Nika (Kvarner)
9
05.03.2019. 09:40:10
NE

5. Vlainić Tani (Iteam)
11
12.03.2019. 08:42:59
NE

6. Marić Greta (Iteam)
12
12.03.2019. 08:44:57
NE

7. Boderištanac Matea (Victoria)
19
19.03.2019. 12:05:37
NE

8. Stanić Maja (Kastav)
27
17.03.2019. 01:00:32
NE

9. Žunić Mare (Dalmacija)
28
16.03.2019. 19:40:20
NE

10. Škegro Marina (Zagi)
29
16.03.2019. 22:57:39
NE

11. Persson Manuella (Opatija)
33
17.03.2019. 20:08:56
NE

12. Hunčak Daniela (Opatija)
40
18.03.2019. 22:48:05
NE

13. Sladaković Tara (Smrikve)
41
17.03.2019. 20:17:32
NE

14. Hunčak Renata (Opatija)
45
18.03.2019. 22:36:21
NE

15. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
49
15.03.2019. 12:49:07
NE

16. Sindičić Dora (Medveščak)
52
19.03.2019. 10:11:37
NE

17. Derniković Ria (Iteam)
57
12.03.2019. 08:43:26
NE

18. Šarić Lucia (Dalmacija)
61
17.03.2019. 13:42:09
NE

19. Šeravić Maja (Pomak)
88
23.02.2019. 16:12:02
NE

20. Hiršzon Lea (Varteks)
100
13.03.2019. 08:43:59
NE

21. Anić Eni (Split 1950)
113
17.03.2019. 10:21:30
NE

22. Ivković Luna (Iteam)
NEMA
12.03.2019. 08:45:43
NE

23. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
19.03.2019. 21:02:48
NE


Ferega Filip (Iteam)
59
19.03.2019. 15:12:15
NE

Stupar Maja (Rukavac)
74
20.03.2019. 09:37:39
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument