Turnir
KUP JADRA
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
03.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.04.2019. ::
Trajanje turnira
05.04.2019. :: - 08.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SOLIN
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Dalmacijacement
  • Adresa: Marka Marulića 24
  • Grad: SOLIN
  • Telefon: TE
  • Fax: TE
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 021212442
  • Fax:021212442
  • E-mail: tenis.dc@gmail.com

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
03.04.2019. 13:48:51
NE

2. Mađor Roko (Stobre)
27
03.04.2019. 08:06:28
NE

3. Kačer Roko (Stobre)
43
10.03.2019. 19:51:24
NE

4. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
44
01.04.2019. 20:31:41
NE

5. Makjanić Darko (Split 1950)
48
03.04.2019. 09:51:34
NE

6. Asanović Roko (Dalmacijacement)
50
02.04.2019. 13:42:38
NE

7. Kardum Luka (Split 1950)
64
30.03.2019. 20:51:20
NE

8. Ćupić Bruno (Zadar 08)
76
02.04.2019. 21:32:35
NE

9. Mrduljaš Toni (Split 1950)
91
02.04.2019. 10:12:22
NE

10. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
94
01.04.2019. 11:40:52
NE

11. Geets Antony (Dalmacijacement)
96
02.04.2019. 21:12:40
NE

12. Mazzucchelli Andrea (Dalmacijacement)
100
03.04.2019. 07:29:11
NE

13. Ćupić Marin (Zadar 08)
105
02.04.2019. 21:32:16
NE

14. Kraljević Anton (Katela)
132
02.04.2019. 16:19:40
NE

15. Mihanović Ante (Split 1950)
190
27.03.2019. 08:20:51
NE

16. Šiljić Jure (Dalmacijacement)
NEMA
16.03.2019. 23:39:24
NE

17. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
01.04.2019. 11:44:24
NE

18. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
17.03.2019. 20:42:51
NE


1. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
02.04.2019. 22:13:07
NE

2. Ivanković Maria (Terra)
45
29.03.2019. 16:11:41
NE

3. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
46
03.04.2019. 07:44:57
NE

4. Mikulić Iva (Split 1950)
47
03.04.2019. 12:53:03
NE

5. Sokanović Klara (Stobreč)
54
03.04.2019. 11:21:09
NE

6. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
57
16.03.2019. 11:41:19
DA

7. Bilota Manuela (Resnik)
68
02.04.2019. 21:21:15
NE

8. Šušnjar Tara (Split 1950)
84
16.03.2019. 22:36:27
NE

9. Vojnović Nera (Stobreč)
89
03.04.2019. 10:15:11
NE

10. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
100
24.03.2019. 13:19:19
NE

11. Asanović Lena (Dalmacijacement)
138
03.04.2019. 13:43:20
NE

12. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
183
02.04.2019. 23:08:29
NE

13. Jelaska Laura (Dalmacijacement)
185
31.03.2019. 14:56:14
NE

14. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
189
26.03.2019. 11:42:21
NE


Mari?i Lovro (Top Spin)
23
01.04.2019. 15:40:01
NE

Slivar Lukas (Zagi)
34
26.03.2019. 12:13:33
NE

Toki Leonarda (Dalmacijacement)
36
03.04.2019. 18:24:09
NE

Buli Katarina (Pomak)
97
28.03.2019. 18:34:23
NE

?ari Ivano (Stobre)
130
04.04.2019. 09:29:30
NE

Zeko Lara (Dalmacijacement)
132
04.04.2019. 14:20:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument