Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO DALMACIJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.04.2019. 16:00:00
Kvalifikacije
06.04.2019. ::
Trajanje turnira
06.04.2019. :: - 08.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Šibenik
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK ubievac
  • Adresa: Put Bana Jelačića 2
  • Grad: Šibenik
  • Telefon: (095)905 4857
  • Fax:
  • WiFi:DA

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
4
02.04.2019. 12:54:45
NE

2. Sikirica Matej (Split 1950)
6
03.04.2019. 13:49:28
NE

3. Terze Bruno (Stobre)
14
01.04.2019. 19:48:11
NE

4. Stiblik Dorian (ubievac)
15
03.04.2019. 13:04:32
NE

5. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
20
03.04.2019. 06:23:43
NE

6. Erceg Marko (Split 1950)
23
02.04.2019. 20:19:56
NE

7. Mardešić Dario (Split 1950)
26
02.04.2019. 21:17:32
NE

8. Angelini Marco (Split 1950)
49
02.04.2019. 16:55:56
NE

9. Baldoni Kristian (Zadar 08)
54
01.04.2019. 19:48:36
NE

10. Šarić Ivano (Stobre)
55
12.03.2019. 04:48:22
NE

11. Čotić Teo (Pomak)
86
02.04.2019. 17:09:37
NE

12. Nakić Niko (ubievac)
92
30.03.2019. 20:11:17
NE

13. Nakić Vito (ubievac)
106
01.04.2019. 12:08:07
NE

14. Višić Ivica (Dalmacijacement)
NEMA
02.04.2019. 11:34:10
NE


1. Justić Ema (Zadar 08)
4
02.04.2019. 18:34:23
NE

2. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
02.04.2019. 08:12:03
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
7
02.04.2019. 19:15:35
NE

4. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
02.04.2019. 18:03:50
NE

5. Henjak Nika (Zadar 08)
16
02.04.2019. 19:49:47
NE

6. Giergia Ela (Zadar 08)
18
02.04.2019. 18:03:19
NE

7. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
20
21.03.2019. 13:26:47
NE

8. Šerić Lara (Pomak)
29
10.03.2019. 19:53:37
NE

9. Bulić Katarina (Pomak)
35
28.03.2019. 18:34:46
NE

10. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
36
02.04.2019. 10:31:04
NE

11. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
43
20.03.2019. 20:31:25
NE

12. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
45
27.03.2019. 10:56:12
NE

13. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
49
03.04.2019. 09:49:15
NE

14. Serdarević Ema (Zadar 08)
55
02.04.2019. 18:26:58
NE

15. Pereža Laura Chiara (Resnik)
61
03.04.2019. 11:15:44
NE

16. Hrvačić Lana (Resnik)
67
02.04.2019. 17:56:15
NE

17. Vukić Klara (Zadar 08)
72
02.04.2019. 18:28:00
NE

18. Šimunović Anea (Zadar 08)
73
02.04.2019. 18:27:41
NE

19. Brok Elen (Zadar 08)
86
02.04.2019. 18:28:23
NE

20. ALILOVIĆ ELA (Makarska rivijera)
106
02.04.2019. 15:24:21
NE

21. Šupe Keira (Šubićevac)
107
30.03.2019. 20:07:47
NE

22. Ševerdija Lola (Šubićevac)
112
03.04.2019. 09:23:54
NE

23. Drašković Isabela (Šubićevac)
137
01.04.2019. 09:55:17
NE

24. OOSTERHUIS TINEKE ZORA (Šubićevac)
NEMA
29.03.2019. 12:17:18
NE

25. Kuran Lana (Dalmacijacement)
NEMA
22.03.2019. 18:26:13
NE

26. GOSTIJANOVIć RITA (Šubićevac)
NEMA
29.03.2019. 12:20:11
NE

27. Marković Mirta (Dalmacijacement)
NEMA
02.04.2019. 00:10:54
NE

28. ZORIčIć LUCIJA (Šubićevac)
NEMA
03.04.2019. 12:10:48
NE

29. BACCI LAURA (Zadar 08)
NEMA
01.04.2019. 15:40:11
NE


Babi Kristina (Pomak)
65
04.04.2019. 14:19:45
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument