Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO GRADA ZAGREBA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
06.04.2019. ::
Trajanje turnira
06.04.2019. :: - 08.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
9
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:ZTS - TC Maksimir
  • Adresa: V. Ravnice 10
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: (01) 6431 001
  • Fax: (01) 6431 035
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Vladimir Jovanoski
  • Tel: (01) 6431 001
  • Fax:(01) 6431 035
  • E-mail: tajnik@zgtenis.hr

1. Cerezin Vito (Zagi)
5
25.03.2019. 23:44:46
NE

2. Kukrika Matej (Tweener)
7
02.04.2019. 06:57:22
NE

3. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
11
01.04.2019. 15:33:26
NE

4. Pasarić Noa (Vulpes)
12
02.04.2019. 09:27:16
NE

5. Šagovac Erik (Ponikve)
18
01.04.2019. 13:36:32
NE

6. Štih Luka (Tweener)
19
02.04.2019. 09:44:19
NE

7. Dumbović Ivan (VII)
21
29.03.2019. 18:09:44
NE

8. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
02.04.2019. 13:26:19
NE

9. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
01.04.2019. 22:58:05
NE

10. Mavračić Mauro (Iteam)
25
02.04.2019. 12:58:15
NE

11. Markan Jan (Iteam)
30
02.04.2019. 07:55:52
NE

12. Hainš Domagoj (Tweener)
32
02.04.2019. 09:58:41
NE

13. Tadić Roko (Tweener)
33
02.04.2019. 06:58:07
NE

14. Bokun Natan (Iteam)
36
02.04.2019. 12:56:22
NE

15. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
38
02.04.2019. 12:57:04
NE

16. Dubovečak Jakov (Iteam)
39
02.04.2019. 12:56:45
NE

17. Kovačević Niko (Iteam)
50
03.04.2019. 10:04:15
NE

18. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
19.03.2019. 09:52:25
NE

19. Vukić Josip (Ponikve)
57
02.04.2019. 21:54:25
NE

20. Šutalo Luka (Tweener)
69
02.04.2019. 06:57:44
NE

21. MARAKOVIć IVAN (Iteam)
73
02.04.2019. 15:41:23
NE

22. Klisović Roko (Iteam)
74
02.04.2019. 12:57:55
NE

23. Palčić Noa (Iteam)
83
02.04.2019. 15:42:15
NE

24. Klingor Noah (Futur)
87
02.04.2019. 13:53:51
NE

25. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
96
03.04.2019. 11:14:07
NE

26. Šarić Niko (Futur)
97
25.03.2019. 19:37:09
NE

27. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
02.04.2019. 06:56:55
NE

28. Mikulec Matija (Vulpes)
112
02.04.2019. 09:26:47
NE

29. Korečić Ivan Dominik (Vulpes)
115
02.04.2019. 09:28:33
NE

30. Kažinić Andreas (Tweener)
117
03.04.2019. 11:09:05
NE

31. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
123
27.03.2019. 10:16:11
NE

32. Bojić Boris (Movens)
128
25.03.2019. 22:59:21
NE

33. Ferega Luka (Iteam)
131
02.04.2019. 09:09:56
NE

34. Grdinić Lovro (Iteam)
132
02.04.2019. 21:36:30
NE

35. LjubiĆiĆ Vito (Futur)
134
27.03.2019. 20:29:48
NE

36. Gojmerac Matej (Futur)
NEMA
02.04.2019. 14:51:19
NE

37. Domijan Nikola (Iteam)
NEMA
03.04.2019. 12:06:11
NE


1. Mišković Dora (Vulpes)
2
02.04.2019. 22:46:07
NE

2. Turčić Lucija (Iteam)
5
02.04.2019. 13:28:12
NE

3. Ćorić Sofija (Vulpes)
12
02.04.2019. 14:54:11
NE

4. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
22.03.2019. 12:11:05
NE

5. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
15
31.03.2019. 16:24:41
NE

6. Les Mihaela (Zagi)
21
28.03.2019. 21:18:49
NE

7. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
02.04.2019. 18:36:51
NE

8. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
28
01.04.2019. 22:58:20
NE

9. Šaban Paula (Zagi)
31
02.04.2019. 17:02:14
NE

10. Sunara Nika (Zagi)
33
02.04.2019. 22:24:39
NE

11. Kardum Andrea (Iteam)
39
02.04.2019. 12:57:29
NE

12. Gojmerac Lea (Futur)
40
25.03.2019. 19:36:19
NE

13. Vidan Tara (Zagi)
42
06.03.2019. 19:22:32
NE

14. Kordić Lili (Iteam)
56
02.04.2019. 13:16:46
NE

15. Kraljević Sara (Tweener)
57
01.04.2019. 09:25:58
NE

16. Gojmerac Nina (Futur)
58
02.04.2019. 14:49:02
NE

17. Bonovil Ana (San Spin)
60
02.04.2019. 10:19:15
NE

18. Bulaku Veronika (Futur)
62
01.04.2019. 11:21:14
NE

19. Rašan-Buha Milana (Movens)
64
27.03.2019. 10:51:58
NE

20. Kunac Nika (Movens)
69
31.03.2019. 21:33:14
NE

21. Glogolja Nola (Tweener)
74
01.04.2019. 16:36:36
NE

22. Kordić Kalina (Tweener)
76
01.04.2019. 12:47:54
NE

23. Damjanović Tara (Purger)
79
30.03.2019. 14:32:45
NE

24. Drempetić Dora (Iteam)
80
02.04.2019. 21:28:07
NE

25. Jelaska Lana (HATK Mladost)
82
27.03.2019. 21:26:19
NE

26. Ivković Paula (Top Spin)
84
01.04.2019. 22:57:50
NE

27. Petrović Tija (Top Spin)
89
01.04.2019. 22:58:38
NE

28. Šurija Kiara (Top Spin)
93
03.04.2019. 13:05:48
NE

29. Runje Tea (Vulpes)
95
02.04.2019. 13:06:04
NE

30. Vukoja Nikolina (Top Spin)
104
01.04.2019. 22:59:30
NE

31. Nojić Iskra (HATK Mladost)
114
02.04.2019. 09:53:19
NE

32. Kežman Lana (Movens)
115
02.04.2019. 10:44:56
NE

33. Laušić Lucija (Movens)
116
02.04.2019. 19:47:09
NE

34. Nojić Erika (HATK Mladost)
120
02.04.2019. 09:53:53
NE

35. Szabo Mia Bonnie (Zagi)
123
03.04.2019. 11:21:16
NE

36. Kuss Ana (Terra)
125
03.04.2019. 11:33:28
NE

37. Kuss Paulina (Terra)
126
03.04.2019. 11:47:02
NE

38. Murgić Maja (Iteam)
130
02.04.2019. 21:28:33
NE

39. Čurik Laura ina (Zagi)
133
03.04.2019. 09:08:06
NE

40. Digula Ana (Futur)
134
02.04.2019. 13:51:11
NE

41. BuŠiĆ Dora (Futur)
135
01.04.2019. 11:11:38
NE

42. Šelendić Barbara (Vulpes)
NEMA
02.04.2019. 09:27:47
NE

43. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
01.04.2019. 22:59:04
NE

44. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
01.04.2019. 22:59:18
NE

45. Bedeković Lucija (Movens)
NEMA
02.04.2019. 15:06:02
NE


Ivani?evi Emanuel (Zagi)
13
31.03.2019. 18:35:39
NE

Hudin?ec Ana (Futur)
78
04.04.2019. 09:21:55
NE

Tr?ak Antun (VII)
94
04.04.2019. 14:38:43
NE

Kavi Anja (Vulpes)

03.04.2019. 20:11:30
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument