Turnir
REGIONALNO PRVENSTVO ISTRA I PRIMORJE
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
03.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
06.04.2019. ::
Trajanje turnira
06.04.2019. :: - 07.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Rijeka
Broj terena
3
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Peine Rijeka
  • Adresa: Šetalište XII divizije 33
  • Grad: Rijeka
  • Telefon: 0038598510221
  • Fax: 00385421782
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Branko Marovic
  • Tel: 098510221
  • Fax:051421782
  • E-mail: branko.marovic@ri.t-com.hr

1. ZORICA DARIO (Kastav)
27
30.03.2019. 16:28:52
NE

2. Lorković Fran (Uljanik)
28
02.04.2019. 15:20:09
NE

3. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
31
27.03.2019. 12:03:25
DA

4. Salković Marko (Pro 2000)
41
02.04.2019. 18:13:50
NE

5. Biondić Luka (Opatija)
46
02.04.2019. 18:15:27
NE

6. Vučić Marc (Novigrad)
61
31.03.2019. 08:59:07
NE

7. Dragičević Matej (Wimbledon)
89
03.04.2019. 10:12:47
NE

8. Grubić Mark (Bale)
NEMA
28.03.2019. 00:33:53
NE

9. Marić Modrušan Ariu (Smrikve)
NEMA
02.04.2019. 18:09:57
NE

10. Massari Domagoj (Peine)
NEMA
31.03.2019. 18:40:52
NE

11. ŠćULAC ARTUR (Wimbledon)
NEMA
03.04.2019. 11:07:46
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
1
29.03.2019. 09:22:22
NE

2. Zupičić Lucija (Rabac)
10
01.04.2019. 10:47:33
NE

3. Sejdinović Tania (Bale)
34
28.03.2019. 00:34:34
NE

4. Hrvatin Viktoria (Rabac)
37
01.04.2019. 10:47:12
NE

5. Čupić Ani (Rabac)
44
01.04.2019. 10:46:54
NE

6. Baki Nika (Pećine)
66
01.04.2019. 23:59:50
NE

7. Čakarun Nika (Pro 2000)
88
01.04.2019. 19:26:54
NE

8. Sinković Iskra (Rabac)
90
02.04.2019. 12:31:00
NE

9. JERCOG NEA (Zlatno sunce)
92
02.04.2019. 23:09:19
NE

10. Kovačić Sofia (Pećine)
97
31.03.2019. 18:44:02
NE

11. Maravić Nika (Wimbledon)
98
02.04.2019. 15:26:01
NE

12. Janko Lora (Bale)
105
28.03.2019. 00:34:16
NE

13. Belušić Nina (Rabac)
122
01.04.2019. 10:57:41
NE

14. Vuletović Una (Rabac)
136
03.04.2019. 07:02:56
NE

15. Bubrić Mia (Pećine)
NEMA
03.04.2019. 00:13:22
NE

16. ZOREC LORENA (HTK Zagreb)
NEMA
31.03.2019. 20:31:50
NE

17. Konc Jessica (Opatija)
NEMA
02.04.2019. 18:31:01
NE

18. Grković Sofia (Wimbledon)
NEMA
02.04.2019. 13:05:02
NE

19. Berisha Emma (Pećine)
NEMA
31.03.2019. 18:42:00
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument