Turnir
GRILLOV MEMORIJAL
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
10.04.2019. 00:00:00
Kvalifikacije
12.04.2019. ::
Trajanje turnira
12.04.2019. :: - 16.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
RR 64/32/16
  • Organizator:HATK Mladost
  • Adresa: Jarunska cesta 5
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: 095/5867-222
  • Fax: 01/3647-596
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Ante Filipi
  • Tel: 099/2355-255
  • Fax:01/3647-596
  • E-mail: tajnistvo@hatkmladost.hr

1. Levak Noa (Franjo Punec)
2
02.04.2019. 22:28:11
NE

2. Stipetić Anton (Ogulin)
3
08.04.2019. 15:03:17
NE

3. Cerezin Vito (Zagi)
5
06.04.2019. 14:36:46
NE

4. Sikirica Matej (Split 1950)
8
09.04.2019. 18:47:12
NE

5. Šprung Juraj (Dalmacijacement)
11
03.04.2019. 17:54:27
NE

6. Pasarić Noa (Vulpes)
12
09.04.2019. 22:10:50
NE

7. JutreŠa Hrvoje (Tweener)
13
09.04.2019. 15:50:44
NE

8. Dumbović Ivan (VII)
14
29.03.2019. 18:09:05
NE

9. Božičević Matej (HTK Zagreb)
15
08.04.2019. 15:53:43
NE

10. Šagovac Erik (Ponikve)
16
07.04.2019. 22:08:26
NE

11. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
17
20.03.2019. 06:02:02
DA

12. Mavračić Mauro (Iteam)
18
09.04.2019. 10:16:45
NE

13. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
05.04.2019. 16:25:43
NE

14. Markan Jan (Iteam)
22
08.04.2019. 21:15:44
NE

15. Horvat Juraj (Prelog)
24
05.04.2019. 09:32:10
NE

16. Lorković Fran (Uljanik)
28
08.04.2019. 08:55:48
NE

17. ZORICA DARIO (Kastav)
29
07.04.2019. 12:18:50
NE

18. Erceg Marko (Split 1950)
31
08.04.2019. 14:16:45
NE

19. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
34
09.04.2019. 10:17:42
NE

20. Hainš Domagoj (Tweener)
37
09.04.2019. 20:10:59
NE

21. Tadić Roko (Tweener)
38
09.04.2019. 15:51:23
NE

22. Ladić Lukas (Franjo Punec)
44
09.04.2019. 09:21:28
NE

23. Vučić Marc (Novigrad)
45
08.04.2019. 00:04:12
NE

24. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
46
16.03.2019. 08:24:51
NE

25. Brozović Deni (Ogulin)
48
09.04.2019. 19:55:32
NE

26. Dubovečak Jakov (Iteam)
51
09.04.2019. 10:14:28
NE

27. Kovačević Niko (Iteam)
52
09.04.2019. 10:16:10
NE

28. MARAKOVIć IVAN (Iteam)
54
09.04.2019. 10:16:28
NE

29. Šutalo Luka (Tweener)
58
09.04.2019. 15:52:26
NE

30. Šarić Ivano (Stobre)
61
06.04.2019. 09:31:12
NE

31. Klisović Roko (Iteam)
62
09.04.2019. 13:30:00
NE

32. Čaklović Saša (Medveak)
64
09.04.2019. 13:11:19
NE

33. Kufner Fabijan (pansko)
65
06.04.2019. 09:18:20
NE

34. Mesarić Borna (Terra)
68
10.04.2019. 08:19:04
NE

35. Trčak Antun (VII)
69
04.04.2019. 14:42:32
NE

36. YMERI DASAR (VII)
81
29.03.2019. 18:08:30
NE

37. Palčić Noa (Iteam)
90
09.04.2019. 10:17:03
NE

38. Martinović Diego (Rukavac)
95
09.04.2019. 10:07:05
NE

39. Kažinić Andreas (Tweener)
99
09.04.2019. 15:50:09
NE

40. Bauer Minkara Alex (Tweener)
100
09.04.2019. 15:50:26
NE

41. Korečić Ivan Dominik (Vulpes)
105
09.04.2019. 22:09:18
NE

42. Šimek Noa (Varteks)
106
07.04.2019. 10:22:24
NE

43. Dvoršek Noa (Iteam)
117
09.04.2019. 10:15:39
NE

44. Rešetar Viktor (Franjo Punec)
121
09.04.2019. 09:21:59
NE

45. Bojić Boris (Movens)
122
10.04.2019. 11:11:04
NE

46. Lepen Noa (Franjo Punec)
124
09.04.2019. 09:24:50
NE

47. Domijan Nikola (Iteam)
132
09.04.2019. 17:30:39
NE

48. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
138
04.04.2019. 16:45:17
NE

49. Gačić Ivor (Karlovac)
140
07.04.2019. 15:26:30
NE

50. Puljic Dario (HATK Mladost)
141
04.04.2019. 09:20:21
DA

51. Marić Modrušan Ariu (Smrikve)
NEMA
08.04.2019. 11:00:52
NE

52. Letica Ivor (Ivan Merz)
NEMA
10.04.2019. 10:53:13
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
1
08.04.2019. 01:45:09
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
2
07.04.2019. 15:18:41
NE

3. Mišković Dora (Vulpes)
3
09.04.2019. 22:09:52
NE

4. Riđan Ivona (Brod)
4
02.04.2019. 07:59:27
NE

5. Turčić Lucija (Iteam)
5
08.04.2019. 13:07:14
NE

6. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
08.04.2019. 11:00:48
NE

7. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
08.04.2019. 12:56:03
NE

8. Rastočić Lucija (Zagi)
8
02.04.2019. 22:35:20
NE

9. Justić Ema (Zadar 08)
9
09.04.2019. 09:48:41
NE

10. Dobrić Marta (Šubićevac)
10
08.04.2019. 20:17:52
NE

11. Dragičević Nika (Didon)
12
02.04.2019. 17:36:14
NE

12. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
22.03.2019. 12:15:52
NE

13. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
15
05.04.2019. 16:25:57
NE

14. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
07.04.2019. 11:42:07
NE

15. Ćorić Sofija (Vulpes)
17
09.04.2019. 22:08:17
NE

16. Henjak Nika (Zadar 08)
18
10.04.2019. 08:54:41
NE

17. Giergia Ela (Zadar 08)
19
08.04.2019. 12:55:22
NE

18. Lebo Lea (Zaprešić)
20
08.04.2019. 20:04:05
NE

19. BuliĆ Izabela (HATK Mladost)
21
09.04.2019. 13:33:50
NE

20. Zupičić Lucija (Rabac)
22
09.04.2019. 08:37:59
NE

21. Šantić Ema (Didon)
24
07.04.2019. 14:29:46
NE

22. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
26
10.04.2019. 12:14:21
NE

23. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
09.04.2019. 16:37:18
NE

24. Šaban Paula (Zagi)
30
08.04.2019. 16:41:40
NE

25. Šerić Lara (Pomak)
33
08.04.2019. 21:07:58
NE

26. Vidan Tara (Zagi)
34
06.03.2019. 19:22:55
NE

27. Sunara Nika (Zagi)
35
03.04.2019. 11:14:28
NE

28. Bukvić Lana (Samobor 1890)
37
06.04.2019. 12:54:30
NE

29. Likić Lara (Varteks)
41
09.04.2019. 08:35:03
NE

30. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
42
01.04.2019. 19:45:18
NE

31. Rašan-Buha Milana (Movens)
44
08.04.2019. 15:16:06
NE

32. Čupić Ani (Rabac)
46
09.04.2019. 08:37:22
NE

33. Hrvatin Viktoria (Rabac)
47
09.04.2019. 08:37:38
NE

34. Resanović Nela (Samobor 1890)
48
09.04.2019. 11:20:07
NE

35. Vukoja Nikolina (Top Spin)
54
05.04.2019. 16:27:26
NE

36. Ivković Paula (Top Spin)
58
05.04.2019. 16:25:24
NE

37. Ćebić Lara (Chromos)
59
10.04.2019. 12:00:42
NE

38. Kraljević Sara (Tweener)
60
08.04.2019. 09:26:47
NE

39. Kordić Lili (Iteam)
61
08.04.2019. 13:07:32
NE

40. Bonovil Ana (San Spin)
64
05.04.2019. 11:09:49
NE

41. Petrović Tija (Top Spin)
67
05.04.2019. 16:26:14
NE

42. Kordić Kalina (Tweener)
69
08.04.2019. 09:27:19
NE

43. Kunac Nika (Movens)
70
09.04.2019. 09:46:46
NE

44. Baki Nika (Pećine)
72
08.04.2019. 17:24:55
NE

45. Damjanović Tara (Purger)
75
08.04.2019. 13:39:26
NE

46. Drempetić Dora (Iteam)
76
09.04.2019. 17:30:11
NE

47. Hudinčec Ana (Futur)
78
09.04.2019. 17:31:31
NE

48. Šoć Tara (Top Spin)
81
05.04.2019. 16:26:41
NE

49. Šimunović Anea (Zadar 08)
85
10.04.2019. 12:26:29
NE

50. Radavić Naia (Špansko)
87
04.04.2019. 16:31:14
NE

51. Čakarun Nika (Pro 2000)
88
09.04.2019. 19:36:52
NE

52. Jelaska Lana (HATK Mladost)
91
04.04.2019. 15:02:41
NE

53. Šurija Kiara (HATK Mladost)
92
01.04.2019. 11:09:40
NE

54. Sinković Iskra (Rabac)
93
09.04.2019. 12:56:06
NE

55. Ševerdija Lola (Šubićevac)
94
08.04.2019. 15:40:06
NE

56. Mileusnić Zara (Špansko)
95
04.04.2019. 08:02:45
NE

57. Kovačić Sofia (Pećine)
96
08.04.2019. 17:25:45
NE

58. Mihalić Marinela (Ogulin)
104
09.04.2019. 19:55:25
NE

59. Kežman Lana (Movens)
106
09.04.2019. 22:50:48
NE

60. Szabo Mia Bonnie (Zagi)
118
08.04.2019. 16:37:54
NE

61. Murgiďż˝ Maja (Iteam)
119
09.04.2019. 17:29:49
NE

62. Dvoršek Ami (Iteam)
120
09.04.2019. 10:15:24
NE

63. Šokota Korina (HATK Mladost)
121
04.04.2019. 15:00:56
NE

64. Nojić Iskra (HATK Mladost)
125
03.04.2019. 11:39:27
NE

65. Nojić Erika (HATK Mladost)
128
03.04.2019. 11:35:12
NE

66. Kuss Paulina (Terra)
137
08.04.2019. 19:16:30
NE

67. Kuss Ana (Terra)
138
08.04.2019. 19:05:53
NE

68. Taslak Mia (HATK Mladost)
149
29.03.2019. 16:48:33
NE

69. Drašković Isabela (Šubićevac)
153
09.04.2019. 09:03:17
NE

70. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
05.04.2019. 16:27:09
NE

71. Berisha Emma (Pećine)
NEMA
08.04.2019. 17:25:17
NE

72. Sliško AnÄ‘ela (Ivan Merz)
NEMA
10.04.2019. 10:47:17
NE

73. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
10.04.2019. 12:33:07
NE


Kukrika Matej (Tweener)
7
10.04.2019. 16:26:13
NE

Stiblik Dorian (ubievac)
10
10.04.2019. 21:20:40
NE

Les Mihaela (Zagi)
11
11.04.2019. 13:32:31
NE

Ivani?evi Emanuel (Zagi)
26
08.04.2019. 12:27:28
NE

Bokun Natan (Iteam)
32
11.04.2019. 09:21:29
NE

Bali Helena (Zlatar)
36
11.04.2019. 07:34:34
NE

Bumbak Nika (Borik)
39
11.04.2019. 16:29:26
NE

Salkovi Marko (Pro 2000)
40
10.04.2019. 19:39:57
NE

Hasan Ivan (Ogulin)
41
11.04.2019. 11:50:38
NE

Kardum Andrea (Iteam)
43
09.04.2019. 19:27:53
NE

Gojmerac Lea (Futur)
51
09.04.2019. 10:42:13
NE

Podravac Lucija (Didon)
66
10.04.2019. 21:06:10
NE

Angelini Marco (Split 1950)
72
11.04.2019. 14:44:15
NE

Klepec Luka (Vrbovec)
92
11.04.2019. 17:56:24
NE

Toli Antonio (Brod)
104
11.04.2019. 07:16:07
NE

Runje Tea (Vulpes)
108
10.04.2019. 19:00:37
NE

Mikulec Matija (Vulpes)
126
10.04.2019. 19:00:26
NE

Bokunovi Magdalena (Movens)

10.04.2019. 14:39:25
NE

Juri Petra (Vulpes)

10.04.2019. 19:00:16
NE

?elendi Barbara (Vulpes)

10.04.2019. 19:00:46
NE

Milo? Jona Emilia (Pro 2000)

11.04.2019. 09:31:09
NE

Stani Lana (Pro 2000)

11.04.2019. 09:31:15
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument