Turnir
HRVATSKI TELEKOM PRVENSTVO HRVATSKE DO 18 GODINA
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
30.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
04.05.2019. ::
Trajanje turnira
04.05.2019. :: - 09.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Kalender Admir (HTK Zagreb)
MR1
30.04.2019. 12:58:02
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
29.04.2019. 17:36:19
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
3
29.04.2019. 22:55:49
NE

4. Matić Mile (HTK Zagreb)
6
25.04.2019. 18:18:08
NE

5. Stipetić Roko (Ogulin)
7
25.04.2019. 21:14:51
NE

6. Erceg Lovre (Split 1950)
8
19.03.2019. 17:56:59
NE

7. Žeželj Nikola (Vulpes)
9
29.04.2019. 20:27:24
NE

8. Martinović Mateo (Kvarner)
10
24.04.2019. 11:58:25
NE

9. Šodan Ivan (Split 1950)
11
25.04.2019. 17:00:52
NE

10. Hržić Adrijan (Rukavac)
12
03.04.2019. 13:41:41
NE

11. Škreb Dorian (Vulpes)
13
26.04.2019. 20:04:02
NE

12. Devald Borna (HTK Zagreb)
16
24.04.2019. 21:21:26
NE

13. Bašković Roko (Kvarner)
17
22.04.2019. 21:14:36
NE

14. Vukadin Noa (Iteam)
18
30.04.2019. 09:20:22
NE

15. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
19
27.04.2019. 10:51:17
NE

16. Margetić Matija (Preko)
21
30.04.2019. 09:59:23
NE

17. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
25
30.04.2019. 10:07:20
NE

18. Jamnicki Marin (Zadar 08)
26
27.03.2019. 12:17:32
NE

19. Inđić Marko (Vulpes)
28
26.04.2019. 20:03:26
NE

20. Barun Božo (Resnik)
29
22.04.2019. 13:46:35
NE

21. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
31
26.04.2019. 20:03:13
NE

22. Zorović Dominic (Kvarner)
32
27.04.2019. 23:02:00
NE

23. Samac Tin (Preko)
40
26.04.2019. 17:19:26
NE

24. Kranjčević Andro (Opatija)
42
16.03.2019. 21:31:21
NE

25. Jakić Marino (Split 1950)
44
30.04.2019. 12:25:09
NE

26. Vidović Luka (Varteks)
47
18.02.2019. 11:50:37
NE

27. Bagarić Niko (Rukavac)
53
29.04.2019. 17:22:57
NE

28. Majcan Lovro (Samobor 1890)
59
29.04.2019. 19:43:04
NE

29. Suevich Lovro (Zagi)
81
09.04.2019. 12:35:55
NE

30. Gušćić Sandro (Osijek)
83
30.04.2019. 11:08:54
NE

31. Schmidt Jan (Vulpes)
84
26.04.2019. 20:03:47
NE

32. Blažić Filip (Preko)
89
13.04.2019. 21:49:51
NE

33. Vuković Ante (Borovo Naselje)
91
29.04.2019. 12:24:17
NE

34. Jamić Nikola (Movens)
93
30.04.2019. 12:30:44
NE

35. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
98
11.04.2019. 17:43:38
NE

36. Tipura Dorian (Rukavac)
113
30.04.2019. 07:55:57
NE

37. Franković Andro (Vulpes)
131
26.04.2019. 20:02:52
NE

38. FAULLEND HEFERER BRANKO (Vulpes)
NEMA
26.04.2019. 20:04:17
NE


1. Mašić Laura (Top Spin)
1
14.04.2019. 15:52:23
NE

2. Svetec Nika (Varaždin 1181)
3
28.04.2019. 17:54:50
NE

3. Wurth Tara (Iteam)
4
23.04.2019. 01:31:15
NE

4. Hunčak Kornelia (Opatija)
5
12.04.2019. 14:00:52
NE

5. Marić Greta (Iteam)
7
20.04.2019. 20:42:04
NE

6. Mukić Ana (Varaždin 1181)
9
22.04.2019. 13:52:30
NE

7. Vlainić Tani (Iteam)
10
30.04.2019. 09:22:15
NE

8. Dundović Nika (Kvarner)
11
05.04.2019. 23:42:14
NE

9. Vukičević Klara (Pomak)
12
06.04.2019. 16:20:26
NE

10. Hraščanec Lara (Varteks)
14
23.04.2019. 07:29:13
NE

11. Matković Eva (Kvarner)
15
22.04.2019. 22:43:27
NE

12. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
17
21.04.2019. 12:08:22
NE

13. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
22
28.04.2019. 21:23:21
NE

14. Habeković Ita (HTK Zagreb)
28
28.04.2019. 20:12:39
NE

15. Hunčak Daniela (Opatija)
32
12.04.2019. 13:59:12
NE

16. Pintar Lorena (Ponikve)
36
29.04.2019. 21:44:17
NE

17. Cipetić Renata (Kaštela)
42
17.03.2019. 16:34:51
NE

18. Vićan Mia Rae (Top Spin)
43
24.04.2019. 19:29:08
NE

19. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
45
29.04.2019. 09:26:55
NE

20. Hunčak Renata (Opatija)
47
12.04.2019. 13:54:55
NE

21. Šumak Liv (HATK Mladost)
49
30.04.2019. 13:32:40
NE

22. Sindičić Dora (Medveščak)
52
26.04.2019. 18:43:07
NE

23. Brežanin Lana (Iteam)
57
30.04.2019. 06:17:16
NE

24. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
58
23.04.2019. 13:00:51
NE

25. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
62
26.04.2019. 00:03:35
NE

26. Šarić Lucia (Dalmacija)
63
28.04.2019. 19:07:45
NE

27. Crnolatac Nataša (Zagi)
69
28.04.2019. 21:48:09
NE

28. Kralj Lora (HTK Zagreb)
71
29.04.2019. 09:44:38
NE

29. Živković Laura (Iteam)
78
30.04.2019. 09:19:48
NE

30. Čačulović Lana (Victoria)
90
09.04.2019. 12:37:48
NE

31. Ratković Helena (Nova Gradiška)
NEMA
26.04.2019. 15:52:15
NE

32. Jaslar Vanessa (Brod)
NEMA
23.04.2019. 16:00:08
NE


Krolo Karlo (Split 1950)
15
29.04.2019. 21:50:07
NE

Pavkovi Marina (Split 1950)
16
12.04.2019. 16:20:03
NE

Biondi Matea (Opatija)
26
01.05.2019. 10:34:11
NE

Majcan Stjepan (Samobor 1890)
38
01.05.2019. 14:03:29
NE

Sabljak Filip (Ogulin)
39
01.05.2019. 08:26:00
NE

Kova?i Valentina (Preko)
48
25.04.2019. 17:49:18
NE

Brki Vinko (Franjo Punec)
50
30.04.2019. 18:59:13
NE

Vukadin Damjan (Medveak)
63
29.04.2019. 22:11:24
NE

Rodi Luka (Kvarner)
67
30.04.2019. 21:40:47
NE

Vrani Nina (HTK Zagreb)
112
26.04.2019. 09:26:56
NE

?eravi Maja (Pomak)
126
26.04.2019. 19:00:22
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument