Turnir
HRVATSKI TELEKOM PRVENSTVO HRVATSKE DO 18 GODINA
Kategorija
18
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
30.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
04.05.2019. ::
Trajanje turnira
04.05.2019. :: - 09.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Kalender Admir (HTK Zagreb)
MR1
30.04.2019. 12:58:02
NE

2. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
29.04.2019. 17:36:19
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
4
29.04.2019. 22:55:49
NE

4. Škreb Dorian (Vulpes)
6
26.04.2019. 20:04:02
NE

5. Stipetić Roko (Ogulin)
7
25.04.2019. 21:14:51
NE

6. Matić Mile (HTK Zagreb)
8
25.04.2019. 18:18:08
NE

7. Erceg Lovre (Split 1950)
10
19.03.2019. 17:56:59
NE

8. Šodan Ivan (Split 1950)
11
25.04.2019. 17:00:52
NE

9. Martinović Mateo (Kvarner)
13
24.04.2019. 11:58:25
NE

10. Vukadin Noa (Iteam)
14
30.04.2019. 09:20:22
NE

11. Bašković Roko (Kvarner)
15
22.04.2019. 21:14:36
NE

12. Žeželj Nikola (Vulpes)
16
29.04.2019. 20:27:24
NE

13. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
17
27.04.2019. 10:51:17
NE

14. Jakić Marino (Split 1950)
19
30.04.2019. 12:25:09
NE

15. Margetić Matija (Preko)
20
30.04.2019. 09:59:23
NE

16. Hržić Adrijan (Rukavac)
21
03.04.2019. 13:41:41
NE

17. Inđić Marko (Vulpes)
22
26.04.2019. 20:03:26
NE

18. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
27.03.2019. 12:17:32
NE

19. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
25
30.04.2019. 10:07:20
NE

20. Zorović Dominic (Kvarner)
26
27.04.2019. 23:02:00
NE

21. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
30
26.04.2019. 20:03:13
NE

22. Samac Tin (Preko)
32
26.04.2019. 17:19:26
NE

23. Suevich Lovro (Zagi)
38
09.04.2019. 12:35:55
NE

24. Barun Božo (Resnik)
46
22.04.2019. 13:46:35
NE

25. Vidović Luka (Varteks)
47
18.02.2019. 11:50:37
NE

26. Bagarić Niko (Rukavac)
51
29.04.2019. 17:22:57
NE

27. Devald Borna (HTK Zagreb)
52
24.04.2019. 21:21:26
NE

28. Kranjčević Andro (Opatija)
73
16.03.2019. 21:31:21
NE

29. Vuković Ante (Borovo Naselje)
74
29.04.2019. 12:24:17
NE

30. Majcan Lovro (Samobor 1890)
75
29.04.2019. 19:43:04
NE

31. Blažić Filip (Preko)
84
13.04.2019. 21:49:51
NE

32. Schmidt Jan (Vulpes)
88
26.04.2019. 20:03:47
NE

33. Gušćić Sandro (Osijek)
102
30.04.2019. 11:08:54
NE

34. Tipura Dorian (Rukavac)
105
30.04.2019. 07:55:57
NE

35. Jamić Nikola (Movens)
111
30.04.2019. 12:30:44
NE

36. Franković Andro (Vulpes)
136
26.04.2019. 20:02:52
NE

37. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
155
11.04.2019. 17:43:38
NE

38. FAULLEND HEFERER BRANKO (Vulpes)
NEMA
26.04.2019. 20:04:17
NE


1. Wurth Tara (Iteam)
1
23.04.2019. 01:31:15
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
2
14.04.2019. 15:52:23
NE

3. Svetec Nika (Varaždin 1181)
4
28.04.2019. 17:54:50
NE

4. Hunčak Kornelia (Opatija)
6
12.04.2019. 14:00:52
NE

5. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
22.04.2019. 13:52:30
NE

6. Dundović Nika (Kvarner)
9
05.04.2019. 23:42:14
NE

7. Hraščanec Lara (Varteks)
10
23.04.2019. 07:29:13
NE

8. Vlainić Tani (Iteam)
11
30.04.2019. 09:22:15
NE

9. Marić Greta (Iteam)
12
20.04.2019. 20:42:04
NE

10. Vukičević Klara (Pomak)
15
06.04.2019. 16:20:26
NE

11. Matković Eva (Kvarner)
16
22.04.2019. 22:43:27
NE

12. Habeković Ita (HTK Zagreb)
17
28.04.2019. 20:12:39
NE

13. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
20
28.04.2019. 21:23:21
NE

14. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
26
21.04.2019. 12:08:22
NE

15. Pintar Lorena (Ponikve)
31
29.04.2019. 21:44:17
NE

16. Vićan Mia Rae (Top Spin)
32
24.04.2019. 19:29:08
NE

17. Hunčak Daniela (Opatija)
40
12.04.2019. 13:59:12
NE

18. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
43
26.04.2019. 00:03:35
NE

19. Cipetić Renata (Kaštela)
44
17.03.2019. 16:34:51
NE

20. Hunčak Renata (Opatija)
45
12.04.2019. 13:54:55
NE

21. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
49
29.04.2019. 09:26:55
NE

22. Sindičić Dora (Medveščak)
52
26.04.2019. 18:43:07
NE

23. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
56
23.04.2019. 13:00:51
NE

24. Šarić Lucia (Dalmacija)
61
28.04.2019. 19:07:45
NE

25. Crnolatac Nataša (Zagi)
62
28.04.2019. 21:48:09
NE

26. Brežanin Lana (Iteam)
66
30.04.2019. 06:17:16
NE

27. Habdija Šumak Liv (HATK Mladost)
67
30.04.2019. 13:32:40
NE

28. Živković Laura (Iteam)
78
30.04.2019. 09:19:48
NE

29. Kralj Lora (HTK Zagreb)
101
29.04.2019. 09:44:38
NE

30. Čačulović Lana (Victoria)
NEMA
09.04.2019. 12:37:48
NE

31. Jaslar Vanessa (Brod)
NEMA
23.04.2019. 16:00:08
NE

32. Ratković Helena (Nova Gradiška)
NEMA
26.04.2019. 15:52:15
NE


Krolo Karlo (Split 1950)
9
29.04.2019. 21:50:07
NE

Pavkovi Marina (Split 1950)
14
12.04.2019. 16:20:03
NE

Biondi Matea (Opatija)
22
01.05.2019. 10:34:11
NE

Sabljak Filip (Ogulin)
28
01.05.2019. 08:26:00
NE

Majcan Stjepan (Samobor 1890)
29
01.05.2019. 14:03:29
NE

Brki Vinko (Franjo Punec)
37
30.04.2019. 18:59:13
NE

Kova?i Valentina (Preko)
60
25.04.2019. 17:49:18
NE

Vukadin Damjan (Medveak)
76
29.04.2019. 22:11:24
NE

?eravi Maja (Pomak)
88
26.04.2019. 19:00:22
NE

Rodi Luka (Kvarner)
103
30.04.2019. 21:40:47
NE

Vrani Nina (HTK Zagreb)

26.04.2019. 09:26:56
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniorke do 18 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument