Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
17.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
19.04.2019. ::
Trajanje turnira
19.04.2019. :: - 22.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
ROUND ROBIN
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Stipetić Anton (Ogulin)
2
17.04.2019. 13:52:20
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
5
17.04.2019. 11:26:35
NE

3. Kukrika Matej (Tweener)
7
17.04.2019. 08:46:32
NE

4. Šagovac Erik (Ponikve)
18
16.04.2019. 12:31:43
NE

5. Dumbović Ivan (VII)
21
15.04.2019. 12:06:20
NE

6. Božičević Matej (HTK Zagreb)
22
16.04.2019. 07:55:22
NE

7. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
16.04.2019. 08:00:04
NE

8. Markan Jan (Iteam)
30
14.04.2019. 14:20:28
NE

9. Tadić Roko (Tweener)
33
16.04.2019. 09:12:51
NE

10. Bokun Natan (Iteam)
36
17.04.2019. 05:48:14
NE

11. Klaričić Niko (Medveak)
37
16.04.2019. 10:21:42
NE

12. Mahmet Jan (Medveak)
40
16.04.2019. 10:22:01
NE

13. Brozović Deni (Ogulin)
44
15.04.2019. 22:43:20
NE

14. Nadali Niko (Medveak)
45
16.04.2019. 10:22:19
NE

15. Horvat Ino (Poega)
53
15.04.2019. 07:55:30
NE

16. MARAKOVIć IVAN (Iteam)
73
17.04.2019. 11:17:47
NE

17. Anđelković Tom (Iteam)
81
16.04.2019. 13:56:37
NE

18. Palčić Noa (Iteam)
83
16.04.2019. 12:55:14
NE

19. Petrušić Dominik (Ogulin)
90
12.04.2019. 21:43:44
NE

20. Trčak Antun (VII)
94
15.04.2019. 12:06:44
NE

21. Mesarić Borna (Terra)
98
15.04.2019. 16:45:02
NE

22. Čaklović Saša (Medveak)
102
16.04.2019. 10:21:24
NE

23. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
16.04.2019. 09:11:41
NE

24. Kažinić Andreas (Tweener)
117
16.04.2019. 09:12:06
NE

25. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
122
15.04.2019. 18:12:11
NE

26. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
123
15.04.2019. 22:02:06
NE

27. Roščak Leon (Samobor 1890)
124
06.04.2019. 19:19:36
NE

28. Beljan Jakov Šimun (Ponikve)
125
17.04.2019. 09:31:45
NE

29. Gačić Ivor (Karlovac)
129
07.04.2019. 15:27:05
NE

30. Salopek Roman (Ogulin)
135
12.04.2019. 08:18:31
NE

31. KODRIć JURAJ (Stars)
137
09.04.2019. 14:52:34
NE

32. Nenadić Ivano (Stars)
NEMA
17.04.2019. 13:11:58
NE

33. Vuković Vito (Samobor 1890)
NEMA
16.04.2019. 21:42:54
NE

34. Majić Renato (Samobor 1890)
NEMA
16.04.2019. 21:44:18
NE

35. Domijan Nikola (Iteam)
NEMA
15.04.2019. 22:37:32
NE

36. Mart Kristijan (Samobor 1890)
NEMA
14.04.2019. 15:36:16
NE


1. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
9
17.04.2019. 10:30:49
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
13
17.04.2019. 09:55:14
NE

3. Tomeljak Niki (Top Spin)
14
14.04.2019. 19:35:08
NE

4. Lebo Lea (Zaprešić)
17
15.04.2019. 22:07:40
NE

5. Giergia Ela (Zadar 08)
18
17.04.2019. 10:30:29
NE

6. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
11.04.2019. 12:11:55
NE

7. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
28
15.04.2019. 08:31:03
NE

8. Šaban Paula (Zagi)
31
17.04.2019. 09:46:20
NE

9. Sunara Nika (Zagi)
33
17.04.2019. 10:20:08
NE

10. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
15.04.2019. 11:36:13
NE

11. Kardum Andrea (Iteam)
39
16.04.2019. 12:53:52
NE

12. Gojmerac Lea (Futur)
40
14.04.2019. 19:00:35
NE

13. Resanović Nela (Samobor 1890)
41
14.04.2019. 14:27:27
NE

14. Vidan Tara (Zagi)
42
16.04.2019. 14:27:26
NE

15. Juraj Špirić Leona (Samobor 1890)
48
07.04.2019. 16:10:00
NE

16. Balić Helena (Zlatar)
53
07.04.2019. 23:30:18
NE

17. Kraljević Sara (Tweener)
57
16.04.2019. 10:12:53
NE

18. Gojmerac Nina (Futur)
58
14.04.2019. 18:59:54
NE

19. Baki Nika (Pećine)
66
17.04.2019. 09:49:39
NE

20. Likić Lara (Varteks)
70
17.04.2019. 08:21:30
NE

21. Glogolja Nola (Tweener)
74
16.04.2019. 09:22:20
NE

22. Damjanović Tara (Purger)
79
16.04.2019. 21:15:04
NE

23. Drempetić Dora (Iteam)
80
15.04.2019. 22:38:10
NE

24. Mesarić Nika (Kastav)
83
17.04.2019. 10:21:24
NE

25. Ivković Paula (Top Spin)
84
15.04.2019. 11:09:01
NE

26. Petrović Tija (Top Spin)
89
16.04.2019. 18:43:26
NE

27. Šurija Kiara (Top Spin)
93
13.04.2019. 18:00:49
NE

28. Runje Tea (Vulpes)
95
16.04.2019. 15:48:01
NE

29. Kovačić Sofia (Pećine)
97
17.04.2019. 09:50:28
NE

30. Mihalić Marinela (Ogulin)
109
28.03.2019. 13:32:44
NE

31. Radavić Naia (Špansko)
113
12.04.2019. 16:20:55
NE

32. Szabo Mia Bonnie (Zagi)
123
16.04.2019. 16:46:13
NE

33. Franić Nora (Iteam)
127
17.04.2019. 10:04:59
NE

34. Murgić Maja (Iteam)
130
15.04.2019. 22:37:52
NE

35. BuŠiĆ Dora (Futur)
135
17.04.2019. 00:43:23
NE

36. Drašković Isabela (Šubićevac)
137
16.04.2019. 08:35:23
NE

37. Vrljić Iva (VIŽI)
138
16.04.2019. 16:43:40
NE

38. Jurjević Alisa Ema (Samobor 1890)
139
14.04.2019. 11:05:59
NE

39. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
15.04.2019. 11:27:27
NE

40. Cetina Vita (Iteam)
NEMA
17.04.2019. 13:11:10
NE

41. Juraj Špirić Helen (Samobor 1890)
NEMA
30.03.2019. 17:18:53
NE

42. Čubrilo Taša (Samobor 1890)
NEMA
16.04.2019. 12:36:34
NE

43. Majstorović Anastazija (Feniks)
NEMA
15.04.2019. 11:31:27
NE


Ivani?evi Emanuel (Zagi)
13
15.04.2019. 14:22:24
NE

?tih Luka (Tweener)
19
18.04.2019. 03:22:10
NE

Mavra?i Mauro (Iteam)
25
18.04.2019. 13:35:11
NE

Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
38
18.04.2019. 11:28:09
NE

Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
16.04.2019. 11:37:48
NE

Paska? Tatjana (Ogulin)
101
18.04.2019. 15:34:05
NE

Barko Doris (Ogulin)
110
18.04.2019. 09:33:46
NE

Mikulec Matija (Vulpes)
112
17.04.2019. 09:44:44
NE

Noji Iskra (HATK Mladost)
114
17.04.2019. 16:32:48
NE

Noji Erika (HATK Mladost)
120
17.04.2019. 16:32:19
NE

Berisha Emma (Peine)

18.04.2019. 00:40:35
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument