Turnir
MEMORIJAL ZLATKA KNEŽEVIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.04.2019. ::
Trajanje turnira
26.04.2019. :: - 29.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ĐAKOVO
Broj terena
10
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK akovo
  • Adresa: Lj. Gaja b.b.
  • Grad: ĐAKOVO
  • Telefon: (031) 812 342
  • Fax: (031) 822 417
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:(031) 822 417
  • E-mail: tkdjakovo@gmail.com

1. Dubovečak Filip (Iteam)
8
24.04.2019. 11:11:28
NE

2. Jurlina Luka (Iteam)
10
24.04.2019. 13:34:36
NE

3. Oliynykov Nazar (Ponikve)
15
11.04.2019. 16:42:37
NE

4. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
20
12.04.2019. 11:49:37
NE

5. Kopić Ilija (Vinkovci)
22
24.04.2019. 11:18:22
NE

6. Bulović Matija (Vulpes)
25
23.04.2019. 09:17:51
NE

7. Sabolić Dominik (Didon)
28
23.04.2019. 08:05:20
NE

8. Slivar Lukas (Zagi)
34
24.04.2019. 09:54:43
NE

9. Brkić Karlo (Vinkovci)
40
24.04.2019. 07:13:43
NE

10. Lukić Marko (Poega)
42
17.04.2019. 13:26:48
NE

11. Marić Hrvoje (Ponikve)
46
24.04.2019. 08:27:21
NE

12. Tomić Jakov (akovo)
49
13.04.2019. 09:46:39
NE

13. Kvakan Damjan (Iteam)
58
23.04.2019. 22:35:02
NE

14. Gaić Luka (Olimpija Osijek 1984)
70
23.04.2019. 20:20:52
NE

15. Juras Lovro (akovo)
82
13.04.2019. 09:46:01
NE

16. Bek Filip (Osijek)
86
17.04.2019. 16:11:52
NE

17. Smoljo Mark (Osijek)
93
23.04.2019. 11:12:09
NE

18. Valentić Patrick (Osijek)
134
23.04.2019. 18:14:02
NE

19. Tavić Ivano Luka (akovo)
147
14.04.2019. 09:20:43
NE

20. Sebenji Andrej (Osijek)
176
24.04.2019. 09:16:02
NE

21. Ostrogonac Ivan (akovo)
NEMA
24.04.2019. 11:29:12
NE


1. Olij Petra (Vinkovci)
8
23.04.2019. 14:54:41
NE

2. Roso Korina (Osijek)
12
23.04.2019. 16:51:41
NE

3. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
21
23.04.2019. 19:59:06
NE

4. Barbarić Sara (Osijek)
28
23.04.2019. 12:35:31
NE

5. Belvanović Anja (Đakovo)
53
13.04.2019. 09:45:35
NE

6. Sabljić Ruta (Iteam)
77
24.04.2019. 11:40:44
NE

7. Bekavac Dora (Iteam)
88
24.04.2019. 11:40:59
NE

8. Dunković Dea (Osijek)
91
24.04.2019. 10:37:17
NE

9. Završki Karla (Osijek)
146
24.04.2019. 11:52:29
NE

10. Janković Anja (Bosutsko)
152
23.04.2019. 19:18:59
NE

11. Matek Iva (Našice)
158
23.04.2019. 14:30:49
NE

12. Hajduković Ana (Đakovo)
NEMA
16.04.2019. 14:01:59
NE


Mid?i Ema (Osijek)
7
25.04.2019. 13:20:53
NE

Rimac Elena (Vinkovci)
38
24.04.2019. 18:47:46
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument