Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
18
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
24.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.04.2019. ::
Trajanje turnira
26.04.2019. :: - 29.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Šarunić Anton (Opatija)
4
24.04.2019. 11:55:30
NE

2. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
17
23.04.2019. 21:56:10
NE

3. Margetić Matija (Preko)
20
24.04.2019. 12:34:27
NE

4. Inđić Marko (Vulpes)
22
24.04.2019. 08:09:42
NE

5. Jamnicki Marin (Zadar 08)
24
23.04.2019. 21:34:42
NE

6. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
25
23.04.2019. 08:59:33
NE

7. Zorović Dominic (Kvarner)
26
21.04.2019. 09:12:10
NE

8. Anišić Stjepan (HTK Zagreb)
27
24.04.2019. 08:27:07
NE

9. Sabljak Filip (Ogulin)
28
23.04.2019. 18:42:56
NE

10. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
29
20.04.2019. 17:43:33
NE

11. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
30
23.04.2019. 16:27:03
NE

12. Samac Tin (Preko)
32
23.04.2019. 21:26:53
NE

13. Brkić Vinko (Franjo Punec)
37
28.03.2019. 20:07:08
NE

14. Piper Nikola (Osijek)
40
23.04.2019. 18:22:39
NE

15. Vidović Luka (Varteks)
47
19.04.2019. 17:20:55
NE

16. Tkalec Robert (Medveak)
50
23.04.2019. 14:02:06
NE

17. Bagarić Niko (Rukavac)
51
24.04.2019. 13:25:05
NE

18. Kranjčević Andro (Opatija)
73
21.04.2019. 00:13:17
NE

19. Majcan Lovro (Samobor 1890)
75
20.04.2019. 17:43:13
NE

20. Vukadin Damjan (Medveak)
76
21.04.2019. 13:35:19
NE

21. Lazić Mateja (Ivan Merz)
77
23.04.2019. 19:50:34
NE

22. Schmidt Jan (Vulpes)
88
24.04.2019. 09:07:46
NE

23. Tančak Vedran (Samobor 1890)
129
20.04.2019. 17:43:53
NE

24. Franković Andro (Vulpes)
136
23.04.2019. 22:15:27
NE

25. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
155
15.04.2019. 17:30:32
NE

26. FAULLEND HEFERER BRANKO (Vulpes)
NEMA
23.04.2019. 06:49:14
NE


1. Mukić Ana (Varaždin 1181)
7
22.04.2019. 13:51:57
NE

2. Marić Greta (Iteam)
12
19.04.2019. 15:37:00
NE

3. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
20
23.04.2019. 11:02:27
NE

4. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
25
24.04.2019. 01:04:04
NE

5. Pintar Lorena (Ponikve)
31
24.04.2019. 09:47:08
NE

6. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
56
23.04.2019. 13:00:18
NE

7. Šarić Lucia (Dalmacija)
61
24.04.2019. 13:49:49
NE

8. Crnolatac Nataša (Zagi)
62
23.04.2019. 22:13:31
NE

9. Baressi Chiara (Vodnjan-Dignano)
126
12.04.2019. 00:07:33
NE


Ma?i Laura (Top Spin)
2
14.04.2019. 15:51:46
NE

Kova?i Valentina (Preko)
60
25.04.2019. 17:50:48
NE

Jami Jurica (Movens)
86
25.04.2019. 12:16:03
NE

Jami Nikola (Movens)
111
25.04.2019. 12:16:13
NE

Bari Paula (Iteam)

24.04.2019. 19:33:26
NE

Lemi Luka (Movens)

25.04.2019. 12:15:54
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 18 god.
Preuzmite dokument