Turnir
OP TK ZADAR 08
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
24.04.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
26.04.2019. ::
Trajanje turnira
26.04.2019. :: - 29.04.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: SutomiÅ¡ka 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: tkzadar08@gmail.com

1. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
7
23.04.2019. 09:11:21
NE

2. Baničević Marko (Dubrovnik)
13
24.04.2019. 11:15:00
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
23
09.04.2019. 12:50:38
NE

4. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
32
24.04.2019. 13:40:12
NE

5. Bogdan Stjepan (Ragusa)
39
21.04.2019. 10:55:14
NE

6. Bekić Antun (Ragusa)
41
21.04.2019. 10:55:00
NE

7. Kačer Roko (Stobreè)
43
14.03.2019. 20:25:15
NE

8. Makjanić Darko (Split 1950)
48
23.04.2019. 20:15:41
NE

9. Jurišić Kuzma (Ragusa)
68
21.04.2019. 10:55:52
NE

10. Ćupić Bruno (Zadar 08)
76
23.04.2019. 16:46:44
NE

11. Sučić Frano (Stobreè)
83
23.04.2019. 16:35:48
NE

12. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
90
23.04.2019. 15:02:23
NE

13. Kačić Ante (Ragusa)
99
21.04.2019. 10:55:31
NE

14. Ćupić Marin (Zadar 08)
105
23.04.2019. 16:46:30
NE

15. Angelini Marco (Split 1950)
121
23.04.2019. 23:04:49
NE

16. Baldoni Kristian (Zadar 08)
128
23.04.2019. 16:46:12
NE

17. Å arić Ivano (Stobreè)
130
24.04.2019. 10:10:40
NE

18. Mihanović Ante (Split 1950)
190
18.04.2019. 18:43:19
NE


1. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
24.04.2019. 09:24:47
NE

2. Justić Ema (Zadar 08)
37
23.04.2019. 20:59:27
NE

3. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
57
16.03.2019. 11:42:05
DA

4. Henjak Nika (Zadar 08)
61
24.04.2019. 12:06:08
NE

5. Bilota Manuela (Resnik)
68
24.04.2019. 10:20:10
NE

6. Žufić Mia (Bale)
69
21.04.2019. 23:31:50
NE

7. Pešut Laura (San Spin)
81
24.04.2019. 12:20:23
NE

8. Plavljanić Lana (Vulpes)
83
23.04.2019. 20:12:31
NE

9. Jelić-Rozić Magdalena (Hrvoje)
106
24.04.2019. 10:53:09
NE

10. Bumbak Nika (Dalmacija)
116
24.04.2019. 13:16:10
NE

11. Mišić Mia (Purger)
127
19.04.2019. 14:32:09
NE

12. Vukić Klara (Zadar 08)
156
24.04.2019. 12:29:31
NE

13. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
189
23.04.2019. 08:19:14
NE


Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
40
24.04.2019. 20:09:27
NE

Ivankovi Maria (Terra)
45
25.04.2019. 16:46:41
NE

Mrdulja? Toni (Split 1950)
91
24.04.2019. 08:07:39
NE

Kraljevi Anton (Kaštela)
132
25.04.2019. 13:36:26
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument