Turnir
MEMORIJAL VLADE ŽIVKOVIĆA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
01.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
03.05.2019. ::
Trajanje turnira
03.05.2019. :: - 06.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Broj terena
10
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK ITEAM
  • Adresa:
  • Grad:
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel:
  • Fax:
  • E-mail:

1. Cerezin Vito (Zagi)
5
30.04.2019. 20:38:36
NE

2. Pasarić Noa (Vulpes)
12
28.04.2019. 18:46:56
NE

3. Štih Luka (Tweener)
19
30.04.2019. 09:54:41
NE

4. Erceg Marko (Split 1950)
23
01.05.2019. 13:56:58
NE

5. Jovanović Ivon (Top Spin)
24
29.04.2019. 17:15:42
NE

6. Markan Jan (Iteam)
30
30.04.2019. 11:36:45
NE

7. Hainš Domagoj (Tweener)
32
01.05.2019. 10:01:23
NE

8. Horvat Juraj (Prelog)
34
29.04.2019. 20:28:55
NE

9. Bokun Natan (Iteam)
36
30.04.2019. 06:16:42
NE

10. Dubovečak Jakov (Iteam)
39
30.04.2019. 20:14:29
NE

11. Mahmet Jan (Medveak)
40
01.05.2019. 08:38:43
NE

12. Nadali Niko (Medveak)
45
01.05.2019. 08:38:22
NE

13. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
52
21.04.2019. 07:44:12
NE

14. Šutalo Luka (Tweener)
69
01.05.2019. 11:40:16
NE

15. Klisović Roko (Iteam)
74
30.04.2019. 06:18:32
NE

16. Grbić Marko (Zagi)
84
01.05.2019. 08:29:50
NE

17. Trčak Antun (VII)
94
01.05.2019. 10:41:49
NE

18. Čaklović Saša (Medveak)
102
01.05.2019. 08:40:17
NE

19. Bauer Minkara Alex (Tweener)
111
30.04.2019. 15:16:25
NE

20. Mikulec Matija (Vulpes)
112
27.04.2019. 13:35:51
NE

21. Kažinić Andreas (Tweener)
117
30.04.2019. 15:15:47
NE

22. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
122
01.05.2019. 12:50:52
NE

23. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
123
24.04.2019. 12:43:12
NE

24. Domijan Nikola (Iteam)
NEMA
30.04.2019. 23:05:08
NE

25. Duilo Roko (Tweener)
NEMA
30.04.2019. 20:59:25
NE


1. Stipčević Zara (Zaprešić)
19
01.05.2019. 13:38:19
NE

2. Les Mihaela (Zagi)
21
30.04.2019. 16:28:15
NE

3. Vukoja Rebeka (Medveščak)
26
26.04.2019. 07:17:15
NE

4. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
28
28.04.2019. 17:03:19
NE

5. Šaban Paula (Zagi)
31
30.04.2019. 10:23:26
NE

6. Sunara Nika (Zagi)
33
30.04.2019. 10:05:32
NE

7. Bukvić Lana (Samobor 1890)
38
30.04.2019. 15:42:21
NE

8. Gojmerac Lea (Futur)
40
30.04.2019. 20:39:08
NE

9. Vidan Tara (Zagi)
42
18.04.2019. 23:36:27
NE

10. Balić Helena (Zlatar)
53
30.04.2019. 10:17:45
NE

11. Đuđik Iskra (Zagi)
54
30.04.2019. 16:28:29
NE

12. Kordić Lili (Iteam)
56
30.04.2019. 08:02:11
NE

13. Kraljević Sara (Tweener)
57
29.04.2019. 11:49:53
NE

14. Gojmerac Nina (Futur)
58
29.04.2019. 12:42:53
NE

15. Bonovil Ana (San Spin)
60
29.04.2019. 08:27:58
NE

16. Bulaku Veronika (Futur)
62
01.05.2019. 10:59:10
NE

17. Glogolja Nola (Tweener)
74
30.04.2019. 18:21:41
NE

18. Kordić Kalina (Tweener)
76
29.04.2019. 11:49:31
NE

19. Drempetić Dora (Iteam)
80
29.04.2019. 12:40:36
NE

20. Ivković Paula (Top Spin)
84
28.04.2019. 17:03:06
NE

21. Petrović Tija (Top Spin)
89
28.04.2019. 17:03:38
NE

22. Šurija Kiara (Top Spin)
93
28.04.2019. 17:04:06
NE

23. Runje Tea (Vulpes)
95
29.04.2019. 13:02:30
NE

24. Vukoja Nikolina (Top Spin)
104
28.04.2019. 17:04:32
NE

25. Laušić Lucija (Movens)
116
30.04.2019. 09:15:11
NE

26. Murgić Maja (Iteam)
130
29.04.2019. 12:40:09
NE

27. BuŠiĆ Dora (Futur)
135
01.05.2019. 12:25:20
NE

28. Puškar Hana (Tweener)
NEMA
01.05.2019. 08:24:17
NE

29. Šoć Tara (Top Spin)
NEMA
28.04.2019. 17:03:51
NE

30. Cetina Vita (Iteam)
NEMA
01.05.2019. 10:57:10
NE


Dobri Marta (ubievac)
7
01.05.2019. 12:42:04
NE

Ivani?evi Emanuel (Zagi)
13
02.05.2019. 13:40:23
NE

Mavra?i Mauro (Iteam)
25
01.05.2019. 11:00:28
NE

Kova?evi Niko (Iteam)
50
01.05.2019. 11:00:04
NE

Pal?i Noa (Iteam)
83
01.05.2019. 11:00:39
NE

Dvor?ek Ami (Iteam)
131
01.05.2019. 10:59:45
NE

Tabak Katarina (Top Spin)

02.05.2019. 11:15:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument