Turnir
OP TK SAMOBOR 1890
Kategorija
16
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
08.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
10.05.2019. ::
Trajanje turnira
10.05.2019. :: - 13.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
SAMOBOR
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Samobor 1890
  • Adresa: Josipa Jelačića 30
  • Grad: SAMOBOR
  • Telefon: (091) 1890 100
  • Fax: (01) 3363 501
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Boris Lumpert
  • Tel: (091) 1890 100
  • Fax:(01) 3363 501
  • E-mail: tk.samobor@optinet.hr

1. Margetić Matija (Preko)
10
08.05.2019. 11:44:34
NE

2. Oštro Tin (Chromos-Savica)
15
07.05.2019. 20:20:29
NE

3. Majcan Lovro (Samobor 1890)
16
07.05.2019. 20:25:40
NE

4. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
17
08.05.2019. 09:10:08
NE

5. Ercegović Ante Petar (Vulpes)
18
08.05.2019. 08:43:37
NE

6. Majcan Stjepan (Samobor 1890)
20
07.05.2019. 20:23:17
NE

7. Dubovečak Filip (Iteam)
22
07.05.2019. 19:43:19
NE

8. Jančić Daniel (San Spin)
28
05.05.2019. 21:18:37
NE

9. Jurlina Luka (Iteam)
29
08.05.2019. 09:04:09
NE

10. Štabek Domagoj (Terra)
41
07.05.2019. 20:31:29
NE

11. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
43
07.05.2019. 12:45:04
NE

12. Bradvić Marko (Gem)
52
07.05.2019. 22:04:02
NE

13. Burec Oliver (Vrbovec)
57
25.04.2019. 16:23:00
NE

14. Brkić Vinko (Franjo Punec)
58
31.03.2019. 21:43:39
NE

15. Vasung Dorian (HATK Mladost)
65
08.05.2019. 13:15:41
NE

16. Marić Vid (Top Spin)
79
08.05.2019. 11:59:12
NE

17. Biondić Dorijan (Opatija)
81
08.05.2019. 11:44:03
NE

18. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
94
26.04.2019. 08:36:08
NE

19. Desanti Leonardo (Loinj-Jadranka)
NEMA
08.05.2019. 13:45:31
NE

20. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
07.05.2019. 20:58:15
NE

21. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
07.05.2019. 20:53:09
NE

22. AVDIć EMIL (Kap)
NEMA
09.04.2019. 19:17:40
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
7
06.05.2019. 15:14:01
NE

2. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
13
07.05.2019. 20:57:45
NE

3. Kovačić Valentina (Prečko)
29
06.05.2019. 17:44:00
NE

4. Maričić Bruna (HTK Zagreb)
32
08.05.2019. 10:06:03
NE

5. Šumak Liv (HATK Mladost)
35
08.05.2019. 08:37:06
NE

6. Mišak Lucija (Varaždin 1181)
37
06.05.2019. 22:40:37
NE

7. Sindičić Dora (Medveščak)
57
08.05.2019. 07:13:42
NE

8. Medić Kata (Terra)
95
08.05.2019. 07:51:42
NE

9. Prosinečki Leona (Samobor 1890)
NEMA
07.05.2019. 20:29:42
NE

10. Blašković Mia (Samobor 1890)
NEMA
07.05.2019. 20:29:07
NE

11. Hojnik Ella (VIŽI)
NEMA
06.05.2019. 10:04:08
DA


Marnika Angela (Dalmacija)
17
09.05.2019. 14:45:44
NE

Mari?i Lovro (Top Spin)
54
08.05.2019. 09:19:30
NE

Nenadi Ivano (Stars)

10.05.2019. 18:46:52
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument