Turnir
OP TRNJA
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
08.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
10.05.2019. ::
Trajanje turnira
10.05.2019. :: - 13.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK CHROMOS-SAVICA
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 236 e
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: 01/604 3006
  • Fax: 01/604 3006
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 01/604 3006
  • Fax:01/604 3006
  • E-mail: t.k.chrosavica@gmail.com

1. Nazarov Abbas (Iteam)
12
06.05.2019. 04:37:31
NE

2. Kolić Kristijan (Ogulin)
15
30.04.2019. 15:12:37
NE

3. Oliynykov Nazar (Ponikve)
18
20.03.2019. 07:34:29
NE

4. Karačić Vilim (Terra)
21
07.05.2019. 08:40:18
NE

5. Bulović Matija (Vulpes)
23
07.05.2019. 13:11:00
NE

6. Maričić Lovro (Top Spin)
25
08.05.2019. 08:28:23
NE

7. Kopić Ilija (Vinkovci)
27
08.05.2019. 06:06:32
NE

8. Jamić Jurica (Movens)
28
07.05.2019. 08:11:50
NE

9. Sabolić Dominik (Didon)
34
06.05.2019. 19:52:42
NE

10. Slivar Lukas (Zagi)
39
06.05.2019. 08:52:28
NE

11. Pižurica Beka (Iteam)
43
06.05.2019. 11:39:35
NE

12. Marić Hrvoje (Ponikve)
57
07.05.2019. 15:09:06
NE

13. Šveljo Marcos (Futur)
74
08.05.2019. 09:43:33
NE

14. Bokun Marko (Iteam)
98
07.05.2019. 19:43:40
NE

15. Puškar Alem (Tweener)
101
07.05.2019. 10:29:42
NE

16. Novaković Roko (HTK Zagreb)
107
06.05.2019. 10:47:20
NE

17. Halambek Jakov (Rally)
116
02.05.2019. 21:20:01
NE

18. Šainović Luka (Top Spin)
126
07.05.2019. 22:17:28
NE

19. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
131
08.05.2019. 09:52:09
NE

20. Skenderović Vid (Varteks)
137
07.05.2019. 16:19:57
NE

21. Dunović Ivor (Park)
NEMA
09.04.2019. 16:29:24
NE

22. GLAVAš ADI (Purger)
NEMA
08.05.2019. 09:30:45
NE

23. Zrnić Luka (HTK Zagreb)
NEMA
05.05.2019. 20:39:33
NE

24. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
06.05.2019. 11:51:17
NE

25. Horvat Ivan (Hrvoje)
NEMA
06.05.2019. 11:28:49
NE

26. Kaić Lovro (ar)
NEMA
04.04.2019. 21:00:49
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
12
08.05.2019. 13:39:17
NE

2. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
20
08.05.2019. 09:09:35
NE

3. Bedeković Ines (Zagi)
28
07.05.2019. 21:01:23
NE

4. Tomić Lorena (Terra)
29
08.05.2019. 12:44:44
NE

5. Držanić Doris (Iteam)
35
07.05.2019. 15:36:38
NE

6. Sikirica Nika (Top Spin)
44
08.05.2019. 09:26:24
NE

7. Mažuran Lara (Futur)
67
08.05.2019. 09:50:08
NE

8. Pešut Laura (San Spin)
77
06.05.2019. 11:46:01
NE

9. Mišić Mia (Purger)
82
03.05.2019. 13:35:22
NE

10. Šimić Ana (Franjo Punčec)
92
06.05.2019. 22:24:50
NE

11. Plavljanić Lana (Vulpes)
96
08.05.2019. 08:44:25
NE

12. Pavlović Ana Karla (Ponikve)
103
08.05.2019. 12:43:53
NE

13. Radišević Greta (Zagi)
129
08.05.2019. 10:16:38
NE

14. Šoda Tea (Futur)
160
02.05.2019. 11:10:20
NE

15. Vasilj Ana (HTK Zagreb)
186
08.05.2019. 09:14:48
NE

16. Palić Lena (HATK Mladost)
208
08.05.2019. 12:10:17
NE

17. FUTIVIć DORA (VIŽI)
264
07.05.2019. 12:40:36
NE

18. Hojnik Ella (VIŽI)
NEMA
06.05.2019. 10:04:25
DA


Tomeljak Niki (Top Spin)
50
08.05.2019. 18:37:07
NE

Jurkovi Petra (HTK Zagreb)
202
09.05.2019. 09:31:13
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument