Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 14 GODINA
Kategorija
14
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
16.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
20.05.2019. ::
Trajanje turnira
20.05.2019. :: - 25.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: SutomiÅ¡ka 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: tkzadar08@gmail.com

1. Prižmić Dino (Split 1950)
MR1
15.05.2019. 05:45:09
NE

2. Dodig Matej (Olimpija Osijek 1984)
1
05.05.2019. 20:42:12
NE

3. Nikolić Erik (Purger)
2
27.03.2019. 18:55:20
NE

4. Salopek Dorian (Ogulin)
3
26.02.2019. 20:43:24
NE

5. Voljavec Antonio (Ponikve)
4
15.05.2019. 18:14:55
NE

6. Jurina Patrik (HTK Zagreb)
5
15.05.2019. 06:18:03
NE

7. Ivkić Emanuel (Opatija)
7
22.04.2019. 09:50:10
NE

8. Hirons Ethan Lovre George (Split 1950)
8
13.05.2019. 18:04:59
NE

9. Rakonić Fran (Nova Gradiška)
9
12.05.2019. 13:43:30
NE

10. Dubovečak Filip (Iteam)
10
14.05.2019. 10:19:28
NE

11. Jurlina Luka (Iteam)
13
14.05.2019. 10:24:34
NE

12. Kolić Kristijan (Ogulin)
15
14.05.2019. 10:28:27
NE

13. Kuna Fran (Osijek)
16
13.05.2019. 09:14:46
NE

14. Baničević Marko (Dubrovnik)
17
13.05.2019. 17:17:26
NE

15. Oliynykov Nazar (Ponikve)
18
10.05.2019. 19:25:49
NE

16. Plosnić Luka (Pomak)
19
14.05.2019. 19:37:59
NE

17. Smolčić Nikola (Split 1950)
20
06.05.2019. 08:56:28
NE

18. Karačić Vilim (Terra)
21
10.05.2019. 15:35:12
NE

19. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
29.04.2019. 14:04:25
NE

20. Bulović Matija (Vulpes)
23
07.05.2019. 13:11:32
NE

21. Markovina Roko (Split 1950)
26
13.05.2019. 10:58:09
NE

22. Jamić Jurica (Movens)
28
07.05.2019. 08:12:39
NE

23. Bradvić Marko (Gem)
30
24.04.2019. 22:50:04
NE

24. Mađor Roko (Stobreè)
32
26.04.2019. 17:16:10
NE

25. Sabolić Dominik (Didon)
34
12.05.2019. 19:11:05
NE

26. Slivar Lukas (Zagi)
39
06.05.2019. 08:52:54
NE

27. Popović Mario (Kvarner)
40
14.05.2019. 20:59:05
NE

28. Bogdan Stjepan (Ragusa)
42
13.05.2019. 17:12:24
NE

29. Asanović Roko (Dalmacijacement)
45
15.05.2019. 17:50:31
NE

30. Bekić Antun (Ragusa)
50
13.05.2019. 17:12:05
NE

31. Makjanić Darko (Split 1950)
52
02.05.2019. 15:31:59
NE

32. Kačer Roko (Stobreè)
53
05.04.2019. 19:45:56
NE

33. Cindrić Karlo (Varteks)
55
14.05.2019. 07:40:25
NE

34. Viduka Noa (VIŽI)
56
13.05.2019. 18:32:11
NE

35. Fraćin Maroje (Kvarner)
61
14.05.2019. 18:46:17
NE

36. Kardum Luka (Split 1950)
73
14.05.2019. 21:44:08
NE

37. Sučić Frano (Stobreè)
86
13.05.2019. 22:42:57
NE

38. Ćupić Bruno (Zadar 08)
87
13.05.2019. 18:39:22
NE

39. Jurišić Kuzma (Ragusa)
89
13.05.2019. 17:12:49
NE

40. Borčić Leon (Zadar 08)
99
15.05.2019. 13:42:24
NE

41. Geets Antony (Dalmacijacement)
105
15.05.2019. 21:09:42
NE

42. Ćupić Marin (Zadar 08)
114
13.05.2019. 18:38:20
NE

43. Serdarević Antonio (HATK Mladost)
131
15.05.2019. 12:28:54
NE

44. Å arić Ivano (Stobreè)
139
14.05.2019. 07:20:09
NE

45. Angelini Marco (Split 1950)
152
15.05.2019. 19:36:44
NE

46. Krstanović Luka (Movens)
212
06.05.2019. 22:38:09
NE

47. Tumbas Kajgo Kristian (Ploèe)
NEMA
15.05.2019. 14:42:55
DA

48. Dunović Ivor (Park)
NEMA
09.04.2019. 16:30:41
NE


1. Marčinko Petra (Top Spin)
MR1
14.05.2019. 12:00:42
NE

2. Knežević Nora (Medveščak)
1
13.05.2019. 11:45:36
NE

3. Preis Lana (Zlatar)
2
05.05.2019. 10:33:27
NE

4. Tarocco Leticia (Ragusa)
3
13.05.2019. 17:13:07
NE

5. Derniković Ria (Iteam)
4
13.05.2019. 19:51:41
NE

6. Jerolimov Chiara (Zadar 08)
5
15.05.2019. 10:06:58
NE

7. Olij Petra (Vinkovci)
6
13.05.2019. 08:56:42
NE

8. Cindrić Rebeka (Varteks)
7
14.05.2019. 07:41:03
NE

9. Roso Korina (Osijek)
8
14.05.2019. 14:52:18
NE

10. Knez Stella (Kaštela)
9
08.05.2019. 18:45:23
NE

11. Sladaković Tara (Smrikve)
11
14.05.2019. 23:26:52
NE

12. Rajki Tena (HTK Zagreb)
13
08.05.2019. 08:48:34
NE

13. Ivković Luna (Iteam)
14
13.05.2019. 19:50:59
NE

14. Cecelja Vini (Varaždin 1181)
15
13.05.2019. 12:42:58
NE

15. Persson Manuella (Opatija)
16
06.05.2019. 19:31:35
NE

16. Kovačić Valentina (Prečko)
17
06.05.2019. 17:48:42
NE

17. Tešankić Nera (Olimpija Osijek 1984)
18
07.05.2019. 21:09:01
NE

18. Granić Nika (Makarska rivijera)
21
06.05.2019. 10:08:18
NE

19. Zorić Anamaria (Dubrovnik)
22
10.05.2019. 16:08:52
NE

20. Bedeković Ines (Zagi)
28
08.05.2019. 10:47:42
NE

21. Pličanić Sumejja (Chromos-Savica)
31
23.04.2019. 15:40:19
NE

22. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
33
13.05.2019. 16:47:18
NE

23. Piškulić Roza (Kvarner)
34
13.05.2019. 09:04:53
NE

24. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
02.05.2019. 11:03:05
NE

25. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
37
13.05.2019. 18:40:31
NE

26. Sivrić Iva (Ploče)
38
11.05.2019. 08:08:55
NE

27. Justić Ema (Zadar 08)
41
14.05.2019. 11:18:53
NE

28. Lokas Viktoria (Dalmacijacement)
42
02.05.2019. 18:52:26
NE

29. Ivanković Maria (Terra)
46
07.05.2019. 20:25:01
NE

30. Rimac Elena (Vinkovci)
47
13.05.2019. 10:57:50
NE

31. Piškulić Nina (Kvarner)
48
13.05.2019. 09:03:12
NE

32. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
53
13.05.2019. 15:07:07
NE

33. Sokanović Klara (Stobreč)
56
30.04.2019. 20:14:47
NE

34. Radošević Lea (Dalmacijacement)
60
11.05.2019. 06:57:23
NE

35. Giergia Ela (Zadar 08)
65
13.05.2019. 18:39:50
NE

36. Bilić Lea (Zagi)
76
08.05.2019. 10:46:33
NE

37. Bumbak Nika (Borik)
98
15.05.2019. 09:00:37
NE

38. Vukić Klara (Zadar 08)
162
16.05.2019. 12:22:56
NE

39. Mijović Manuela (Župa Dubrovačka)
177
15.05.2019. 14:56:39
NE

40. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
08.05.2019. 10:46:53
NE


Kr?i Tin (Purger)
24
17.05.2019. 10:55:41
NE

Mari?i Lovro (Top Spin)
25
16.05.2019. 21:23:15
NE

Kopi Ilija (Vinkovci)
27
17.05.2019. 16:41:13
NE

Zlatevski Leon (HATK Mladost)
36
17.05.2019. 16:31:58
NE

Radi?evi Greta (Zagi)
129
17.05.2019. 16:28:13
NE

JAN?IKOVI IKA (Zagi)

17.05.2019. 16:28:08
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument