Turnir
OP OPATIJE
Kategorija
14
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
04.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
07.06.2019. ::
Trajanje turnira
07.06.2019. :: - 10.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Opatija
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Opatija
  • Adresa: Drage Gervaisa 1
  • Grad: Opatija
  • Telefon: 0911853594
  • Fax: (051)271 075
  • WiFi:DA

1. Ivkić Emanuel (Opatija)
7
04.06.2019. 09:58:47
NE

2. Dubovečak Filip (Iteam)
10
04.06.2019. 11:43:39
NE

3. Nazarov Abbas (Iteam)
12
04.06.2019. 13:27:01
NE

4. Kolić Kristijan (Ogulin)
15
03.06.2019. 17:13:35
NE

5. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
04.06.2019. 09:18:19
NE

6. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
36
06.06.2019. 17:29:10
NE

7. Neralić Luka (Ogulin)
37
27.05.2019. 12:22:24
NE

8. Popović Mario (Kvarner)
40
14.05.2019. 21:00:00
NE

9. Fraćin Maroje (Kvarner)
61
06.06.2019. 17:31:22
NE

10. Martinović Marino (Kvarner)
115
03.06.2019. 13:15:12
NE

11. Biondić Luka (Opatija)
154
03.06.2019. 18:25:07
NE

12. Dobrila Theo (Kvarner)
178
06.06.2019. 17:31:37
NE

13. Klarić Andrea (Opatija)
232
03.06.2019. 18:25:28
NE

14. Brusich Mario (Kvarner)
261
07.06.2019. 11:16:40
NE


1. Biondić Dora (Opatija)
10
03.06.2019. 18:24:47
NE

2. Persson Manuella (Opatija)
16
03.06.2019. 15:22:51
NE

3. Piškulić Roza (Kvarner)
34
04.06.2019. 13:03:28
NE

4. Piškulić Nina (Kvarner)
48
04.06.2019. 13:04:28
NE

5. Dunković Dea (Osijek)
64
06.06.2019. 20:15:04
NE

6. Zupičić Lucija (Rabac)
69
06.06.2019. 17:28:41
NE

7. Žufić Mia (Bale)
71
06.06.2019. 17:30:44
NE

8. Stupar Maja (Rukavac)
75
03.06.2019. 07:01:27
NE

9. Sejdinović Tania (Bale)
81
06.06.2019. 17:30:28
NE

10. Piljan Monika (Vodnjan-Dignano)
102
03.06.2019. 20:06:05
NE

11. Čupić Ani (Rabac)
108
06.06.2019. 17:28:56
NE

12. Matijević Magdalena (Vinkovci)
109
03.06.2019. 18:47:04
NE

13. Čarapović Viky (Pro 2000)
128
03.06.2019. 20:33:36
NE

14. Vratović Agata (Bale)
137
06.06.2019. 17:30:09
NE

15. Omeragić Ivona (Kvarner)
163
06.06.2019. 17:30:59
NE

16. Žiganto Ema (Opatija)
164
03.06.2019. 21:25:12
NE

17. Babić Corina (Pećine)
178
04.06.2019. 00:04:22
NE

18. Grgić Elena (Kvarner)
196
06.06.2019. 17:32:00
NE

19. Petrović Nika (Opatija)
204
03.06.2019. 16:51:50
NE

20. Konc Jessica (Opatija)
NEMA
07.06.2019. 11:16:23
NE

21. Katalenić Stella (Rukavac)
NEMA
06.06.2019. 17:28:11
NE


Salopek Dorian (Ogulin)
3
18.05.2019. 12:40:01
NE

Cerezin Vito (Zagi)
31
04.06.2019. 16:43:11
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument