Turnir
OP TK STOBREČ
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
22.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
24.05.2019. ::
Trajanje turnira
24.05.2019. :: - 27.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
STOBREČ
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Stobre
  • Adresa: Put sv. Lovre 45b
  • Grad: STOBREČ
  • Telefon: (021) 325 064
  • Fax: (021) 325 036
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Mario Pepur
  • Tel: (021) 325 064
  • Fax:(021) 325 036
  • E-mail: tc-stobrec@st.t-com.hr

1. Smolčić Nikola (Split 1950)
20
20.05.2019. 14:53:33
NE

2. Sikirica Matej (Split 1950)
41
22.05.2019. 13:52:02
NE

3. Makjanić Darko (Split 1950)
52
21.05.2019. 18:48:32
NE

4. Terze Bruno (Stobre)
65
22.05.2019. 05:20:36
NE

5. Mardešić Dario (Split 1950)
70
22.05.2019. 13:03:50
NE

6. Kardum Luka (Split 1950)
73
15.05.2019. 10:09:23
NE

7. Sučić Frano (Stobre)
86
13.05.2019. 22:44:31
NE

8. ŠKORIć BOžO (Dalmacijacement)
100
21.05.2019. 13:13:28
NE

9. Mrduljaš Toni (Split 1950)
110
21.05.2019. 19:46:40
NE

10. Kraljević Anton (Katela)
120
12.05.2019. 14:34:09
NE

11. Šarić Ivano (Stobre)
139
19.05.2019. 19:38:05
NE

12. Angelini Marco (Split 1950)
152
20.05.2019. 13:41:11
NE

13. Mihanović Ante (Split 1950)
158
17.05.2019. 08:41:03
NE

14. Marović Matej Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
21.05.2019. 09:04:23
NE

15. Knezović Marino Ante (Stobre)
NEMA
20.05.2019. 17:32:19
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
33
21.05.2019. 10:43:20
NE

2. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
36
02.05.2019. 11:04:31
NE

3. Dobrić Marta (Šubićevac)
43
20.05.2019. 19:32:25
NE

4. Filipović Šušter Katarina (Dalmacijacement)
53
22.05.2019. 11:31:36
NE

5. Sokanović Klara (Stobreč)
56
30.04.2019. 20:15:36
NE

6. Bilota Manuela (Resnik)
57
19.05.2019. 22:46:35
NE

7. Radošević Lea (Dalmacijacement)
60
12.05.2019. 09:49:30
NE

8. Afanaseva Evgenia (Split 1950)
61
04.05.2019. 11:29:38
DA

9. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
73
19.05.2019. 14:42:27
NE

10. Šušnjar Tara (Split 1950)
88
18.05.2019. 14:29:15
NE

11. Šerić Lara (Pomak)
89
22.05.2019. 08:50:11
NE

12. Bumbak Nika (Borik)
98
22.05.2019. 11:11:10
NE

13. Bulić Katarina (Pomak)
115
22.05.2019. 11:21:43
NE

14. Ćukušić Anna (Dalmacijacement)
117
22.05.2019. 13:41:24
NE

15. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
124
19.05.2019. 10:52:19
NE

16. Podrug Ana maria (Dalmacijacement)
150
20.05.2019. 08:56:03
NE

17. Varga Timea (Dalmacijacement)
176
21.05.2019. 19:52:29
NE

18. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
194
14.05.2019. 20:18:41
NE

19. Ivanković Petra (Ploče)
NEMA
19.05.2019. 10:46:44
NE


Naki Niko (ubievac)
192
23.05.2019. 09:29:55
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument