Turnir
PRVENSTVO HRVATSKE DO 16 GODINA
Kategorija
16
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
21.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
25.05.2019. ::
Trajanje turnira
25.05.2019. :: - 30.05.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Babić Brajko Leon (akovo)
4
16.05.2019. 23:37:47
NE

2. Stipetić Roko (Ogulin)
5
13.05.2019. 20:45:55
NE

3. Erceg Lovre (Split 1950)
6
18.05.2019. 15:11:52
NE

4. Prižmić Dino (Split 1950)
8
15.05.2019. 15:40:02
NE

5. Bašković Roko (Kvarner)
11
18.05.2019. 06:27:33
NE

6. Ivanek Stjepan (Varadin 1181)
12
11.05.2019. 08:31:34
NE

7. Dominić Andrej (Olimpija Osijek 1984)
21
16.05.2019. 11:23:02
NE

8. Klaić Karlo (Ragusa)
23
14.05.2019. 11:38:54
NE

9. Ferega Filip (Iteam)
24
07.05.2019. 00:34:30
NE

10. Oštro Tin (Chromos-Savica)
25
14.05.2019. 20:35:12
NE

11. Soldatić Leon (Kvarner)
26
15.05.2019. 09:50:02
NE

12. Markovina Duje (Split 1950)
28
18.05.2019. 19:31:16
NE

13. Jančić Daniel (San Spin)
35
05.05.2019. 21:19:53
NE

14. Markovina Roko (Split 1950)
41
18.05.2019. 16:12:42
NE

15. Mađor Roko (Stobre)
53
26.04.2019. 17:16:55
NE

16. Majić Ivan (Poen)
59
15.05.2019. 18:42:04
NE

17. Šarić Frane (Stobre)
66
24.04.2019. 10:20:26
NE

18. Kačer Roko (Stobre)
71
20.04.2019. 15:26:49
NE

19. Mitrović Fran (HTK Zagreb)
74
14.05.2019. 12:19:18
NE

20. Vidović Luka (Varteks)
75
26.02.2019. 18:14:59
NE


1. Svetac Sara (Split 1950)
1
07.05.2019. 14:34:16
NE

2. Hunčak Kornelia (Opatija)
3
13.05.2019. 11:45:13
NE

3. Dundović Nika (Kvarner)
4
05.04.2019. 23:42:54
NE

4. Matković Eva (Kvarner)
12
18.05.2019. 18:21:45
NE

5. Vukičević Klara (Pomak)
14
06.04.2019. 16:21:09
NE

6. Marnika Angela (Dalmacija)
15
04.05.2019. 11:49:01
NE

7. Sokolović Hana (HTK Zagreb)
17
28.04.2019. 21:46:55
NE

8. Bubalo Ema (Split 1950)
22
16.05.2019. 15:27:24
NE

9. Kajkić Leonarda (Vinkovci)
24
18.05.2019. 20:19:06
NE

10. Knez Stella (Dalmacijacement)
27
08.05.2019. 18:46:08
NE

11. Stanić Maja (Kastav)
28
01.05.2019. 22:37:17
NE

12. Škegro Marina (Zagi)
29
26.04.2019. 18:07:35
NE

13. Hunčak Daniela (Opatija)
32
13.05.2019. 11:59:09
NE

14. Kovačić Valentina (Prečko)
37
17.05.2019. 15:02:30
NE

15. Hunčak Renata (Opatija)
39
13.05.2019. 11:52:07
NE

16. Vićan Mia Rae (Top Spin)
42
14.05.2019. 10:43:43
NE

17. Dominić Lara (Olimpija Osijek 1984)
46
16.05.2019. 11:32:12
NE

18. Sindičić Dora (Medveščak)
58
26.04.2019. 18:44:12
NE

19. Tokić Leonarda (Dalmacijacement)
63
02.05.2019. 11:04:03
NE

20. Rado�evi� Lea (Dalmacijacement)
91
12.05.2019. 09:48:35
NE

21. Projić Ivana marija (Split 1950)
119
14.05.2019. 15:33:34
NE

22. VUčOVSKI KLARA (Pomak)
166
14.05.2019. 20:21:23
NE

23. Vranić Nina (HTK Zagreb)
NEMA
15.04.2019. 18:18:57
NE


Mari?i Lovro (Top Spin)
58
16.05.2019. 21:22:59
NE

?a?ulovi Lana (Victoria)

07.05.2019. 13:24:45
NE