Turnir
48. MEMORIJAL MARIJANA ORŠANIĆA
Kategorija
14
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
29.05.2019. 00:00:00
Kvalifikacije
31.05.2019. ::
Trajanje turnira
31.05.2019. :: - 03.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Karlovac
Broj terena
5
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
32/32/8(M/Ž)
  • Organizator:TK Karlovac
  • Adresa: Vrbanićev perivoj 7
  • Grad: Karlovac
  • Telefon: 047615242
  • Fax: 047615242
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: +10918808715
  • Fax:047615242
  • E-mail: tkkarlovac@gmail.com

1. Nikolić Erik (Purger)
2
29.05.2019. 16:59:29
NE

2. Salopek Dorian (Ogulin)
3
26.02.2019. 20:43:46
NE

3. Ivkić Emanuel (Opatija)
7
27.05.2019. 15:37:17
NE

4. Dubovečak Filip (Iteam)
10
29.05.2019. 17:00:34
NE

5. Nazarov Abbas (Iteam)
12
22.05.2019. 16:32:26
NE

6. Jurlina Luka (Iteam)
13
29.05.2019. 17:00:47
NE

7. Stipetić Anton (Ogulin)
14
26.05.2019. 22:36:26
NE

8. Kolić Kristijan (Ogulin)
15
25.05.2019. 07:07:01
NE

9. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
14.05.2019. 17:14:27
NE

10. Bulović Matija (Vulpes)
23
28.05.2019. 14:32:41
NE

11. Maričić Lovro (Top Spin)
25
24.02.2019. 15:55:57
NE

12. Jamić Jurica (Movens)
28
27.05.2019. 08:42:50
NE

13. Bradvić Marko (Gem)
30
27.05.2019. 08:19:52
NE

14. Cerezin Vito (Zagi)
31
27.05.2019. 17:51:38
NE

15. Kvakan Damjan (Iteam)
35
27.05.2019. 15:00:10
NE

16. Neralić Luka (Ogulin)
37
09.05.2019. 12:55:16
NE

17. Slivar Lukas (Zagi)
39
24.05.2019. 12:03:27
NE

18. Popović Mario (Kvarner)
40
23.05.2019. 09:48:11
NE

19. Pižurica Beka (Iteam)
43
26.05.2019. 21:27:30
NE

20. Cindrić Karlo (Varteks)
55
27.05.2019. 12:11:47
NE

21. Viduka Noa (VII)
56
27.05.2019. 18:39:20
NE

22. Marić Hrvoje (Ponikve)
57
28.05.2019. 09:44:32
NE

23. Fraćin Maroje (Kvarner)
61
26.05.2019. 22:03:05
NE

24. Kreković Filip (Movens)
104
29.05.2019. 10:51:02
NE

25. Gačić Ivor (Karlovac)
244
29.05.2019. 21:12:42
NE

26. Jakin Julijan (Karlovac)
NEMA
27.05.2019. 10:50:25
NE

27. Jakin JoŠko (Karlovac)
NEMA
27.05.2019. 10:50:08
NE

28. Severović Patrik (Samobor 1890)
NEMA
24.05.2019. 15:50:08
NE


1. Preis Lana (Zlatar)
2
27.05.2019. 10:21:04
NE

2. Cindrić Rebeka (Varteks)
7
27.05.2019. 12:08:48
NE

3. Brnić Maja (Iteam)
12
29.05.2019. 21:04:16
NE

4. Persson Manuella (Opatija)
16
27.05.2019. 12:21:48
NE

5. Kovačić Valentina (Prečko)
17
29.05.2019. 21:10:26
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
19
29.05.2019. 17:01:10
NE

7. Tomić Lorena (Terra)
29
28.05.2019. 09:28:02
NE

8. Dobrić Marta (Šubićevac)
43
29.05.2019. 21:10:03
NE

9. Sikirica Nika (Top Spin)
44
28.05.2019. 09:10:28
NE

10. Tomeljak Niki (Top Spin)
50
29.05.2019. 10:49:50
NE

11. Stipčević Zara (Zaprešić)
59
28.05.2019. 18:39:00
NE

12. Bilić Lea (Zagi)
76
15.05.2019. 22:39:08
NE

13. Mišić Mia (Purger)
82
27.05.2019. 21:53:58
NE

14. Balić Helena (Zlatar)
94
29.05.2019. 10:50:29
NE

15. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
110
28.05.2019. 16:53:12
NE

16. FUTIVIć DORA (VIŽI)
264
29.05.2019. 17:00:01
NE


Rasto?i Lucija (Zagi)
32
28.05.2019. 14:26:49
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument