Turnir
OP TK PONIKVE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
29.05.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
31.05.2019. ::
Trajanje turnira
31.05.2019. :: - 03.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Pasarić Noa (Vulpes)
12
27.05.2019. 17:20:09
NE

2. Dumbović Ivan (VII)
14
29.05.2019. 11:36:39
NE

3. ZORICA DARIO (Kastav)
29
29.05.2019. 13:22:30
NE

4. Hasan Ivan (Ogulin)
41
29.05.2019. 08:20:27
NE

5. Vučić Marc (Novigrad)
45
27.05.2019. 22:40:43
NE

6. Anđelković Tom (Iteam)
60
28.05.2019. 11:46:32
NE

7. Klisović Roko (Iteam)
62
29.05.2019. 11:51:47
NE

8. Mesarić Borna (Terra)
68
27.05.2019. 16:35:15
NE

9. Trčak Antun (VII)
69
28.05.2019. 14:04:12
NE

10. Grbić Marko (Zagi)
71
29.05.2019. 13:04:07
NE

11. Klepec Luka (Vrbovec)
92
29.05.2019. 11:54:48
NE

12. Voljavec Patrick (Ponikve)
97
29.05.2019. 07:26:33
NE

13. Kažinić Andreas (Tweener)
99
28.05.2019. 09:14:33
NE

14. Bauer Minkara Alex (Tweener)
100
28.05.2019. 09:14:12
NE

15. Korečić Ivan Dominik (Vulpes)
105
28.05.2019. 15:21:21
NE

16. Bojić Boris (Movens)
122
28.05.2019. 17:33:14
NE

17. Pokupec Kristijan (Zaprei)
130
28.05.2019. 15:35:31
NE

18. Domijan Nikola (Iteam)
132
27.05.2019. 20:42:56
NE

19. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
138
29.05.2019. 09:51:40
NE


1. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
28.05.2019. 18:09:43
NE

2. Vukoja Nikolina (Top Spin)
54
28.05.2019. 17:31:21
NE

3. Ivković Paula (Top Spin)
58
28.05.2019. 17:30:24
NE

4. Kraljević Sara (Tweener)
60
29.05.2019. 09:54:09
NE

5. Bonovil Ana (San Spin)
64
27.05.2019. 07:55:20
NE

6. Baki Nika (Pećine)
72
29.05.2019. 13:47:38
NE

7. Drempetić Dora (Iteam)
76
27.05.2019. 20:43:41
NE

8. Šoć Tara (Top Spin)
81
28.05.2019. 17:30:45
NE

9. Glogolja Nola (Tweener)
82
28.05.2019. 17:48:30
NE

10. Radavić Naia (Špansko)
87
27.05.2019. 12:11:41
NE

11. Mileusnić Zara (Špansko)
95
28.05.2019. 12:58:43
NE

12. Kovačić Sofia (Pećine)
96
27.05.2019. 22:33:05
NE

13. Gršić Lana (Zlatar)
103
29.05.2019. 06:57:17
NE

14. Kežman Lana (Movens)
106
28.05.2019. 18:14:31
NE

15. Runje Tea (Vulpes)
108
28.05.2019. 11:22:27
NE

16. Szabo Mia Bonnie (Zagi)
118
29.05.2019. 08:16:40
NE

17. Murgiďż˝ Maja (Iteam)
119
27.05.2019. 20:45:03
NE

18. Dvoršek Ami (Iteam)
120
29.05.2019. 07:18:32
NE

19. Vrljić Iva (VIŽI)
135
28.05.2019. 16:14:05
NE

20. Pokupec Kristina (Zaprešić)
144
28.05.2019. 15:34:24
NE

21. Cetina Vita (Iteam)
NEMA
29.05.2019. 07:20:17
NE

22. Čubrilo Taša (Samobor 1890)
NEMA
29.05.2019. 13:13:11
NE

23. Tabak Katarina (Top Spin)
NEMA
28.05.2019. 17:31:09
NE

24. Sindičić Katarina (Medveščak)
NEMA
15.05.2019. 12:05:38
NE


Horvat Juraj (Prelog)
24
30.05.2019. 07:43:45
NE

Hain? Domagoj (Tweener)
37
30.05.2019. 17:41:38
NE

?urija Kiara (HATK Mladost)
92
29.05.2019. 08:35:21
NE

Mikulec Matija (Vulpes)
126
31.05.2019. 08:53:18
NE

Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
30.05.2019. 13:46:24
NE

Frkovi Bla? (Iteam)
160
29.05.2019. 23:33:06
NE

Letica Ivor (Ivan Merz)

28.05.2019. 18:41:05
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument