Turnir
OP VRBOVCA
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
06.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
08.06.2019. ::
Trajanje turnira
08.06.2019. :: - 11.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
VRBOVEC
Broj terena
6
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
ROUND ROBIN 48/32/8
  • Organizator:Teniski klub Vrbovec
  • Adresa: Celine 8a
  • Grad: VRBOVEC
  • Telefon: (095) 9133 698
  • Fax: (01) 2791 293
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: (095) 9133 698
  • Fax:(01) 2791 293
  • E-mail: ivor.koretic@gmail.com

1. Levak Noa (Franjo Punec)
2
04.06.2019. 21:46:59
NE

2. Cerezin Vito (Zagi)
5
02.06.2019. 17:30:56
NE

3. Pasarić Noa (Vulpes)
12
27.05.2019. 17:20:26
NE

4. Mavračić Mauro (Iteam)
18
03.06.2019. 12:29:20
NE

5. Markan Jan (Iteam)
22
04.06.2019. 08:10:58
NE

6. Horvat Juraj (Prelog)
24
04.06.2019. 21:58:58
NE

7. Fattorini Ivan Viggo (Iteam)
34
03.06.2019. 12:26:08
NE

8. Kovačević Niko (Iteam)
52
03.06.2019. 12:28:33
NE

9. MARAKOVIć IVAN (Iteam)
54
03.06.2019. 12:28:09
NE

10. Anđelković Tom (Iteam)
60
05.06.2019. 07:43:09
NE

11. Klisović Roko (Iteam)
62
03.06.2019. 12:26:30
NE

12. Kufner Fabijan (pansko)
65
03.06.2019. 19:52:03
NE

13. Trčak Antun (VII)
69
03.06.2019. 11:33:40
NE

14. Grbić Marko (Zagi)
71
06.06.2019. 10:08:54
NE

15. Palčić Noa (Iteam)
90
03.06.2019. 12:31:30
NE

16. Klepec Luka (Vrbovec)
92
03.06.2019. 22:24:35
NE

17. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
109
05.06.2019. 07:05:42
NE

18. Dvoršek Noa (Iteam)
117
03.06.2019. 12:25:26
NE

19. Šarić Dan (HATK Mladost)
123
05.06.2019. 14:45:33
NE

20. Beljan Jakov Šimun (Ponikve)
127
05.06.2019. 17:48:30
NE

21. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
05.06.2019. 13:32:39
NE

22. Bulatović Karlo Lav (Ponikve)
143
05.06.2019. 12:46:06
NE

23. Ilić Ivano (Iteam)
150
05.06.2019. 17:25:29
NE

24. Samodol Marin (Ponikve)
153
05.06.2019. 13:15:44
NE

25. KODRIć JURAJ (Stars)
157
05.06.2019. 09:58:51
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
2
03.06.2019. 13:30:22
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
05.06.2019. 22:21:08
NE

3. Dragičević Nika (Didon)
12
03.06.2019. 21:08:59
NE

4. Stipčević Zara (Zaprešić)
16
03.06.2019. 16:26:51
NE

5. Šantić Ema (Didon)
24
04.06.2019. 09:00:58
NE

6. Vukoja Rebeka (Medveščak)
28
04.06.2019. 12:38:43
NE

7. Vidan Tara (Zagi)
34
04.06.2019. 14:13:38
NE

8. Balić Helena (Zlatar)
36
04.06.2019. 12:15:39
NE

9. Burić Mia (Vrbovec)
53
05.06.2019. 08:11:59
NE

10. Kordić Lili (Iteam)
61
04.06.2019. 08:11:20
NE

11. Kunac Nika (Movens)
70
04.06.2019. 12:21:29
NE

12. Gojmerac Nina (Futur)
71
04.06.2019. 17:42:54
NE

13. Radavić Naia (Špansko)
87
03.06.2019. 15:48:45
NE

14. Mesarić Nika (Kastav)
89
04.06.2019. 19:46:32
NE

15. Gršić Lana (Zlatar)
103
03.06.2019. 20:53:38
NE

16. Mihalić Marinela (Ogulin)
104
28.03.2019. 12:43:03
NE

17. Hero Mia (Kastav)
110
04.06.2019. 09:08:06
NE

18. Dvoršek Ami (Iteam)
120
03.06.2019. 12:25:42
NE

19. BuŠiĆ Dora (Futur)
136
05.06.2019. 11:13:34
NE

20. Cetina Vita (Iteam)
NEMA
03.06.2019. 12:25:03
NE


Dumbovi Ivan (VII)
14
04.06.2019. 18:29:34
NE

Bo?i?evi Matej (HTK Zagreb)
15
06.06.2019. 08:06:46
NE

Giergia Ela (Zadar 08)
19
06.06.2019. 11:27:29
NE

Bokun Natan (Iteam)
32
05.06.2019. 05:59:10
NE

Kraljevi Sara (Tweener)
60
06.06.2019. 12:36:28
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument