Turnir
OTVORENO GRADSKO PRVENSTVO SPLITA
Kategorija
12
Rang turnira
3
Zadnji dan prijave
05.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
07.06.2019. ::
Trajanje turnira
07.06.2019. :: - 10.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Split
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Split 1950
  • Adresa: Put Firula 18
  • Grad: Split
  • Telefon:
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sanja Milat
  • Tel: 0993013012
  • Fax:
  • E-mail: tksplit1950@gmail.com

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
05.06.2019. 10:45:29
NE

2. Stiblik Dorian (ubievac)
10
05.06.2019. 13:40:26
NE

3. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
04.06.2019. 22:15:31
NE

4. Vilović Antonio (Dalmacijacement)
27
03.06.2019. 20:43:00
NE

5. Erceg Marko (Split 1950)
31
04.06.2019. 11:29:35
NE

6. Sučić Frano (Stobre)
36
19.05.2019. 21:44:59
NE

7. Kraljević Anton (Katela)
50
05.06.2019. 08:02:26
NE

8. Jabuka Anton Marko (Split 1950)
57
05.06.2019. 09:40:53
NE

9. Poljak Lovre (Split 1950)
74
05.06.2019. 07:49:47
NE

10. Mrše Luka (Stobre)
75
02.06.2019. 12:47:05
NE

11. Čotić Teo (Pomak)
84
05.06.2019. 08:26:21
NE

12. KELAVA NOA (Zadar 08)
91
04.06.2019. 12:56:35
NE

13. Nakić Niko (ubievac)
101
05.06.2019. 11:51:17
NE

14. Nakić Vito (ubievac)
119
05.06.2019. 11:47:56
NE

15. Vidović Vranac Mauro (Dalmacijacement)
NEMA
03.06.2019. 20:33:06
NE

16. Bartulović Mateo (Dalmacijacement)
NEMA
05.06.2019. 13:16:10
NE

17. Biuk Ivan (Dalmacijacement)
NEMA
05.06.2019. 13:30:34
NE

18. Banić Luka (Pomak)
NEMA
05.06.2019. 08:52:43
NE


1. Henjak Nika (Zadar 08)
18
04.06.2019. 23:13:24
NE

2. Bilota Manuela (Resnik)
25
04.06.2019. 15:28:34
NE

3. PetkoviĆ Ana (Dubrovnik)
29
03.06.2019. 10:43:14
NE

4. Šerić Lara (Pomak)
33
03.06.2019. 14:07:05
NE

5. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
04.06.2019. 14:23:32
NE

6. Bumbak Nika (Borik)
39
05.06.2019. 12:27:31
NE

7. AljinoviĆ Leona (Split 1950)
45
28.05.2019. 12:30:06
NE

8. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
55
27.05.2019. 16:43:24
NE

9. Babić Kristina (Pomak)
63
23.04.2019. 19:31:17
NE

10. Hrvačić Lana (Resnik)
79
03.06.2019. 13:32:58
NE

11. Marcelić Marija (Zadar 08)
83
05.06.2019. 12:16:18
NE

12. Šimunović Anea (Zadar 08)
85
05.06.2019. 13:41:56
NE

13. Šupe Keira (Šubićevac)
98
05.06.2019. 11:45:08
NE

14. Gudić Ana (Dalmacijacement)
112
05.06.2019. 13:57:47
NE

15. Zorić Lorena (Dalmacijacement)
116
05.06.2019. 08:13:36
NE

16. Kuran Lana (Dalmacijacement)
NEMA
05.06.2019. 10:08:25
NE

17. ZORIčIć LUCIJA (Šubićevac)
NEMA
05.06.2019. 11:43:15
NE

18. Marković Mirta (Dalmacijacement)
NEMA
04.06.2019. 23:39:45
NE

19. Ivas Ema (Dalmacijacement)
NEMA
03.06.2019. 08:40:47
NE


Justi Ema (Zadar 08)
9
06.06.2019. 11:26:34
NE

Terze Bruno (Stobre)
19
06.06.2019. 14:42:04
NE

?everdija Lola (ubievac)
94
05.06.2019. 21:07:01
NE

Brok Elen (Zadar 08)
100
06.06.2019. 12:50:19
NE

Frleta Paula (Zadar 08)
109
06.06.2019. 14:08:07
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument