Turnir
VINDI KUP
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
12.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
15.06.2019. ::
Trajanje turnira
15.06.2019. :: - 18.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Varaždin
Broj terena
7
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK VARTEKS
  • Adresa: Zagrebačka 91 b
  • Grad: Varaždin
  • Telefon: 042 241766, 098
  • Fax: 042 240620
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 098 284754
  • Fax:042 240 602
  • E-mail: tk.varteks@vz.t-com.hr

1. Dumbović Ivan (VII)
14
12.06.2019. 09:42:57
NE

2. Božičević Matej (HTK Zagreb)
15
12.06.2019. 12:56:59
NE

3. Šagovac Erik (Ponikve)
16
12.06.2019. 10:47:21
NE

4. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
17
06.06.2019. 09:37:40
DA

5. Klaričić Niko (Medveak)
20
11.06.2019. 16:07:40
NE

6. Jovanović Ivon (Top Spin)
21
11.06.2019. 20:40:12
NE

7. Horvat Juraj (Prelog)
24
10.06.2019. 22:01:31
NE

8. Bokun Natan (Iteam)
32
12.06.2019. 09:40:50
NE

9. Nadali Niko (Medveak)
35
11.06.2019. 16:07:06
NE

10. Mahmet Jan (Medveak)
43
11.06.2019. 16:06:42
NE

11. Ladić Lukas (Franjo Punec)
44
12.06.2019. 10:00:06
NE

12. Vučić Marc (Novigrad)
45
10.06.2019. 19:58:40
NE

13. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
46
12.06.2019. 11:59:19
NE

14. Čaklović Saša (Medveak)
64
11.06.2019. 16:08:13
NE

15. Klepec Luka (Vrbovec)
92
10.06.2019. 17:18:05
NE

16. Nađ Gabrijel (Franjo Punec)
96
12.06.2019. 13:36:50
NE

17. Rešetar Viktor (Franjo Punec)
121
12.06.2019. 09:59:50
NE

18. Lepen Noa (Franjo Punec)
124
12.06.2019. 10:00:51
NE

19. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
12.06.2019. 13:55:56
NE

20. Domijan Nikola (Iteam)
132
10.06.2019. 20:08:40
NE

21. Šarić Leon (Franjo Punec)
147
12.06.2019. 13:38:43
NE

22. Želežnjak MIhael (Franjo Punec)
NEMA
12.06.2019. 13:37:18
NE


1. Balent Tamara (Prelog)
2
10.06.2019. 22:45:44
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
11.06.2019. 13:27:46
NE

3. Dragičević Nika (Didon)
12
10.06.2019. 18:13:52
NE

4. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
15
06.06.2019. 15:03:56
NE

5. Dunković Dea (Osijek)
23
11.06.2019. 15:59:33
NE

6. Balić Helena (Zlatar)
36
11.06.2019. 08:13:49
NE

7. Likić Lara (Varteks)
41
10.06.2019. 15:22:33
NE

8. Bonovil Ana (San Spin)
64
12.06.2019. 08:23:36
NE

9. Podravac Lucija (Didon)
66
10.06.2019. 15:47:33
NE

10. Božić Emily (Franjo Punčec)
NEMA
12.06.2019. 13:36:29
NE


Brki Karlo (Vinkovci)
6
13.06.2019. 15:51:24
NE

Herceg Jo?ko (HATK Mladost)
138
13.06.2019. 15:10:59
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument