Turnir
OP TK MEDVEŠČAK
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
19.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
21.06.2019. ::
Trajanje turnira
21.06.2019. :: - 24.06.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Medveak Zagreb
  • Adresa: Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (091) 5684 958
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA

1. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
18.06.2019. 12:46:01
NE

2. Bulović Matija (Vulpes)
23
17.06.2019. 16:13:34
NE

3. Kvakan Damjan (Iteam)
35
18.06.2019. 22:07:27
NE

4. Pižurica Beka (Iteam)
43
19.06.2019. 10:01:54
NE

5. Lukić Marko (Poega)
44
18.06.2019. 13:04:59
NE

6. Viduka Noa (VII)
56
18.06.2019. 15:29:30
NE

7. Klaričić Niko (Medveak)
66
18.06.2019. 10:24:52
NE

8. Bokun Natan (Iteam)
83
18.06.2019. 16:54:05
NE

9. Nadali Niko (Medveak)
85
14.06.2019. 14:05:17
NE

10. Burić Karlo (Vrbovec)
90
19.06.2019. 11:12:56
NE

11. Bokun Marko (Iteam)
98
18.06.2019. 16:53:01
NE

12. Puškar Alem (Tweener)
101
18.06.2019. 20:46:14
NE

13. Mahmet Jan (Medveak)
103
14.06.2019. 14:04:02
NE

14. Novaković Roko (HTK Zagreb)
107
18.06.2019. 15:21:19
NE

15. Skenderović Vid (Varteks)
137
18.06.2019. 22:34:22
NE

16. Jelavić Ratko (Split 1950)
153
17.06.2019. 19:43:59
NE

17. Ivandić Andrija (Iteam)
NEMA
18.06.2019. 21:38:14
NE

18. Kallay Jan (Medveak)
NEMA
18.06.2019. 10:27:42
NE

19. Horvat Ivan (Hrvoje)
NEMA
16.06.2019. 14:35:48
NE

20. Bijonda Sven (Chromos-Savica)
NEMA
10.06.2019. 13:38:45
NE

21. Dunović Ivor (Park)
NEMA
03.06.2019. 13:59:39
NE


1. Bedeković Ines (Zagi)
28
18.06.2019. 21:45:56
NE

2. Sikirica Nika (Top Spin)
44
18.06.2019. 13:12:08
NE

3. Stipčević Zara (Zaprešić)
59
18.06.2019. 09:35:31
NE

4. Ćorić Sofija (Vulpes)
62
18.06.2019. 19:38:13
NE

5. Mažuran Lara (Futur)
67
19.06.2019. 08:53:37
NE

6. Ćorković Iva (Ponikve)
72
19.06.2019. 07:55:00
NE

7. Bilić Lea (Zagi)
76
15.06.2019. 23:16:46
NE

8. Pešut Laura (San Spin)
77
18.06.2019. 09:10:35
NE

9. Vukoja Rebeka (Medveščak)
78
14.06.2019. 14:07:03
NE

10. Mišić Mia (Purger)
82
18.06.2019. 14:15:24
NE

11. Šaban Paula (Zagi)
85
19.06.2019. 10:38:52
NE

12. Sunara Nika (Zagi)
93
17.06.2019. 12:20:15
NE

13. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
110
19.06.2019. 06:27:29
NE

14. Burić Mia (Vrbovec)
120
19.06.2019. 10:44:10
NE

15. Božić Iva (Iteam)
122
04.06.2019. 08:01:14
NE

16. Kraljević Sara (Tweener)
131
19.06.2019. 12:16:32
NE

17. Bonovil Ana (San Spin)
136
16.06.2019. 18:57:04
NE

18. Kordić Kalina (Tweener)
145
17.06.2019. 20:26:31
NE

19. Glogolja Nola (Tweener)
166
19.06.2019. 08:32:29
NE

20. Maslać Dora (Medveščak)
190
14.06.2019. 14:04:32
NE

21. Jurković Petra (HTK Zagreb)
202
19.06.2019. 11:43:28
NE

22. Palić Lena (HATK Mladost)
208
19.06.2019. 11:16:56
NE

23. FUTIVIć DORA (VIŽI)
264
18.06.2019. 22:35:29
NE

24. Štajcar Anja (Varteks)
NEMA
18.06.2019. 09:12:08
NE

25. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
18.06.2019. 12:07:45
NE

26. Dirnbek Karin (Samobor 1890)
NEMA
18.06.2019. 10:34:19
DA


Vidan Tara (Zagi)
90
20.06.2019. 00:05:45
NE

Bali Helena (Zlatar)
94
18.06.2019. 22:32:10
NE

?aklovi Sa?a (Medveak)
142
16.06.2019. 17:18:08
NE

Sindi?i Katarina (Medveak)

19.06.2019. 23:03:32
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument