Turnir
SENIORSKO PRVENSTVO HRVATSKE
Kategorija
S
Rang turnira
1
Zadnji dan prijave
25.06.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
29.06.2019. ::
Trajanje turnira
29.06.2019. :: - 04.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemljani
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK FRANJO PUNEC
  • Adresa: TENISKI PARK 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: 040 312 186
  • Fax: 040 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 068 706 157
  • Fax:040 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Kostić Ferček Maks (Varadin 1181)
1
23.06.2019. 05:13:33
NE

2. Ban Ivan Karlo (Ogulin)
2
17.06.2019. 07:01:04
NE

3. Šarunić Anton (Opatija)
4
23.06.2019. 12:47:55
NE

4. Žeželj Nikola (Vulpes)
8
24.06.2019. 12:52:13
NE

5. Košćec Juraj (Varteks)
9
25.06.2019. 06:46:21
NE

6. Martinović Mateo (Kvarner)
13
14.06.2019. 17:55:10
NE

7. Barun Božo (Resnik)
14
21.06.2019. 05:25:46
NE

8. Dizdarević Tin (Zagi)
18
15.06.2019. 11:32:25
NE

9. Ilić Marko (Zagi)
19
29.05.2019. 19:24:01
NE

10. Piper Nikola (Osijek)
21
18.06.2019. 20:58:26
NE

11. Marić Filip (Iteam)
22
18.06.2019. 19:58:15
NE

12. Šimunović Dominik (Chromos-Savica)
25
23.06.2019. 17:46:16
NE

13. Antonić Tin (Tweener)
26
21.06.2019. 12:11:06
NE

14. Kranjčević Andro (Opatija)
27
23.06.2019. 21:02:58
NE

15. Žimbrek-Turković Gašpar (HTK Zagreb)
31
23.06.2019. 21:42:54
NE

16. Baković Tin (Samobor 1890)
32
11.06.2019. 15:50:39
NE

17. Galić Marko (HTK Zagreb)
37
21.06.2019. 11:43:45
NE

18. Zlatar Teodor (Franjo Punec)
41
19.06.2019. 09:01:04
NE

19. Suevich Karlo (Chromos-Savica)
42
06.05.2019. 11:31:24
NE

20. Vidović Luka (Varteks)
45
06.05.2019. 14:25:42
NE

21. Krstanović Josip (Samobor 1890)
49
17.06.2019. 13:18:56
NE

22. Marić Robert (Chromos-Savica)
50
23.06.2019. 19:06:30
NE

23. Vidak Antun (Libertas)
59
22.06.2019. 13:49:29
NE

24. Zorović Dominic (Kvarner)
62
24.06.2019. 12:29:02
NE

25. Jurković Marin (Top Spin)
71
24.06.2019. 15:47:36
NE

26. Divković Karlo (HTK Zagreb)
79
25.06.2019. 10:16:12
NE

27. Gadžić Davor (Osijek)
84
24.06.2019. 15:36:38
NE

28. Podvinski Tomislav (Ponikve)
95
24.06.2019. 06:59:38
NE

29. Draganja Tomislav (Donji Miholjac)
100
25.06.2019. 11:55:13
NE

30. Franov Lovro (Tweener)
101
24.06.2019. 08:48:38
NE

31. Rodić Luka (Kvarner)
104
21.06.2019. 10:11:10
NE

32. Zgombić Fran zvonimir (HTK Zagreb)
115
16.06.2019. 09:41:10
NE

33. Tonejc Vito (HATK Mladost)
125
24.06.2019. 16:13:27
NE

34. Orešković Vedran (Medveak)
142
24.06.2019. 06:55:07
NE

35. Katanec Antun (Top Spin)
148
24.06.2019. 11:40:19
NE

36. Gušćić Sandro (Osijek)
150
23.06.2019. 19:44:09
NE

37. Veselić Luka (HATK Mladost)
152
18.06.2019. 19:07:04
NE

38. Balaž Matija (Franjo Punec)
166
25.06.2019. 11:54:20
NE

39. Stepanić Patrik (HTK Zagreb)
168
24.06.2019. 18:36:43
NE

40. Ninčević Luka (Dalmacija)
193
21.06.2019. 16:40:16
NE

41. Levar Ivan (Ponikve)
234
24.06.2019. 18:49:02
NE

42. Jerolimov Josip (HTK Zagreb)
245
18.06.2019. 21:52:26
NE

43. Varga Matko (Feniks)
258
20.06.2019. 20:00:18
NE

44. Stebbings Michael robin (Tweener)
261
21.06.2019. 12:10:33
NE

45. Herceg Josip (Futur)
278
08.06.2019. 16:22:15
NE

46. Gašparović Robert (HATK Mladost)
293
05.06.2019. 11:01:19
NE

47. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
NEMA
26.04.2019. 08:36:43
NE

48. Ontl Alen (Sirela)
NEMA
19.06.2019. 22:34:05
NE

49. Miškić Ivan (Osijek)
NEMA
22.05.2019. 21:08:55
NE

50. Furjan Kralj Martin (Tweener)
NEMA
21.06.2019. 12:11:28
NE

51. REZO JURE (Park)
NEMA
21.06.2019. 17:14:59
NE

52. Trcak Matija (Hrvoje)
NEMA
24.06.2019. 10:58:10
NE


1. Lukas Tena (Kaštela)
MR5
20.06.2019. 12:39:18
NE

2. Mašić Laura (Top Spin)
1
17.06.2019. 19:28:37
NE

3. Svetec Nika (Varaždin 1181)
2
21.06.2019. 06:40:05
NE

4. Wurth Tara (Iteam)
3
20.06.2019. 11:00:32
NE

5. Marić Greta (Iteam)
4
23.06.2019. 12:55:43
NE

6. Ružić Antonia (Franjo Punčec)
5
23.06.2019. 09:39:26
NE

7. Mukić Ana (Varaždin 1181)
6
11.06.2019. 14:35:19
NE

8. Hunčak Kornelia (Opatija)
7
11.06.2019. 13:39:02
NE

9. Duić Plumtree Katarina (Split 1950)
9
25.06.2019. 10:08:13
NE

10. Pavković Marina (Split 1950)
11
08.04.2019. 16:00:01
NE

11. Vukičević Klara (Pomak)
15
25.06.2019. 13:08:04
NE

12. Hraščanec Lara (Varteks)
18
24.06.2019. 21:07:12
NE

13. Habeković Ita (HTK Zagreb)
21
28.04.2019. 20:14:12
NE

14. Hunčak Daniela (Opatija)
23
11.06.2019. 13:59:14
NE

15. Cipetić Renata (Kaštela)
24
19.06.2019. 23:24:23
NE

16. Sindičić Franka Antonia (Ogulin)
25
23.06.2019. 12:36:34
NE

17. Šunjić Neli (HTK Zagreb)
29
06.06.2019. 11:06:54
NE

18. Faj Lucija (Olimpija Osijek 1984)
31
08.05.2019. 23:22:18
NE

19. Pintar Lorena (Ponikve)
35
26.06.2019. 07:47:40
NE

20. Šarić Lucia (Dalmacija)
36
23.06.2019. 15:13:13
NE

21. Škegro Marina (Zagi)
40
10.06.2019. 13:29:23
NE

22. Grulović Lara (Medveščak)
42
24.06.2019. 06:53:35
NE

23. Šumak Liv (HATK Mladost)
46
25.06.2019. 11:29:24
NE

24. Crnolatac Nataša (Zagi)
47
23.06.2019. 12:09:23
NE

25. Jurković Lea (Futur)
49
08.06.2019. 16:16:54
NE

26. Mamić Matea (Dalmacijacement)
50
21.06.2019. 11:21:09
NE

27. Sindičić Dora (Medveščak)
52
09.05.2019. 12:28:40
NE

28. Hunčak Renata (Opatija)
60
11.06.2019. 13:56:20
NE

29. Ruter Ema (Futur)
69
08.06.2019. 16:18:13
NE

30. Maričić Mirjam (HTK Zagreb)
71
24.06.2019. 16:45:00
NE

31. Zalukar Sara (Zagi)
76
17.06.2019. 10:22:18
NE

32. Milas Katja (Futur)
NEMA
08.06.2019. 16:17:36
NE

33. Čopčić Ena (Vinkovci)
NEMA
25.06.2019. 11:04:14
NE

34. Zelić Iva (Zagi)
NEMA
17.06.2019. 10:23:29
NE

35. Granić Petra (HATK Mladost)
NEMA
24.06.2019. 16:24:37
NE

36. Babić Ivana (HATK Mladost)
NEMA
24.06.2019. 15:50:56
NE

37. Mohač Borna (Ponikve)
NEMA
21.06.2019. 18:11:18
NE

38. Kožić Iva (HTK Zagreb)
NEMA
22.06.2019. 12:48:48
NE

39. Ugarković Frana (Kvarner)
NEMA
22.06.2019. 17:13:53
NE

40. Žužul Katarina (Top Spin)
NEMA
23.06.2019. 06:24:44
NE


?eravi Maja (Pomak)

20.06.2019. 18:06:34
NE


TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

TURNIR KVALIFIKACIJE - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniorke
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - seniori
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI
Preuzmite dokument