Turnir
OP VELIKE GORICE
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
01.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
03.07.2019. ::
Trajanje turnira
03.07.2019. :: - 05.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Velika Gorica
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Iteam Velika Gorica
  • Adresa: Kralja Stjepana Tomaševića 21
  • Grad: Velika Gorica
  • Telefon: (091) 3344 031
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Miha Troha
  • Tel: (091) 3344 031
  • Fax:00000000
  • E-mail: tk.iteam.vg@gmail.com

1. Markan Jan (Iteam)
22
29.06.2019. 16:58:55
NE

2. Rosenzweig Borna Filip (Top Spin)
46
30.06.2019. 16:43:13
NE

3. Brozović Deni (Ogulin)
48
01.07.2019. 10:31:57
NE

4. MARAKOVIć IVAN (Iteam)
54
28.06.2019. 16:00:17
NE

5. Tavić Ivano Luka (akovo)
59
21.06.2019. 10:28:33
NE

6. Anđelković Tom (Iteam)
60
28.06.2019. 06:38:27
NE

7. Mesarić Borna (Terra)
68
30.06.2019. 08:08:22
NE

8. Petrušić Dominik (Ogulin)
80
01.07.2019. 10:32:03
NE

9. Ferega Luka (Iteam)
89
25.06.2019. 07:12:32
NE

10. Palčić Noa (Iteam)
90
28.06.2019. 16:00:45
NE

11. Klepec Luka (Vrbovec)
92
01.07.2019. 12:31:40
NE

12. Buhovac Ivan Bazilije (Iteam)
109
29.06.2019. 08:00:00
NE

13. Šarić Niko (Futur)
112
30.06.2019. 13:00:38
NE

14. Dvoršek Noa (Iteam)
117
28.06.2019. 15:59:11
NE

15. Bojić Boris (Movens)
122
30.06.2019. 10:36:24
NE

16. Šarić Dan (HATK Mladost)
123
29.06.2019. 12:12:38
NE

17. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
30.06.2019. 20:19:58
NE

18. Domijan Nikola (Iteam)
132
29.06.2019. 09:11:59
NE

19. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
138
01.07.2019. 07:31:31
NE

20. Bulatović Karlo Lav (Ponikve)
143
01.07.2019. 08:26:25
NE

21. Ilić Ivano (Iteam)
150
28.06.2019. 15:59:50
NE

22. Samodol Marin (Ponikve)
153
30.06.2019. 09:56:07
NE

23. Tengizov Abdullah (Iteam)
NEMA
29.06.2019. 07:59:06
DA

24. Sudar Tristan (Medveak)
NEMA
29.06.2019. 16:59:53
NE

25. Tomčić Ivan (Iteam)
NEMA
28.06.2019. 06:02:53
NE

26. Šilipetar Fran (Iteam)
NEMA
29.06.2019. 07:59:25
NE


1. Kordić Lili (Iteam)
61
29.06.2019. 07:59:43
NE

2. Mihalić Marinela (Ogulin)
104
01.07.2019. 11:03:18
NE

3. Dvoršek Ami (Iteam)
120
30.06.2019. 12:25:42
NE


Dubove?ak Jakov (Iteam)
51
01.07.2019. 11:39:23
NE

Drempeti Dora (Iteam)
76
01.07.2019. 09:34:02
NE

Gr?i Lana (Zlatar)
103
01.07.2019. 11:01:31
NE

Murgi? Maja (Iteam)
119
01.07.2019. 09:33:51
NE

Grdini Lovro (Iteam)
156
01.07.2019. 09:42:51
NE

Frkovi Bla? (Iteam)
160
01.07.2019. 09:42:36
NE