Turnir
OP TK PREČKO
Kategorija
14
Rang turnira
4
Zadnji dan prijave
03.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
05.07.2019. ::
Trajanje turnira
05.07.2019. :: - 08.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
5
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Preko Zagreb
  • Adresa: Dekanići bb
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (01) 3885 495
  • Fax: (01) 3885 495
  • WiFi:DA

1. Nazarov Abbas (Iteam)
12
02.07.2019. 22:55:17
NE

2. Kopić Ilija (Vinkovci)
27
30.06.2019. 10:22:25
NE

3. Jamić Jurica (Movens)
28
03.07.2019. 08:39:33
NE

4. Sabolić Dominik (Didon)
34
01.07.2019. 08:22:15
NE

5. Kvakan Damjan (Iteam)
35
02.07.2019. 09:12:50
NE

6. Zlatevski Leon (HATK Mladost)
36
02.07.2019. 17:09:03
NE

7. Slivar Lukas (Zagi)
39
01.07.2019. 11:38:12
NE

8. Pižurica Beka (Iteam)
43
03.07.2019. 09:40:17
NE

9. Marić Hrvoje (Ponikve)
57
01.07.2019. 11:06:10
NE

10. Šagovac Erik (Ponikve)
60
30.06.2019. 19:47:11
NE

11. Štih Luka (Tweener)
81
03.07.2019. 03:35:21
NE

12. Bokun Natan (Iteam)
83
02.07.2019. 11:14:35
NE

13. Burić Karlo (Vrbovec)
90
02.07.2019. 12:17:29
NE

14. Bokun Marko (Iteam)
98
02.07.2019. 11:14:14
NE

15. Puškar Alem (Tweener)
101
27.06.2019. 08:47:53
NE

16. Kreković Filip (Movens)
104
02.07.2019. 15:16:53
NE

17. Halambek Jakov (Rally)
116
01.07.2019. 09:34:33
NE

18. Dražetić Juraj (Iteam)
118
03.07.2019. 10:49:43
NE

19. Pupić Martin (HTK Zagreb)
174
03.07.2019. 05:48:05
NE

20. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
226
02.07.2019. 17:44:54
NE

21. Dunović Ivor (Park)
NEMA
11.06.2019. 19:22:55
NE

22. Kovačević Marko (HATK Mladost)
NEMA
03.07.2019. 10:07:36
NE

23. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
02.07.2019. 17:24:22
NE


1. Brnić Maja (Iteam)
12
01.07.2019. 16:37:45
NE

2. Stojanović Sara (Iteam)
19
02.07.2019. 11:29:43
NE

3. Miljanić Lucija (Ponikve)
23
03.07.2019. 06:05:14
NE

4. Balent Tamara (Prelog)
24
01.07.2019. 08:19:04
NE

5. Turčić Lucija (Iteam)
25
03.07.2019. 10:49:22
NE

6. Bedeković Ines (Zagi)
28
01.07.2019. 13:32:10
NE

7. Rastočić Lucija (Zagi)
32
30.06.2019. 19:02:25
NE

8. Les Mihaela (Zagi)
49
30.06.2019. 04:02:53
NE

9. Majoli Peskar Nika (Top Spin)
58
29.06.2019. 09:24:13
NE

10. Stipčević Zara (Zaprešić)
59
28.06.2019. 09:45:04
NE

11. Giergia Ela (Zadar 08)
65
02.07.2019. 20:59:17
NE

12. Lebo Lea (Zaprešić)
66
01.07.2019. 16:32:02
NE

13. Ćorković Iva (Ponikve)
72
01.07.2019. 20:15:48
NE

14. Bilić Lea (Zagi)
76
01.07.2019. 08:20:01
NE

15. Mišić Mia (Purger)
82
03.07.2019. 12:44:41
NE

16. Vidan Tara (Zagi)
90
29.06.2019. 21:27:05
NE

17. Šimić Ana (Franjo Punčec)
92
03.07.2019. 10:24:47
NE

18. Balić Helena (Zlatar)
94
27.06.2019. 08:31:56
NE

19. Crnković Tara antonia (Pro Junior)
110
01.07.2019. 10:36:07
NE

20. Burić Mia (Vrbovec)
120
02.07.2019. 12:18:57
NE

21. Šurija Kiara (HATK Mladost)
181
03.07.2019. 09:59:47
NE

22. Palić Lena (HATK Mladost)
208
03.07.2019. 07:35:08
NE

23. Dirnbek Karin (Samobor 1890)
NEMA
02.07.2019. 11:02:13
DA

24. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
03.07.2019. 09:25:36
NE

25. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
03.07.2019. 11:33:15
NE


Bukvi Lana (Samobor 1890)
95
04.07.2019. 12:01:21
NE

Jurkovi Petra (HTK Zagreb)
202
04.07.2019. 12:12:59
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 14 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 14 god.
Preuzmite dokument