Turnir
LIMONA CUP
Kategorija
12
Rang turnira
2
Zadnji dan prijave
10.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
12.07.2019. ::
Trajanje turnira
12.07.2019. :: - 15.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zadar
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK ZADAR 08
  • Adresa: SutomiÅ¡ka 1
  • Grad: Zadar
  • Telefon: (023) 334 859
  • Fax: (023) 334 859
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
    Sandra Krneta
  • Tel: 091 564 3024
  • Fax:(023) 334 859
  • E-mail: tkzadar08@gmail.com

1. Markovina Duje (Split 1950)
1
09.07.2019. 12:47:50
NE

2. Kukrika Matej (Tweener)
7
09.07.2019. 16:36:56
NE

3. Sikirica Matej (Split 1950)
8
09.07.2019. 11:49:13
NE

4. Stiblik Dorian (Šubiæevac)
10
09.07.2019. 10:51:04
NE

5. Å prung Juraj (Dalmacijacement)
11
05.07.2019. 17:48:40
NE

6. JutreÅ a Hrvoje (Tweener)
13
09.07.2019. 09:37:16
NE

7. Božičević Matej (HTK Zagreb)
15
08.07.2019. 05:51:23
NE

8. Terze Bruno (Stobreè)
19
10.07.2019. 05:16:06
NE

9. Horvat Juraj (Prelog)
24
10.07.2019. 05:31:42
NE

10. Puhanić Emanuel (Našice)
25
08.07.2019. 08:22:03
NE

11. Erceg Marko (Split 1950)
31
09.07.2019. 11:48:04
NE

12. Sučić Frano (Stobreè)
36
08.07.2019. 06:18:15
NE

13. Kraljević Anton (Kaštela)
50
10.07.2019. 06:51:29
NE

14. Å arić Ivano (Stobreè)
61
27.06.2019. 18:28:41
NE

15. Angelini Marco (Split 1950)
72
05.07.2019. 18:56:23
NE

16. Palčić Noa (Iteam)
90
09.07.2019. 04:36:11
NE

17. Nakić Niko (Šubiæevac)
101
08.07.2019. 14:08:16
NE

18. Dvoršek Noa (Iteam)
117
09.07.2019. 04:35:45
NE

19. Nakić Vito (Šubiæevac)
119
08.07.2019. 14:05:46
NE

20. Samodol Marin (Ponikve)
153
10.07.2019. 12:19:24
NE

21. Grdinić Lovro (Iteam)
156
06.07.2019. 14:56:16
NE

22. KODRIć JURAJ (Stars)
157
04.06.2019. 22:28:44
NE

23. Knežević Jan (Medvešèak)
NEMA
10.07.2019. 08:46:44
NE

24. NEKOVIć AFAN (Makarska rivijera)
NEMA
10.07.2019. 05:46:27
DA

25. Diklić Rok (Zadar 08)
NEMA
08.07.2019. 09:07:35
NE

26. GARVANOVIć DARIO (Zadar 08)
NEMA
08.07.2019. 09:11:46
NE

27. GAÅ¡PEROV TONćI (Šubiæevac)
NEMA
08.07.2019. 14:10:13
NE

28. Kolić Dominik (Ogulin)
NEMA
08.07.2019. 18:51:46
NE


1. ŠkokiĆ Petra (Resnik)
6
09.07.2019. 06:15:23
NE

2. Joha-Bilić Astrid (Zadar 08)
7
05.07.2019. 16:18:59
NE

3. Justić Ema (Zadar 08)
9
08.07.2019. 09:06:41
NE

4. Dobrić Marta (Šubićevac)
10
06.07.2019. 11:50:06
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
12
06.07.2019. 05:20:03
NE

6. Henjak Nika (Zadar 08)
18
09.07.2019. 11:51:01
NE

7. Giergia Ela (Zadar 08)
19
05.07.2019. 16:18:36
NE

8. Dunković Dea (Osijek)
23
02.07.2019. 06:27:48
NE

9. Šantić Ema (Didon)
24
08.07.2019. 09:31:36
NE

10. Tomaš Tia (Makarska rivijera)
26
06.07.2019. 11:20:53
NE

11. Munivrana Mia (Dalmacijacement)
38
10.07.2019. 11:55:42
NE

12. Likić Lara (Varteks)
41
08.07.2019. 06:52:01
NE

13. Asanović Lena (Dalmacijacement)
49
08.07.2019. 11:15:43
NE

14. Kajtazi Lorenca (Stobreč)
55
01.07.2019. 17:40:13
NE

15. Serdarević Ema (Zadar 08)
57
08.07.2019. 09:07:08
NE

16. Kordić Lili (Iteam)
61
09.07.2019. 09:32:42
NE

17. Baki Nika (Pećine)
72
08.07.2019. 07:17:15
NE

18. Pereža Laura Chiara (Resnik)
73
08.07.2019. 09:55:31
NE

19. Laušić Lucija (Movens)
74
08.07.2019. 10:25:39
NE

20. Vukić Klara (Zadar 08)
80
08.07.2019. 15:11:13
NE

21. Marcelić Marija (Zadar 08)
83
09.07.2019. 12:24:11
NE

22. Šimunović Anea (Zadar 08)
85
09.07.2019. 13:48:55
NE

23. Kovačić Sofia (Pećine)
96
09.07.2019. 19:35:41
NE

24. Grgić Elena (Kvarner)
101
10.07.2019. 08:32:50
NE

25. Gršić Lana (Zlatar)
103
16.06.2019. 12:03:27
NE

26. JOKOVIć LEA (Borik)
105
17.06.2019. 10:03:34
NE

27. Kežman Lana (Movens)
106
08.07.2019. 12:10:15
NE

28. Runje Tea (Vulpes)
108
05.07.2019. 07:04:58
NE

29. Frleta Paula (Zadar 08)
109
09.07.2019. 13:56:53
NE

30. OOSTERHUIS TINEKE ZORA (Šubićevac)
124
08.07.2019. 14:03:24
NE

31. Mrva skoblar Milla (Zadar 08)
127
08.07.2019. 09:08:05
NE

32. Franić Nora (Iteam)
139
06.07.2019. 14:57:00
NE

33. BACCI LAURA (Zadar 08)
NEMA
08.07.2019. 09:00:26
NE

34. KARDUM LARA (Borik)
NEMA
14.06.2019. 14:31:38
NE

35. ŠARIć MIA (Dalmacija)
NEMA
10.07.2019. 08:33:09
NE

36. LJOKA ISABEL (Dalmacija)
NEMA
26.06.2019. 06:06:49
NE

37. Humski Lara (Kvarner)
NEMA
01.07.2019. 14:54:53
NE

38. KRIÅ¡TO MAGDALENA (Dalmacija)
NEMA
09.07.2019. 10:50:46
NE

39. Mustać Ema (Zadar 08)
NEMA
08.07.2019. 09:08:27
NE

40. ZORIčIć LUCIJA (Šubićevac)
NEMA
08.07.2019. 14:01:18
NE

41. GOSTIJANOVIć RITA (Šubićevac)
NEMA
09.07.2019. 13:18:30
NE

42. Pešut Kate (Iteam)
NEMA
09.07.2019. 11:57:14
NE



GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - djevojčice do 12 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - dječaci do 12 god.
Preuzmite dokument