Turnir
OP TK MEDVEŠČAK
Kategorija
16
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
10.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
12.07.2019. ::
Trajanje turnira
12.07.2019. :: - 15.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ZAGREB
Broj terena
4
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:TK Medveak Zagreb
  • Adresa: Schlosserove stube 2
  • Grad: ZAGREB
  • Telefon: (091) 5684 958
  • Fax: 00000000
  • WiFi:DA

1. Nikolić Erik (Purger)
6
08.07.2019. 17:49:31
NE

2. Jančić Daniel (San Spin)
28
09.07.2019. 19:46:05
NE

3. Djokić Stefan (Bale)
36
10.07.2019. 04:48:28
NE

4. Štabek Domagoj (Terra)
41
08.07.2019. 15:24:38
NE

5. Karačić Vilim (Terra)
46
10.07.2019. 10:22:04
NE

6. Jamić Jurica (Movens)
47
10.07.2019. 05:43:07
NE

7. Maričić Lovro (Top Spin)
54
18.06.2019. 13:42:50
NE

8. Marić Vid (Top Spin)
79
08.07.2019. 07:02:07
NE

9. ŠunjiĆ Maxi (HTK Zagreb)
94
25.06.2019. 13:41:33
NE

10. Miniri Edvin (Victoria)
105
10.07.2019. 09:18:56
NE

11. Obućina Maks (Hrvoje)
147
05.07.2019. 19:22:09
NE

12. Horvat Vito (Top Spin)
158
08.07.2019. 07:01:12
NE

13. Martinović Fran (Hrvoje)
164
10.07.2019. 09:51:23
NE

14. Šupih-kvaternik Vid (Top Spin)
170
10.07.2019. 07:25:31
NE

15. Petrović Jakov (Top Spin)
NEMA
10.07.2019. 07:05:32
NE

16. Srabinec Antonio (Vrbovec)
NEMA
10.07.2019. 05:10:05
NE

17. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
10.07.2019. 04:49:57
NE

18. Kallay Jan (Medveak)
NEMA
09.07.2019. 08:41:10
NE

19. Golem Marko (Medveak)
NEMA
09.07.2019. 08:25:23
NE

20. Michurin Egor (Rukavac)
NEMA
24.06.2019. 16:25:23
DA


1. Vlainić Tani (Iteam)
3
09.07.2019. 22:45:29
NE

2. Derniković Ria (Iteam)
10
09.07.2019. 22:43:10
NE

3. Marnika Angela (Dalmacija)
17
10.07.2019. 10:59:49
NE

4. Kovačić Valentina (Prečko)
29
10.07.2019. 06:36:24
NE

5. Ivković Luna (Iteam)
30
09.07.2019. 22:42:23
NE

6. Stojanović Sara (Iteam)
36
10.07.2019. 07:14:27
NE

7. Bedeković Ines (Zagi)
47
08.07.2019. 09:10:40
NE

8. Tomić Lorena (Terra)
48
10.07.2019. 07:45:42
NE

9. Rastočić Lucija (Zagi)
65
09.07.2019. 10:28:26
NE

10. Žufić Mia (Bale)
79
10.07.2019. 04:50:49
NE

11. Bilić Lea (Zagi)
85
09.07.2019. 11:08:38
NE

12. Mišić Mia (Purger)
92
08.07.2019. 15:38:33
NE

13. Medić Kata (Terra)
95
09.07.2019. 21:10:03
NE

14. Živković Laura (Iteam)
100
09.07.2019. 22:44:52
NE

15. Fuček Korina (Koprivnica)
114
10.07.2019. 07:46:15
NE

16. Vratović Agata (Bale)
126
10.07.2019. 04:50:17
NE

17. Vranić Nina (HTK Zagreb)
148
01.07.2019. 20:09:53
NE

18. ďż˝mit Rafaela (Medveščak)
NEMA
10.07.2019. 12:45:02
NE


Kopi Ilija (Vinkovci)
49
11.07.2019. 05:51:56
NE

Dr?ani Doris (Iteam)
55
10.07.2019. 13:38:13
NE

Nerali Luka (Ogulin)
61
10.07.2019. 06:11:27
NE

Buri Karlo (Vrbovec)
100
11.07.2019. 11:46:58
NE


GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniorke do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - POJEDINAČNO - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument

GLAVNI TURNIR - PAROVI - juniori do 16 god.
Preuzmite dokument