Turnir
OP TK PONIKVE
Kategorija
14
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
17.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
19.07.2019. ::
Trajanje turnira
19.07.2019. :: - 22.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
Zagreb
Broj terena
8
Podloga
Zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
  • Organizator:Tenis Klub Ponikve
  • Adresa: Kozjačka 50
  • Grad: Zagreb
  • Telefon: +385 1 34 64 836
  • Fax:
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 091 3464 836
  • Fax:01 3464 836
  • E-mail: tkponikve@tkponikve.hr

1. Karačić Vilim (Terra)
21
16.07.2019. 19:02:02
NE

2. Horvatić Max Ivan (Ponikve)
22
15.07.2019. 12:53:26
NE

3. Maričić Lovro (Top Spin)
25
13.07.2019. 07:25:51
NE

4. Jamić Jurica (Movens)
28
15.07.2019. 05:53:41
NE

5. Bradvić Marko (Gem)
30
17.07.2019. 11:31:23
NE

6. Neralić Luka (Ogulin)
37
16.07.2019. 09:31:51
NE

7. Pižurica Beka (Iteam)
43
17.07.2019. 13:30:11
NE

8. Lukić Marko (Poega)
44
17.07.2019. 03:43:20
NE

9. Marić Hrvoje (Ponikve)
57
16.07.2019. 11:39:00
NE

10. Šagovac Erik (Ponikve)
60
16.07.2019. 21:34:08
NE

11. Štih Luka (Tweener)
81
12.07.2019. 15:34:35
NE

12. Bokun Natan (Iteam)
83
16.07.2019. 11:31:53
NE

13. Burić Karlo (Vrbovec)
90
17.07.2019. 05:20:42
NE

14. Bokun Marko (Iteam)
98
16.07.2019. 11:31:32
NE

15. Kreković Filip (Movens)
104
15.07.2019. 06:32:54
NE

16. Tronšek Marko (Hrvoje)
246
17.07.2019. 09:24:38
NE

17. Šestan Antonio (Bale)
NEMA
17.07.2019. 09:03:10
NE

18. Srabinec Luka (Vrbovec)
NEMA
16.07.2019. 19:24:15
NE


1. Stojanović Sara (Iteam)
19
17.07.2019. 08:26:57
NE

2. Balent Tamara (Prelog)
24
16.07.2019. 16:56:47
NE

3. Bedeković Ines (Zagi)
28
14.07.2019. 07:41:19
NE

4. Les Mihaela (Zagi)
49
17.07.2019. 09:39:50
NE

5. Dragičević Nika (Didon)
52
15.07.2019. 10:23:22
NE

6. Stipčević Zara (Zaprešić)
59
15.07.2019. 12:07:06
NE

7. Radošević Lea (Dalmacijacement)
60
17.07.2019. 11:35:56
NE

8. Lebo Lea (Zaprešić)
66
15.07.2019. 12:44:55
NE

9. Žufić Mia (Bale)
71
17.07.2019. 09:04:01
NE

10. Bilić Lea (Zagi)
76
15.07.2019. 17:56:39
NE

11. Vukoja Rebeka (Medveščak)
78
16.07.2019. 10:57:27
NE

12. Sejdinović Tania (Bale)
81
17.07.2019. 09:02:43
NE

13. Sunara Nika (Zagi)
93
16.07.2019. 09:15:25
NE

14. Burić Mia (Vrbovec)
120
17.07.2019. 05:22:28
NE

15. Božić Iva (Iteam)
122
09.07.2019. 16:50:04
NE

16. Vratović Agata (Bale)
137
17.07.2019. 09:03:25
NE

17. Šoda Tea (Futur)
160
12.07.2019. 07:18:39
NE

18. Janko Lora (Bale)
197
17.07.2019. 09:02:20
NE

19. Palić Lena (HATK Mladost)
208
15.07.2019. 20:29:25
NE

20. JANčIKOVIć IKA (Zagi)
NEMA
16.07.2019. 17:59:56
NE

21. JANčIKOVIć JANA (Zagi)
NEMA
16.07.2019. 18:01:05
NE


Rasto?i Lucija (Zagi)
32
15.07.2019. 08:08:08
NE

Bali Helena (Zlatar)
94
17.07.2019. 22:20:16
NE