Turnir
OP TK FRANJO PUNČEC
Kategorija
12
Rang turnira
5
Zadnji dan prijave
17.07.2019. 14:00:00
Kvalifikacije
20.07.2019. ::
Trajanje turnira
20.07.2019. :: - 22.07.2019
SEZONA 2019
Mjesto održavanja
ČAKOVEC
Broj terena
8
Podloga
zemlja
Broj igrača - Kv/GT/P (M/Ž)
ROUND ROBIN
  • Organizator:TK Franjo Punec akovec
  • Adresa: Teniski park 1
  • Grad: ČAKOVEC
  • Telefon: (040) 312 186
  • Fax: (040) 314 176
  • WiFi:DA
  • Osoba zadužena za prijave i kontrolu prispjeća prijava:
  • Tel: 098706157
  • Fax:(040) 314 176
  • E-mail: puncectenis@gmail.com

1. Aiassa Mattia (Vodnjan-Dignano)
17
16.07.2019. 13:17:54
DA

2. Horvat Juraj (Prelog)
24
16.07.2019. 08:14:46
NE

3. Hainš Domagoj (Tweener)
37
16.07.2019. 09:32:44
NE

4. Mesarić Borna (Terra)
68
16.07.2019. 19:02:45
NE

5. YMERI DASAR (VII)
81
17.07.2019. 07:57:00
NE

6. Nađ Gabrijel (Franjo Punec)
96
16.07.2019. 17:59:21
NE

7. Šimek Noa (Varteks)
106
13.07.2019. 14:35:34
NE

8. Dvoršek Noa (Iteam)
117
17.07.2019. 11:05:19
NE

9. Rešetar Viktor (Franjo Punec)
121
16.07.2019. 18:00:13
NE

10. Šarić Dan (HATK Mladost)
123
06.07.2019. 16:10:14
NE

11. Beljan Jakov Šimun (Ponikve)
127
17.07.2019. 10:57:53
NE

12. Vrbnjak Mislav (Vrbovec)
128
16.07.2019. 13:08:44
NE

13. Herceg JoŠko (HATK Mladost)
138
16.07.2019. 17:39:17
NE

14. Gačić Ivor (Karlovac)
140
17.07.2019. 11:23:53
NE

15. Bulatović Karlo Lav (Ponikve)
143
16.07.2019. 11:03:27
NE

16. Šarić Leon (Franjo Punec)
147
16.07.2019. 17:59:46
NE

17. Ilić Ivano (Iteam)
150
16.07.2019. 11:32:31
NE

18. Samodol Marin (Ponikve)
153
15.07.2019. 09:46:11
NE

19. Sudar Tristan (Medveak)
NEMA
15.07.2019. 16:20:26
NE

20. Novaković Niko (HTK Zagreb)
NEMA
15.07.2019. 09:08:28
NE

21. Alić Ivano (Karlovac)
NEMA
17.07.2019. 11:08:29
NE

22. Banović Dominik (Smrikve)
NEMA
12.07.2019. 13:04:25
NE


1. Balić Helena (Zlatar)
36
16.07.2019. 20:27:16
NE

2. Likić Lara (Varteks)
41
15.07.2019. 15:13:45
NE

3. Resanović Nela (Samobor 1890)
48
16.07.2019. 08:40:40
NE

4. Ivković Paula (Top Spin)
58
16.07.2019. 07:03:42
NE

5. Podravac Lucija (Didon)
66
16.07.2019. 10:18:17
NE

6. Petrović Tija (Top Spin)
67
16.07.2019. 07:04:31
NE

7. Drempetić Dora (Iteam)
76
16.07.2019. 18:14:47
NE

8. Gršić Lana (Zlatar)
103
03.07.2019. 19:46:49
NE

9. Szabo Mia Bonnie (Zagi)
118
16.07.2019. 12:23:18
NE

10. Božić Emily (Franjo Punčec)
NEMA
16.07.2019. 17:59:02
NE

11. KOLAR NINA (Purger)
NEMA
16.07.2019. 11:49:34
NE

12. Vojak Lucija (Karlovac)
NEMA
15.07.2019. 18:27:40
NE


Dragi?evi Nika (Didon)
12
18.07.2019. 05:49:50
NE